Jump to content


Пътуване


Препоръчани коментари

Бил съм в повече държави,но най много ми допадна миналото лято когато бях за Швейцария.Всичко е като на приказка,мързи ме да разказвам иначе там беше чyдесно

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм била в Северна Ирландия(точно там където е терористичната групировка "ИРА"- много ме беше страх тогава и няма да повторя), Великобритания(Лондон, Съндърленд, Салфорд) и Шотландия(Стърлинг).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Америка, Англия, Италия, Франция, Испания, Румъния, Гърция, Турция, Мароко

 

Тва в Италия хората са ходещи секс бомби. Ебахтиии красотата, ебахти чудото, изтекоха ми очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Америка, Англия, Италия, Франция, Испания, Румъния, Гърция, Турция, Мароко

 

Тва в Италия хората са ходещи секс бомби. Ебахтиии красотата, ебахти чудото, изтекоха ми очите.

 

Мигом в Италия искам!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм била в Северна Ирландия(точно там където е терористичната групировка "ИРА"- много ме беше страх тогава и няма да повторя)

 

Това кога е било? От поне 15 г. няма терористични действия от тяхна страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това кога е било? От поне 15 г. няма терористични действия от тяхна страна.

 

Аха. Ами февруари месец 2014 година. Въпреки това, все още ме беше страх и няма да повторя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм скромна само в Москва и в Египет.

Египет си беше моята най-голяма мечта да видя пирамидите. Но бяхме в Кайро само за 1 ден и то от вълнения и чудесии.. почти нищо не можах да видя и усетя.

А в Москва ми хареса изключително много. Красота неземна. Направо сърцето ми остана там. А пък рускините.. големи красавици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турция, Румъния (много пъти), Франция, Австрия, Хърватия, Словения, Украйна, Молдова, Сърбия, Израел, Палестина

 

Минавал съм през Германия и Италия за няколко часа транзит с кола, почти нищо не видях. Тази година ще се ходи в Чехия, Унгария, Австрия отново (вече имам билети и хотели) и Англия.

 

Най-много ми хареса във Франция и Израел - фантастично място, само Йерусалим не ме привлече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гърция (Солун, Атина)

Турция (Истанбул)

Сърбия (Белград, Ниш)

Македония (Скопие, Охрид)

Кипър (Никозия, Ларнака)

Израел (Тел Авив, Йерусалим)

Румъния (Букурещ)

Чехия (Прага)

Унгария (Будапеща)

Словения (Любляна)

Германия (Берлин, Мюнхен, Бон, Франкфурт, Хамбург, Кьолн)

Франция (Париж)

Швейцария (Цюрих)

Белгия (Брюксел)

Нидерландия (Амстердам)

Австрия (Виена, Залцбург)

 

Любимите ми места са Истанбул, Берлин и Амстердам. Париж и Виена не успях да ги почувствам. Брюксел е скучен град. Германия си заслужава да се посети, Хамбург има специален дух. Букурещ и Любляна са приятни изненади.

 

Правя уточнението, че харесвам живи градове с много млади хора, джангър, тълпи и шум и не обикалям по музеи с редки изключения.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...