Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Продажбите вървят все така трагично... Ако допуснем, че централните сектори с поканите ще са пълни, то положението ще е като миналата година, но ако и тях не успеят да напълнят ще е кошмарно зле...за успокоение - продажбата на билетите за Драгана е още по-зле, което лично мен много ме изненадва, но...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те сърбите като видяха какъв фурор направи Цеца 2014, почнаха да се надпреварват кой първи да намаже от яката българска публика. За 2 години всички се изредиха с концерти - ето миналата седмица имаше 2 дори. Хората малко или много се наситиха на концерти. А пък като знаеш, че може да отидеш на концерт на пеещи изпълнители със желязна дискография, пеене на живо, бенд и т.н., как ще предпочетеш смешната пайнерска бутафория? Това е истината. Докато няма някаква радикална промяна в политиката на тая фирма, ще се наложи да гледаме фиаско след фиаско. В крайна сметка хората са казали: всяка жаба да си знае гьола. Та те допреди 2 години едва пълнеха НДК, сега с минимално повече усилия се опитват да пълнят Арена Армеец? Много глупаво решение, ама много. Ако бяа пуснали реклама още края на лятото и се хванеха СЕРИОЗНО да го рекламират концерта, което изобщо не е трудно в днешно време (реклами във фейсбук, във ютуб, билборди из София, интервюта при Слави и там другите дежурни като Петя Дикова и НайЛон), можеше и да стане. Ама при сегашното положение няма и честно казано, се радвам. На Пайнера му трябва един звучен шамар, за да види, че трябва промяна. Макар че, като го знам, той като види, че няма е на изпроводяк, по-скоро тотално би го елиминирал, отколкото да го реанимира, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажбите вървят все така трагично... Ако допуснем, че централните сектори с поканите ще са пълни, то положението ще е като миналата година, но ако и тях не успеят да напълнят ще е кошмарно зле...за успокоение - продажбата на билетите за Драгана е още по-зле, което лично мен много ме изненадва, но...

За Драгана има време. Предполагам повечето са като мен - чакат да остане седмица-две до концерта и тогава да си купят билети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажбите вървят все така трагично... Ако допуснем, че централните сектори с поканите ще са пълни, то положението ще е като миналата година, но ако и тях не успеят да напълнят ще е кошмарно зле...за успокоение - продажбата на билетите за Драгана е още по-зле, което лично мен много ме изненадва, но...

Драгана ще ги смаже. Има време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, затова предлагам Коцето да направи "бял концерт" :D Ще напълни три пъти залата...

 

Иначе смях.... Пайнера с 20 изпълнителя не може да запълни зала, която самостоятелни изпълнители запълват... а се предполага, че при толкова имена трябва да има голям мега-интерес. Уви, една Драгана и един Китич ще го купят и продадат, и 20 изпълнителя не му правят една Драгана... :D :D

 

Почвам лека полека да хващам логиките на Камелия и Фокси... всъщност, като се замислиш е така... поне тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е според мен да няма голям интерес към концерта. Примерно аз съм питал приятели, които много харесват Ивана дали ще идват, и те категорично ми отговарят с "не", защото не искат да стоят 3 часа заради 2 песни. Не всеки би се навил да отиде и да чака любимия си изпълнител толкова време, при положение, че може да отиде на участие някъде и да го слуша и гледа само него.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за Планета и Драгана, ама Цеца за месец и нещо е продала 65% от билетите за концерта във Варна. От 4893 места остават 1768 за продан. За месец и половина гаранция, че ще ги продаде и тях. Няма такъв феномен - сигурно по 3 пъти идва всяка година в България и всеки път има интерес. Пък после нека не била "майка на Балканите". На нея прозвища не са ѝ нужни, когато успехите ѝ говорят вместо нея. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да има интерес към концертите - не трябва да има участия.

А как ще има продукция без приходи? Нито музиката им се купува легално, нито продуцентите дават пет пари....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продадоха ли 200 билета или още не? :whistling:

Абе да ти кажа някои сектори вече са почти изкупени, което си е направо супер, при все че доскоро имаше всичко на всичко сто билета продадени. Е, залата пак ще е наполовина пълна и то с клизма, ама при такава нулева реклама и една и съща трагична концепция, не може да очакваме чудеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

продажбата на билетите за Драгана е още по-зле, което лично мен много ме изненадва, но...

 

И мен ме изненадва. Дали най-накрая българите са поумняли и ошлайфали? Едва ли. Превърнали сме се в сръбска колония. И някаква си дърта оперирана кyрва ще ми я наричат майка на Балканите. Срамота! Народ без никакво достойнство. Всички са ни взели за мезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме изненадва. Дали най-накрая българите са поумняли и ошлайфали? Едва ли.

Не. Просто Драгана си мисли, че може да стигне Цеца, ама уви - само в мечтите на adorable това би се случило. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Просто Драгана си мисли, че може да стигне Цеца, ама уви - само в мечтите на adorable това би се случило. :Vishenka_05:

За разлика от Цеца Драгана е доста по-нормален човек и съвсем по друг начин е успяла, така че едва ли нещо си е помислила. Едва ли само на Цеца е позволено да прави концерти и едва ли тя е най-голямата за всички.

За всичко това си има сръбски раздел.

Пази Боже да имам мечти, свързани с певици. Толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от Цеца Драгана е доста по-нормален човек и съвсем по друг начин е успяла, така че едва ли нещо си е помислила. Едва ли само на Цеца е позволено да прави концерти и едва ли тя е най-голямата за всички.

За всичко това си има сръбски раздел.

Пази Боже да имам мечти, свързани с певици. Толкова.

Бъзиках се, бе, чил. Просто много ми е сладко как винаги скачаш на Цеца за щяло и нещяло. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...