Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Емануела наистина ли ще пее само дуета? Те наред ли са? Тя трябва да пръсне и с микс от 2,3 самостоятелни...

Емилия - евала, ще се избухва...

Не ми се вярва да е само дуета. Сигурно ще пее и Като теб или новата.
Link to comment
Сподели в други сайтове

15129417_922021294595964_8219197161132376699_o.jpg

15137648_922021034595990_7836735729105867503_o.jpg

Това е абсолютното дъно. Тоя има ли някакъв акъл избщо? Пайнера ако го види ще му стане лошо. То е ясно, че всеки раздава, но толкова видно, показно, пред фотоапарата да се хвърлят покани върху хората като салфтеки... :mf_surrender: Страшен компромат е това, ако стигне до по-голям кръг от медии или Фейсбук ще ги бъзикат 3 месеца след това.

 

И после как хората да си купуват билети и да ходят на концерти? Ще дам 20 лева за билет, след което ще видя как ги разхвърлят наляво надясно по дискотеките за без пари и ще отида пак ли? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е абсолютното дъно. Тоя има ли някакъв акъл избщо? Пайнера ако го види ще му стане лошо. То е ясно, че всеки раздава, но толкова видно, показно, пред фотоаапрата да се хвърлят покани върху хората като салфтеки... :mf_surrender: Страшен компромат е това, ако стигне до по-голям кръг от медии или Фейсбук ще ги бъзикат 3 месеца след това.

 

Каквото ще да е, само Пайнер от чалгата могат да си позволят да направят такъв концерт, а и е единствената музикална фирма, продуцираща много изпълнители, която се осмелява да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото ще да е, само Пайнер от чалгата могат да си позволят да направят такъв концерт, а и е единствената музикална фирма, продуцираща много изпълнители, която се осмелява да го направи.

Говоря за начина по който великата звезда Галин раздава поканите. Защото, както казах вече, ако това стигне до Фейсбук, чалгата отново ще стане за смях, както миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е абсолютното дъно. Тоя има ли някакъв акъл избщо? Пайнера ако го види ще му стане лошо. То е ясно, че всеки раздава, но толкова видно, показно, пред фотоаапрата да се хвърлят покани върху хората като салфтеки... :mf_surrender: Страшен компромат е това, ако стигне до по-голям кръг от медии или Фейсбук ще ги бъзикат 3 месеца след това.

Дали са на дискотеката да раздава

Цък

Цък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за начина по който великата звезда Галин раздава поканите. Защото, както казах вече, ако това стигне до Фейсбук, чалгата отново ще стане за смях, както миналата година.

 

Както си искат така ще промотират концерта си. Яд ли те е нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. :1000 (29): Да пускат още 2-3 анонса с Ивана и Глория, че да се купи някой и друг билет. :D

То всъщност доста хора ще отидат главно заради тях и ретро блока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да име ретро блок, смисъл така отделен, както миналата година.

Така го казвам общо, иначе е ясно, че ще е някаква мешана скара всичко.

Дано поне тоя път не слагат подложки и бенда да не свири върху тях и някакви такива хитринки.

И не знам какви ретро хитове ще се пеят, но съм убеден, че Нелина например ще мине само с новата балада.

Едва ли Димитров й е разрешил да пее "Бял мерцедес". Може да се окаже, че и тази песен не е с подновени права.

Въобще всичко е един голям бъркоч в тая фирма. Иначе концерти тръгнали да ми правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да име ретро блок, смисъл така отделен, както миналата година.

+1

 

Смятам, че ще смесят нещата този път, само избрани песни ще са с бенда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се съмнявам Преса да се престраши да открива...

Ама защо Преслава да открива, да откриват такива като Ивана - дето са залезлии 5 човека са на кръст в залата заради тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо Преслава да открива, да откриват такива като Ивана - дето са залезлии 5 човека са на кръст в залата заради тях.

Защо да не открива? Риана откри МТВ наградите в абсолютния си пик през 2008 с disturbia където така или иначе я няма тази простотия с реда на излизане. Нека квачките започнат да се състезават коя ще направи по-добро шоу, а не да се дърпат за косите коя след коя ще пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така го казвам общо, иначе е ясно, че ще е някаква мешана скара всичко.

Дано поне тоя път не слагат подложки и бенда да не свири върху тях и някакви такива хитринки.

И не знам какви ретро хитове ще се пеят, но съм убеден, че Нелина например ще мине само с новата балада.

Едва ли Димитров й е разрешил да пее "Бял мерцедес". Може да се окаже, че и тази песен не е с подновени права.

Въобще всичко е един голям бъркоч в тая фирма. Иначе концерти тръгнали да ми правят.

Да, Нелина ще пее само новата балада.

+1

 

Смятам, че ще смесят нещата този път, само избрани песни ще са с бенда...

Щом Теда и Рокса ще са с бенда, мисля, че всички ще пеят с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...