Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Помнете ми думата... тоя бенд ще провали и приемите. Новите песни не звучат добре... миналата година видяхме, че не става яко с живи инструменти.

 

Старите бяха по-мелодични...

 

А също така се съмнявам да излъчват на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помнете ми думата... тоя бенд ще провали и приемите. Новите песни не звучат добре... миналата година видяхме, че не става яко с живи инструменти.

 

Старите бяха по-мелодични...

 

А също така се съмнявам да излъчват на живо.

 

Нищо няма да провали. Те половината вече са си записали песните с бенда. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да провали. Те половината вече са си записали песните с бенда. :D

 

Друго имах предвид. Приемите ще са тегави и няма да има избухване, заради дрънкането на Дани Милев и компания.

 

Представям си Калифорния с бенд... бахти гадното. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго имах предвид. Приемите ще са тегави и няма да има избухване, заради дрънкането на Дани Милев и компания.

 

Представям си Калифорния с бенд... бахти гадното. :mf_surrender:

Може пък да се получи добре... ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да се получи добре... ще видим.

Цеци Лудата Глава пусна клипче от репетицията на Калифорния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помнете ми думата... тоя бенд ще провали и приемите. Новите песни не звучат добре... миналата година видяхме, че не става яко с живи инструменти.

 

Старите бяха по-мелодични...

 

А също така се съмнявам да излъчват на живо.

Точно..

Искам си оригиналната музика..

Как очаквате да се разбиваме на Калифорния с бенд? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично миналата година "Моето слабо място" ми звучеше една идея по-забавена от оригинала. Те свириха върху сингбека, но имаше някаква промяна в мелодията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава само ще открива или и ще закрива?

И двете, защото е най-голямата кралица в Пайнер! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остават броени часове до голeмия спектакъл “15 години телевизия Планета”, който ще се състои в “Арена Армеец” в София на 22 ноември.

По случай празника музикалната телевизия ще зарадва своите почитатели със специални награди.

Ако сте сред първите 20, закупили музикален продукт от магазина на “Пайнер” в София, който се намира на на адрес: ул. “Цар Иван Асен II” 51 А, днес и утре, ще получите и покана за концерта “15 години телевизия Планета”.

 

:mf_surrender:

 

Да го бяха направили с вход свободен направо... Дали има и 50 купени билета? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остават броени часове до голeмия спектакъл “15 години телевизия Планета”, който ще се състои в “Арена Армеец” в София на 22 ноември.

По случай празника музикалната телевизия ще зарадва своите почитатели със специални награди.

Ако сте сред първите 20, закупили музикален продукт от магазина на “Пайнер” в София, който се намира на на адрес: ул. “Цар Иван Асен II” 51 А, днес и утре, ще получите и покана за концерта “15 години телевизия Планета”.

 

:mf_surrender:

 

Да го бяха направили с вход свободен направо... Дали има и 50 купени билета? :mf_surrender:

11 сектора са с покани и те ще са полупразни..........

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остават броени часове до голeмия спектакъл “15 години телевизия Планета”, който ще се състои в “Арена Армеец” в София на 22 ноември.

По случай празника музикалната телевизия ще зарадва своите почитатели със специални награди.

Ако сте сред първите 20, закупили музикален продукт от магазина на “Пайнер” в София, който се намира на на адрес: ул. “Цар Иван Асен II” 51 А, днес и утре, ще получите и покана за концерта “15 години телевизия Планета”.

 

:mf_surrender:

 

Да го бяха направили с вход свободен направо... Дали има и 50 купени билета? :mf_surrender:

Всъщност продажбите на билети са изненадващо добри според мен. Ако видите секторите, пуснати за продажба, вече има 2 разпродадени, а доста от другите са с по няколко билета останали. Е, не е на 100%, има няколко, които са наполовина пълни, но пак е добре. Допреди 2 години едва пълнеха НДК с 3000 места капацитет, сега даже толкова билети да продадат и другите 10000 да са с покани, пак реално е на същото ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В пресата днес пише, че Ивана открива. Щяло да има 10 метров ръкав навътре в публиката.
Link to comment
Сподели в други сайтове

В пресата днес пише, че Ивана открива. Щяло да има 10 метров ръкав навътре в публиката.

 

Еееее, Преса я достраша ли, к'во? Така исках да я видим в началото с какъв прием ще е. :1000 (29):

Очаквам взрив от самото начало на концерта!!! Сигурен съм, че Ивана е подбрала точните песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...