Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

То проблемът е, че всеки говори, без да знае. :mf_surrender:

Иначе наистина ли си мислите, че концертите не се излъчват на живо, защото Цветелина я е страх да не я освиркват? :mf_surrender: :mf_surrender:

Не говоря нито за Галена, нито за Янева. Каква е причината да не излъчват концерните на живо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен три са логичните обяснения:

 

1.Да привлекат повече интерес към събитието и да накарат феновете да намерят начин да отидат на концерта, за да не е празна залата (било то чрез билети или покани);

2.За да се скрие нещо от празната зала, това е ясно, както и ако някой пее на live запис да може при монтажа да се прегледа добре. Има много примери, където изпълнители се излагат, като пеят на live запис (примерно когато Азис си шепнеше върху плейбека на "пробвай се" на 11. години тв планета).

3.За да може нещата да се монтират като хората и до крайният потребител да достигне възможно най-доброто. Примерно на Галена шоуто от "Планета Лято 2014" е монтирано с кадри, заснети в различни градове. Не твърдя, че крайният монтаж се е получил много добре, защото си личи, където са се омазали, но все пак изглежда по-изпипано, отколкото ако е live. Но като цяло, топ изпълнителите, които се стараят да направят шоу (което е почти невъзможно с бенд), имат претенции към финалния монтаж и към това как да изглеждат нещата, което е напълно нормално.

Освен това, като се излъчва live, в порталите за видеосподеляне се качва rip на live версията и после хората не следят кога се качва нещо ново и по този начин малко се обезсмисля да се монтира после, защото само тези, които си купят двд-то и тези, които са наистина "върли фенове" ще се насладят на финалния, монтиран продукт.

 

Това е моето мнение, може да няма нищо общо с действителността. Просто така си обяснявам аз нещата и ми звучи логично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен три са логичните обяснения:

 

1.Да привлекат повече интерес към събитието и да накарат феновете да намерят начин да отидат на концерта, за да не е празна залата (било то чрез билети или покани);

 

 

Това е моето мнение, може да няма нищо общо с действителността. Просто така си обяснявам аз нещата и ми звучи логично.

Това е причината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак безплатни покани за 1/3 от посетителите, пак огромна като площ сцена, стигаща до средата на залата, за да не личи, че няма хора и пак няма да продават третия етаж, за да се съберат поне долу хора. Жалка история, а тук цяла година от предното фиаско ми се говори за имена, хитове, трафици и какво ли още не. И защо им трябваше, като си ги знаем?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е глупава Преслава, заклевам се ... поне можеше да пуснат песента с клип или слайдшоу предварително.

Сега като няма да се излъчва на живо, пространството ще се залее със записи с лошо качество и после като я представя официално няма да има голям ефект :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е глупава Преслава, заклевам се ... поне можеше да пуснат песента с клип или слайдшоу предварително.

Сега като няма да се излъчва на живо, пространството ще се залее със записи с лошо качество и после като я представя официално няма да има голям ефект :mf_surrender:

Абсолютно! Не се научиха тия малоумници, че на концерти не се представят нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Не се научиха тия малоумници, че на концерти не се представят нови песни.

По принцип не съм против, ако се излъчва на живо концерта, после веднага ще го качат от Планета в канала си, но при настоящето положение ще е някаква бъркотия от фенски клипчета :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип не съм против, ако се излъчва на живо концерта, после веднага ще го качат от Планета в канала си, но при настоящето положение ще е някаква бъркотия от фенски клипчета :mf_surrender:

Сигурно утре ще излезе с лайв версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно утре ще излезе с лайв версия.

Може всъщност, сещам се че миналата година песента на Джулия я качиха по-рано от останалите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз друго имам предвид. Колкото и хубава да е песента, колкото и хитова да е, е тъпо да я представиш за първи път на концерт, където хората очакват да чуят вече познати и хитови песни, на които да избухват. А ако на даденото парче съответният изпълнител мисли да пуска клип, си прецаква премиерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно .. а и напоследък й е супер честа тази практика - "Ако утре ме губиш", "Режим Неприлична", "Не ми пречи" ... :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо сега дават Магда с "Море и суша", та си мисля какви тъпаци са от "Пайнер" да не я поканят да изпее тази класика. За Валя пък още повече ме е яд. Но като се замисля, че за съвременния масов слушател това ще са едва ли не непознати песни, или някакви "тъпи" шлагери, имат право.

 

А очаквате ли Райна отново да "разбие" с прием с новата си балада, щото нали няма златни песни в репертоара си, особено от близкото минало...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е такъв проблем да се пеят нови песни. Винаги феновете се радват, като имат възможност да чуят нещо ново. Това, че евентуално ще попречи на гледанията, след като клипът е факт, е проблем само за тези, които се интересуват от гледанията на клиповете, които така или иначе не показват нищо. Важното е да е качествен продукта, какво значение останалото. Освен това, ако излезе с клип, а не live версия, не смятам, че ще има по-малко интерес. Всичките й фенове ще гледат клипа, без значение дали знаят песента, или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък Преслава може да спечели от представянето на нова песен. Ако парчето е добро хората ще му се накефят и ще го слушат дори и само от клипчетата с лошо качество (макар че съм сигурен, че и Планета ще качат официален запис). Тези спонтанни премиери на песни по концерти могат много да надигнат интереса към изпълнителя и той да е една от сензациите на вечерта- помним какво беше с "Ако утре ме губиш".

А и представяте ли си ако промотира кавъра на Трепни- ами тя залата на мига ще изригне, защото оригинала си е мега хит... :1000 (29): Преси е умна, не я мислете! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...