Jump to content



Глория връща концертната дейност в поп-фолка


Препоръчани коментари

Сашко, някой да не да ти е изял обяда? :1000 (29):

Ами, събитие ще е. Ако напълни залата ще е събитие за жанра.

Ако беше Камелия, щяха да нафлудят форума да я възхваляват и да изкарат всичките концерти някакво неземно събитие.

 

МТВ?? Ама те съществуват ли още? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 408
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако беше Камелия, щяха да нафлудят форума да я възхваляват и да изкарат всичките концерти някакво неземно събитие.

 

МТВ?? Ама те съществуват ли още? :hahaha:

Аз лично сигурно от 10 години не съм го гледал. Като превключа дават някакви американски кюфтета, дето се задяват с напомпани спортистчета и само това. :1000 (29):

Те нафлудиха вече форума с Гласът на България, ама като се флуди за съществени събития на някоя ко'уежка е проблем вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше Камелия, щяха да нафлудят форума да я възхваляват и да изкарат всичките концерти някакво неземно събитие.

 

МТВ?? Ама те съществуват ли още? :hahaha:

Ами ще идват световни звезди, очакват се хора от много страни. Влез и се запознай преди да си чешеш езика. И аз не глесам Мтв, но тава далеч не значи че са западнали. Това да не ти е Планета .Мислиш ли че на варненци им пука за умрелия концерт на баба ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те са обявили само 4-ма. Ще са над 20 артиста, както и Криско, Килата и ред други, много по-актуални от баба Глора.

Вие пък от селата сте откърмени с песните на баба ви.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че сме откърмени с песните на баба ни. Няма да сме откърмени със 100 каба ч*кии или Сливенският кашкавал, я. Пази Боже.

Наздраве! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те са обявили само 4-ма. Ще са над 20 артиста, както и Криско, Килата и ред други, много по-актуални от баба Глора.

Вие пък от селата сте откърмени с песните на баба ви.

 

Нали бяха световни имена. Сега пък Криско и Килата :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Е, имал е предвид, че не са някви селяни като Галя трактористката. Друго си е манго-то и Дриско, говорим за звезди от техния ранг все пак.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо говорим за някакви рапъри, които дори не са певци? Изявяват се буквално от вчера, а от 2012 са яхнали някаква вълна, която много скоро ще свърши и тогава ще ги питам на какъв постамент ще стъпят, за да надграждат. Пълен въздух под налягане.

Рапъри имаше и 2000-2001 - Мишо Шамара с простотията "Мой", Ванковци, не знам си какви, Гумени Глави преди това... Къде са сега? Едни бяха по затворите и после вън от тях, други си биха камшика към чужбина от обида към родината, трети не знам какво. Що не стоят тук да се мъчат да правят концерти, де? Винаги е имало силни на деня. Но това, което е сега, няма нищо общо с онова преди. Дори поп музиката през 90-те беше класа пред тази сега - как ще сравним песни като "Откакто ти", "Миг от приказка", "Уморени крила", "Какво е времето вътре в мен", "Капка от любов", "Всичко било е насън" и други с "Дим да ме няма", "Дали това любов е" и подобни???

И ще сравняваме Глория с тия... Ох, майко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те са обявили само 4-ма. Ще са над 20 артиста, както и Криско, Килата и ред други, много по-актуални от баба Глора.

Вие пък от селата сте откърмени с песните на баба ви.

Когато "баба ти" Глория е създавала и развивала жанрът поп-фолк, който стана масово явление в България и предизвикваше фурор, Криско, Мриско и подобни нито са били проходили, нито са имали наченки на музикален талант. Така че малко повече уважение към човекЪТ, който създаде този жанр, защото ако не беше Глория, още щеше да тресеш баджаци на "Радка-Пиратка" и "Тигре, тигре".

И какво означава обръщанието - "баба ви", надушвам някакви комплекси, създадени от Глория у теб. Нито е изветряла дърта кошница, нито изглежда като бабичка. Глория е млада още, нищо, че е на 43, аз повече от 33 не бих й дал, даже и те са й много. Много от колежките й чалгореси, изглеждат далеч по-зле, нищо, че са с по 10-15 години по-млади. Така че не ти се получи за пореден път, иди се завий с тигрова пътека и си почини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе кой го вълнува "баба ти Гло"? :1000 (10):

Никой, тия билети сами са се продали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой, тия билети сами са се продали.

 

Баба ни Гло си ги е изкупила сама от срам, че никой не се вълнува вече от нея....

Какво ли не измислят за да не признаят нещо, което Глория прави. Но ако ставаше дума за друга изпълнителка нямаше да е така. Сори за критиците, но се вижда, че концертите ще продължат защото се харесват и хората искат да слушат Глория! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба ни Гло си ги е изкупила сама от срам, че никой не се вълнува вече от нея....

Какво ли не измислят за да не признаят нещо, което Глория прави. Но ако ставаше дума за друга изпълнителка нямаше да е така. Сори за критиците, но се вижда, че концертите ще продължат защото се харесват и хората искат да слушат Глория! :Vishenka_05:

Моето беше шега. ;) Далеч съм от мисълта, че не стига, че сигурно няма кой знае каква печалба от турнето, ще си изкупува сама билетите само и само някой си да я похвали. Радвам се на успеха на Глория, даже както казах, се надявам да направи скоро концерт в София, за да отида пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше Камелия, щяха да нафлудят форума да я възхваляват и да изкарат всичките концерти някакво неземно събитие.

 

МТВ?? Ама те съществуват ли още? :hahaha:

 

Знаеш ли какво? Това ми е първият и единствен пост в тази тема. Няма да пиша друг. Защото, ако ви подкарам ще ви се дореве, ама наистина. Нали знаете, от колко много години съм ви обещал, че това, което гледате днес от Глория ще се случи? Трай си там момко, че да не си отварям голямата уста, че такива неща ще кажа, че няма да влизате тук с месеци. Защото нито сте в позиция да ми опонирате, нито да се дървите, нито да ми говорите с клишета. Радвайте се, че един излъган преди 15 години от шибаната пайнерска пропаганда младеж като Казаков от Габрово бурно негодува срещу пайнерските лъжи днес, защото се чувства като прекарано овчарче, повярвало на едни изпечени мошеници, изкривили истината в този бизнес в угода на 4 свои богопомазани изпълнителки.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не заплашвай, защото твоите факти и доводи лежат на жълти лайняни нескопосано написани статийки и просто нямат тежест.

Иначе знаем, че всички са бясно бутани, само Камелия е тотално ощетена от цялата манджа, никога на нея не ѝ е давано.

Само че ви се губи моментът, когато тя реши да си изгражда малко по-различен образ от този на певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има концерта на МТВ с този на Глория, който е есента(октомври)?

Темата е за концертната дейност на Глория - като цяло, къде е връзката с МТВ и лятното събитие, което ще правят?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/Gloria.Bulgaria/vi...56871877699822/

Разбирачите, как ще коментирате това?

Мачка ли - мачка.

Само тоя латино микс нещо не ми е ок, "Не заслужаваш" трябваше да си е отделно от него. Баладичният е супер.

Има ли линк към "Изсвирете нещо ударно" и "Носталгия"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирачите ще ти кажат, че е събрала малко хора и че в една дискотека има повече. :1000 (29):

Но това е - сред децата, сред бабите, снимки, ръкостискания, за това ще има и още концерти занапред, хората обичат и чакат такива музикални събития, особено в провинцията, защото участието в дискотека не е такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирачите ще ти кажат, че е събрала малко хора и че в една дискотека има повече. :1000 (29):

Но това - сред децата, сред бабите, за това ще има и още концерти занапред, хората обичат и чакат такива музикални събития, защото участието в дискотека не е такова.

Истината е, че ако за тях са по-важни дискотеките - нека са. Аз тук виждам едно друго отношение. Жената пак слиза сред хората, но просто те са на концерт - има уважение, снимат, не са пияни и не са минали от там транзит. В читалище е, обаче си е като едно време - има го респектът, има и бисове. И това е така И заради репертоара. Не всеки би дал пари за билет и албум просто е така заради едно голо име, ако не е подлатено.

Глория я чака много здрава работа, за да задържи всичко това. Пожелавам й го, само трябва да си оправи неразбориите с песни като "Нека останем приятели", за да пее и тях. Това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...