Jump to content


Online: Бони - Запомни това


Препоръчани коментари

Музика - 6

Текст - 2 ,разваля всичко.

Жалко за хубавата музика,Оцко се е постарал,но другото е потрес.

Предната и песен беше по-яка,но да продължава да работи с Оцко,добри неща правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с "А ти си марка" щеше да цепи в микс, ако не беше малоумния текст с богомолката.

Очаквам песен за хлебарките и плъховете. То в предния и клип и без това имаше плъх....

 

Тая май често ходи до мазето си вкъщи и се вдъхновява от разни елементи там - богомолки, мишки, дано не навъди и бълхи, че не знам.... ще има песен за бившата, к'ва е бълха... :D :D

 

Музиката си е здрав кючек, отскоро Оцко е почнал и с кючека, отдава му се и това . Само да се смени текста и песента е кючекчийски хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък приятно се изненадах. Скоро не ме беше радвала чалга песен. Но или прилича на нещо старо, или просто е лесно запеваема :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста яка музика и припева ми хареса. Всъщност направо си ми допадна.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Потресаващо е! Не и ли стана ясно, че вече с нея няма как да се получат нещата? "Ако бях без пари" беше добро попадение, но с едно такова на 10 парчета си е направо безсмислено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...