Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хаха тая Гаргамела как си личи, че се е наговорила с мангала да плюе Пайнер.Като го чу веднага се обърна.Плоска си мила....

 

Точно па с този ще се наговори! :roll1: И не, не е плоска, голям балкон има и не го е сменявала 10 пъти, като една табуретка....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не ти е смешно,като видиш колко неадекватно седи там и с какво неуважение я гледат Графа и Генова.Явно са я чували как "пее" хаха

 

Има един специфичен момент, но ти разбира се, не го знаеш. Поли Генова е била беквокалистка на Кама, а не обратното. Нещо неясно анонимке? :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми разсъждавай ами гледай фактите-с такова пренебрежение я гледат тип "тая гарга кво прави тука"

 

Чак ми става жал за нея-толкова е несигурна милата и знае ,че не е за там :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не ти е смешно,като видиш колко неадекватно седи там и с какво неуважение я гледат Графа и Генова.Явно са я чували как "пее" хаха

Не знам какво им е неуважението, но тя на 19-тата година от кариерата ти има повече приходи отколкото те в пиковата си година :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пръсна се от злоба, ей! Не усещаш ли, че ставаш досаден вече? :scratch: За тебе говорех одеве....

 

За себе си, имаш предвид :mf_surrender:

 

И, да, беше излагация.

 

А самата Кама се обърна на първата стотна от изпълнението, защото от предната участничка видя, че ако е първа, ще има някакъв шанс да бъде избрана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много вяло начало на предаването като цяло. Откъм талант всички са кръгла нула. Във всяко едно караоке ще чуете доста по-добри и интересни изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За себе си, имаш предвид :mf_surrender:

 

И, да, беше излагация.

 

А самата Кама се обърна на първата стотна от изпълнението, защото от предната участничка видя, че ако е първа, ще има някакъв шанс да бъде избрана.

 

Какво да имам мене си предвид бре? Б`ахти обсебените където сте. Спамите като побъркани, а шоуто си върви. Кама е там, седи на стола и цяла България я гледа. И да скачаш, и да се дереш тук, това е положението. И какво толкова ви бърка отзад, че жената е там? И не, не беше никаква излагация, а направо перфектна. Като я видяха такива като тебе се побъркаха. Нали очакваше, че всичко по нея ще е фотошоп, а сега ще си изгризеш ноктите, че виждаш същото. Споко, тепърва се започва. Ще я гледаш още няколко месеца... седи мирен....

 

Иначе десовите не са на себе си, това е достатъчно засега... :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче участито на Камелия в това предаване ще мине като дух. Нито менторите я уважават , нито участниците я искат. Не съм виждал по унижаван ментор. Чак ми е жал за нея.Графа и Поли как се гъбаркат с нея 1000 (6).gif Личи си, че не се чувства комфортно и сигурна в себе си. С какво самочувствие тръгна , а на края по ниск от тревата. Кво стана с терминатора и легендата, за която пишат някои вече 10 години. Май балона се спука hahaha.gif

 

Фокси къде си уеееее :1000 (29): :g2: :tooth: :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за Десови и Деса:

Камче мачка като луда психопатка, добре, че е тя да вдига рейтинга на това умряло шоу, че такива като Гафа и Гена Селянката са дъното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Побъркаха се и кралските. :happyppl: Едни и същи сте от 10 години бееееееееее.... никога ред комплимент за Кама няма да напишете. За какво си правите труда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нямаш име на певица и музикант, никой не те уважава.

 

Фокса преживява фистинг в момента.

Фистинг беше това изпълнение за вас, а Камелия грабна Шоколадката, който е по-голям талант и би се продавал, заразлика от всички останали поп скучници до този момент!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксича е полудял, отговор след всеки негативен коментар за Камелия... Ще е забавно за четене, докато нямам какво да правя. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Камелия много ми харесва, КЛАСА е, каквото и да си говорим! Не ми допада обаче, че имитира Йелана Карлеуша по отношение на коментари и начин на говорене като жури. Същите фрази, само дето не е толкова пряма. Явно е голям фен на Звезде Гранда...

Това с тоя Мариан ли е, какъв е, си личеше от километри, че е нагласено. Можеше поне малко да изчака, а не да натисне бутона след първата сричка от песента. Ясно е какво крои, но няма да й се получи.

 

Успех, Каме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс разбери това е истината.Не е нищо лично.Кама не я ебава никой .

Ако не я ебаваха нямаше да има ПОВЕЧЕ участия БЕЗ КОМПАНИЯ от ДЕСА с КОМПАНИЯ, нямаше да вършее като ураган по турнета и концерти, нямаше всяка седмица да е по кориците на списания и вестници. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...