Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Фокса просто не е гледал X-Factor, за да направи разликата. А такава има.

 

Няма никаква разлика, ама никаква. Нито в "Гласът на България" търсят само глас, нито в "Х фактор" търсят, само артист за сцена. И двата формата търсят звезди. Същата работа като с "БИГ Брадър" и Фермата". И двете са едно и също нещо, но едното е в града, а другото на село. Разбира се, "Фермата" е по-гледана, защото там се изявяват кандидат звезди, като в "Гласът...", а "БИГ Брадър" е една светска клюкарница, на недоволни от съдбата си бивши звезди.

 

По същество, за "Гласът на България":

 

Много гнусно беше снощи тук, но това се очакваше. Извинявам се, че в снощната вакханалия сложих под общ знаменател всички "кралски" и "десови", защото те предимно бълфаха спам, който модераторите и днес не изтриха, като се задоволиха с предупреждение, което разбира се, няма да бъде отразено. Смятам, да назовавам поименно вече троловете, като ги събера в един пост и ги сложа на "Стената на срама" в Рамания. Така истинските гамени ще бъдат показани, а читавите симпатизанти на Деса и Глория, ще бъдат отделени от тази гнусна групичка, специализирала се в хейт по всичко.

 

В сайта на "Гласът на България" са качени статийки, за всеки от снощните участници, за журито и екипа. Под всяка от статийките хората свободно са си изказали мнението, за изявата на всеки от тях. Какво прави впечатление на прима-виста? Около 1/3 от постовете има критика към журито, за държанието в ефир. За моя изненада, главният хейт е относно поведението на Графа и Поли Генова. Иван Лечев и Кама са пожалени и това не е случайно. Като махнем някакви си 5-6 трола тук, масовото мнение на Рамания е същото. Забелязва се и липса на всякаква критика в коментарите под статийките за външния вид на Кама и никъде никой не говори нито колко е дърта, нито колко ботокс си е сложила, защото от близките кадри и това пролича - няма нищо. Преди формата същите 5-6 недоразумения тук горещо ни обещаваха, че като дойде живото предаване, ще видим милиони пластики и ремонти по "чипровската", но понеже текива нямаше, тази плеяда разгонени дечица още по-мощно започна да плюе всички свързано с нея. Очевидно е защо - нямат аргумент.

 

Обърнах внимание и на коментарите, за музикалната грамотност, на журито. Тук отбелязахме, че Графа и Поли очевидно позираха, като горещо коментираха ниски и високи тонове, взимането им и блокажа при някои участници, след като по средата на изпълнението им, нямаше обърнат стол. С това и за психолози се представиха, но да го отдадем на младостта им и телевизионната възможност, да се натиснат на българите. Иван Лечев и Камелия разбира се, като улегнали хора, на сходна възраст би трябвало тези келешлъшки изхвърляния, да са им вън от репертоара и естествено, така и се случи.

 

От всички коментари във всичките 10-ина статии имаше само 1, ама наистина само 1, в който момче зададе въпроса Камелия знае ли английски? И като не получи отговор цяла вечер се наложи днес аз да го уведомя, че отбира съвсем повърхностно, която ще рече, че не знае. Това е най-малкото странно, защото от близо 1000-1200 коментара, само 1 да пита това е меко казано комплимент за Чипровци. По отношение на така обсъжданата Камелия имаше и критики. Но в почти всички случаи тя бе групова, като към останалите. Но забелязах един интересен, от който ми стана доста приятно, защото в него видях пословичната лицемерност и злобичка у "десовите". Коментарът е за дуета, на двамата младежи (мои фаворити от снощи) и той е следния:

 

Божидар Христов

Много добре пяха и се допълваха, което е най-важно за един дует. Камелия бая се натиска да вземе нещо, но се радвам че хората мислят, преди да изберат ментор!

 

Като отворих профила, на този младеж, какво да видя? Хубавец, започнал да учи икономика в Чикаго и вероятно бъдещ гражданин на САЩ. Харесва новият Президент Румен Радев, има добър изказ, но.... агитирал, да се гласува за Деса, по време на участието и във ВИП Брадър и то да бъде подкрепена за победител Boj Hristov. Сладур, като едни сладури в Рамания. Много са компетентни, но само като се спомене Камелия и получават пристъп на перманентна лудост. Хайде сега, предложете му приятелство. Поне на десовите от другия бряг трябва да им хареса. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Четете ми днешните постове и умирате от мъка. :happyppl: Ама как ви е вътре, не е истина. Очаквахте да я размажат, а нищо такова няма. Смутени сте, изумени сте, обезверени сте, ялови са ви постовете, жлъчта е като никога преди това, пълната програма на разбития отбор на спамерите гледам днес от вас. Честито! :1000 (30):

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

На никой не му пука, човек! Аз лично щях да се радвам за Камелия, ако шоуто беше интересно, но не е. Доста хора снощи споделиха, че повече няма да си го пуснат.

 

Единственият повод, който имаш да се радваш е, че деобютът на "Гласът на България" в сезона с Деси Слава е бил гледан от 1 070 000 души, докато този с Камелия е с по-висок рейтинг. С уговорката, че тия данни си ги обявяват сами от БТВ-то...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четете ми днешните постове и умирате от мъка. :happyppl: Ама как ви е вътре, не е истина. Очаквахте да я размажат, а нищо такова няма. Смутени сте, изумени сте, обезверени сте, ялови са ви постовете, жлъчта е като никога преди това, пълната програма на разбития отбор на спамерите гледам днес от вас. Честито! :1000 (30):

Оле майко, какъв патос лъха от този пост!

Кама никой няма за какво да я размазва, те участниците знаят, че няма какво да научат при нея от вокална гледна точка, за това и повечето отиват при Графа и Поли.

Като цяло журито е много анти, Графа и Поли Генова са пълни неадекватници, Камелия е леко комплексирана от това, че трябва да оценява по-талантливи хора от нея, и пуска някакви шеги, които явно са неразбираеми за колегите й и се получава доста неловко. Само Иван Лечев стои сериозно и е на мястото си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

На никой не му пука, човек! Аз лично щях да се радвам за Камелия, ако шоуто беше интересно, но не е. Доста хора снощи споделиха, че повече няма да си го пуснат.

 

Единственият повод, който имаш да се радваш е, че деобютът на "Гласът на България" в сезона с Деси Слава е бил гледан от 1 070 000 души, докато този с Камелия е с по-висок рейтинг. С уговорката, че тия данни си ги обявяват сами от БТВ-то...

 

Не, не ги обявява БТВ, а специализирана агенция, за мерене на ТВ рейтинг, която ползва БТВ, а именно ГРАБ. Нова ТВ, са клиенти на Нилсен. Тези не лъжат, нямат нужда да лъжат, защото работят в целия свят. Никой няма да си съсипе репутацията, заради някаква си Деси Слава или Камелия. Даже ето тук има и графики, как се отваря ножицата в 2016, в сравнение с 2015. Казвах ви, че БТВ изгони търговците от "Америка за България" и Нова ТВ ги приюти. Сега да си носят кръста. ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко е гледано, но вероятно хората в провинцията са топ таргет, защото във ФБ линковете и съдържанието, което публикуват от Гласът се харесва от 200-300 души. Само на последния участник имаше 1-2к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

#2 foxy_vd | 27 February.2017 / 18:26

 

Гласът на България 2014 (Деси Слава) - рейтинг при старта - 1 070 000

Гласът на България 2017 (Камелия) - рейтинг при старта - 1 500 000

 

Това е положението. Всичко останало е една безкрайна чалгарска мъка, по Деса. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, какво мисли никому неизвестна анонимка от Бургас няма никакво значение, когато БТВ си изкарат данните, за двата формата. И да риташ и да плюеш и да подскачаш, Кама винаги е била по-голямата звезда от Деса и това не подлежи на никакъв коментар. Така беше с продажбите едно време, така с хитовете, така с изявите на голяма сцена, в клубовете и където си поискате. Ако не са вечните лъжи на Пайнер и пропагандата, Деса винаги ще бъде в краката на Камелия.

 

А какво е излъчвала НОВА, когато е била Деса? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф..15 години все едно и също...Кама и Деса, Деса и Кама. И те пък двете, случайно или не, пак ще си ги мерят паралелно по двете национални медии, че да има хляб за фокси, последователите на фокси и противниците на фокси. :D

 

Аз ще хвърлям по едно око и на двете предавания, не мисля да споря коя е по-велика. Радващо е, че две от топ чалгарките пак са в най-рейтинговите предавания на националните медии. Другото е безпредметно спорене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е излъчвала НОВА, когато е била Деса? :whistling:

 

Това няма никакво значение, защото говорим за един и същ формат в една и съща телевизия, с едни и същи интереси и рейтингови агенции.

 

Но пък сигурно ти ще ни информираш, какво е давано по Нова ТВ, когато Деса е била в "Гласът на България" по БТВ. Виждам, че си нетърпелив...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямата звезда, пък никой не ще в нейния отбор.

Именно...а те за топ ми я броят.Пайнерската Кати сама се нахендри да се излага в национален ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямата звезда, пък никой не ще в нейния отбор.

 

 

Не щат не защото е Кама, а защото е чалгарка. Това е тъпото в цялата история. С цялата анти-чалга пропаганда дотам ги докараха. Да ги избират Роксани и Шоколадки само. А ние тук спорим ли, спорим. "Врагът" трябва да са Графа и Полята, не Кама, нито пък Деса. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия никога не е била топ,за да го мери с някой.Тя беше ниво Кати на Пайнера и има точно толкова хита като нея-3.

 

Ще сравнаваш Миро от 2014, с Графа от 2017? Или Орлин Горанов 2014, с Поли Генова 2017? Дори Наско от БТР с Иван Лечев от 2017? Че менторите около Деса са в пъти по-големи звезди и изпълнители от тези, около Камелия! И накрая виждаме рейтинг почти с 1/3 по-голям, при уж западаща БТВ? Каква е разликата между тези два сезона? Без двете чалгарки сезон 2014 би трябвало да сгази сезон 2017, а виждаме точно обратното. Каква е разликата? Нещо да ти прави впечатление? :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще сравнаваш Миро от 2014, с Графа от 2017? Или Орлин Горанов 2014, с Поли Генова 2017? Дори Наско от БТР с Иван Лечев от 2017? Че менторите около Деса са в пъти по-големи звезди и изпълнители от тези, около Камелия! И накрая виждаме рейтинг почти с 1/3 по-голям, при уж западаща БТВ? Каква е разликата между тези два сезона? Без двете чалгарки сезон 2014 би трябвало да сгази сезон 2017, а виждаме точно обратното. Каква е разликата? Нещо да ти прави впечатление? :hahaha:

 

 

Фокси, малко буташ нивото. Ти, който си най-големият критик на "броячите", сега се хвана за някаква сламка с рейтингите, която на всичкото отгоре някой друг потребител ти подаде. Много добре знаеш, че двете телевизии си пускат паралелно новини за рейтингите, изготвени от две различни уж престижни агенции, където разликите в резултатите са огромни. Това, само по себе си, поставя под въпрос всички тези цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще каже ли каква е разликата между двата сезона или да ви го оставя, за домашно? :1000 (29):

Разликата е там, че в единия сезон имаше перфектно пееща фолк - изпълнителка , а в другия има една 0 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще каже ли каква е разликата между двата сезона или да ви го оставя, за домашно? :1000 (29):

 

 

Ясно е какъв отговор искаш, така че ще ти го кажа, за да продължиш да четеш и надолу - Камелия участва тук. :)

 

Иначе разлики бол - предният сезон стартира на 19 септември, този на 26 февруари. Между втори и трети сезон на "Гласът" имаше няколко месеца разлика, между 3ти и 4ти има повече от две години. Предният сезон на Гласът съвпадна с такъв на X factor, който вече беше стартирал, а сега друго музикално риалити няма да има.

 

И преди да си ме обявил за "десов" да си кажа пак, че се кефя на Камелия предостатъчно, и на участието и в Гласът също. Просто се дразня на извъртане на някакви факти и целенасочено бутане на общественото мнение в някаква посока.

 

И за финал - не вярвам на рейтинги, социологии и т.н. Мен защо никой никога не ме е питал за кой ще гласувам или какво гледам в неделя вечер. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за финал - не вярвам на рейтинги, социологии и т.н. Мен защо никой никога не ме е питал за кой ще гласувам или какво гледам в неделя вечер. :D

Защото не си попаднал сред респондентите. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не си попаднал сред респондентите. :)

 

 

Да, ясно е, въпросът ми беше по-скоро реторичен, но въпреки това методологията на подбни изследвания не ми е достоверна. 1000 души не ми се струват представителна извадка за предизборните проучвания например. И последните избори за президент го доказаха - даваха преднина на Цачева на 1ви тур. Радев я отвя още тогава, а на втори я би с 23%. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ясно е, въпросът ми беше по-скоро реторичен, но въпреки това методологията на подбни изследвания не ми е достоверна. 1000 души не ми се струват представителна извадка за предизборните проучвания например. И последните избори за президент го доказаха - даваха преднина на Цачева на 1ви тур. Радев я отвя още тогава, а на втори я би с 23%. :)

Пак е въпрос на късмет - извадките често са и по-големи. Доста е относително, но не би следвало да има чак огроооомни разминавания.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах няколко клипчета и Камелия е много непринудена и положително настроена. Много ми хареса поведението й. Очаквах да е голяма простотия това с Марян, но не - премерено закачливо беше. Много се филмирате. А Кама изглежда божествено <3

Що се отнася до изпълнението на Катерино моме - ужасяващо беше!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата е там, че в единия сезон имаше перфектно пееща фолк - изпълнителка , а в другия има една 0 :)

 

Гадно, а? Много приказки, а накрая хората гледат Кама, а не Деса. Ами какво да правим сега, като Кама е била винаги по-голямата звезда? :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жална картинка беше снощи Камелия. Много тъпо от страна на режисьора...цяла вечер за една пародия Шоколадка..........никой друг от адекватните участници не я предпочете... Дано занапред не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как смешна бре? Обърнах целия фолум на "Гласът на България" и нищо от мечтите на "десовите" барабар с другите тролове няма. Ай сиктир, насрахте се! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...