Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Но тя според мен не зачита "В друг живот", защото е друг тип хит.

 

Така е, тя още като влизаше в Пайнер, каза, че искала да влезе в дискотеките с ударен хит. Е, успя... въпреки че и до днес на места има малоумници DJ, които нямат нейни нови песни в плейлистите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много исках песента с наденичките да стане голям хит - много е перверзна :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, тя още като влизаше в Пайнер, каза, че искала да влезе в дискотеките с ударен хит. Е, успя... въпреки че и до днес на места има малоумници DJ, които нямат нейни нови песни в плейлистите си.

 

Да, освен с "В твоите очи" с нищо друго не са я въртели масово.. но с "И на всички като тебе" вече гръмна както трябва, яко хит си е песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теориите, че DJ-ите не искат да пускат Деса, са супер преувеличени. Откакто е в Пайнер, освен двата дуета и новата, тя друг хит няма. Като сте им искали останалите й нехитови песни, много ясно че няма да ви ги пуснат. Преди да влезе в Пайнер как въртяха "Пусни го пак" супер дълго време и "Мръсни поръчки" и "Моето друго аз" няколко месеца? А "Моето зайче" пък се знае точно благодарение на DJ-ите. Щото тая песен не беше хит, никой не я знаеше, нямаше и гледания и от налагането по дискотеките постепенно се популяризира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава обаче явно се цели доста високо, щом признава главно песните като "И на всички като тебе". Защото според мен "Отново се родих" също си беше хитова песен, макар и да я въртяха по-малко в дискотеките (но пък я пускаха). Дори наближава 6 милиона гледания- това ако не е успешно...

Чакам с нетърпение баладата, която наистина звучи прекрасно. Кога ли ще излезе, някой знае ли? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не ходя много често по дискотеки 1000%20(29).gif ама снощи като бях пуснаха и новата песен, пуснаха дуета с Галин и оная дето се родила и била влюбена... И на всички особено на дуета с Галин и новата се изкефиха здраво хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава обаче явно се цели доста високо, щом признава главно песните като "И на всички като тебе". Защото според мен "Отново се родих" също си беше хитова песен, макар и да я въртяха по-малко в дискотеките (но пък я пускаха). Дори наближава 6 милиона гледания- това ако не е успешно...

Чакам с нетърпение баладата, която наистина звучи прекрасно. Кога ли ще излезе, някой знае ли? :Vishenka_05:

 

До края на другата седмица уж. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде мога да чуя баладата на Деси Слава или поне частта, за която повечето споменавате?

 

В интервюто дето е по-нагоре накрая. Към последната 1минута

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интервюто дето е по-нагоре накрая. Към последната 1минута

 

Благодаря. Наистина е прекрасна и ще бъде много въздействаща. Деси Слава рядко пуска слаба балада. Специално "В друг живот" не е моята песен, може би заради циганските напеви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

АМЕРИКАНЦИТЕ ГЛЕДАТ ВИДЕО НА ГЕРИ-НИКОЛ и говорят за ПРЕСЛАВА! Куинки!

Не са американци,а малтийци.

Коментират евровизия и знаят Преслава,защото миналата година всички говореха,че тя ще представя България .... не заради световните и хитове,спокойно :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са американци,а малтийци.

Коментират евровизия и знаят Преслава,защото миналата година всички говореха,че тя ще представя България .... не заради световните и хитове,спокойно :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Ами да, тя трябваше да я представи, не онази без грам гласови данни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, тя трябваше да я представи, не онази без грам гласови данни. :3fdb8960598fa63e:

Предполагам поста ти е ирония .... Преслава и евровизия е все едно Фики и английски.

Относно новата песен на Деса,звучи много добре,ще се изкефя да стане мегахит и да върне баладите във фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам поста ти е ирония .... Преслава и евровизия е все едно Фики и английски.

Относно новата песен на Деса,звучи много добре,ще се изкефя да стане мегахит и да върне баладите във фолка.

Не е ирония, Полската мишка е никоя пред Преслава или коята и да е поп-фолк певица,.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам поста ти е ирония .... Преслава и евровизия е все едно Фики и английски.

Относно новата песен на Деса,звучи много добре,ще се изкефя да стане мегахит и да върне баладите във фолка.

 

Те баладите не мисля, че някога са изчезвали, просто трябва да е нещо наистина много, много ударно, за да стане хит.

В друг живот, Болка в минути, Ако утре ме губиш и Обичай ме са си стабилни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ирония, Полската мишка е никоя пред Преслава или коята и да е поп-фолк певица,.

Да само,че нито една чалгарка не може да докара 4то място на евровизия,ако ще да роди на сцената.То там с плейбек и силикон не става.Искат песни,глас и английски,нещо което чалгарките нямат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да само,че нито една чалгарка не може да докара 4то място на евровизия,ако ще да роди на сцената.То там с плейбек и силикон не става.Искат песни,глас и английски,нещо което чалгарките нямат.

Айде, и ти .. сещам се веднага за 10 чалгарки, които ще отвеят с глас и дискография Генова. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

имаме ли линк за песента на парцала на квартала Анджелина?

(Анджелина си е Анджелина, Брад Пит и без теб ше мина!)

И аз искам, топ е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...