Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз чак не мога да повярвам, че тази година и двете- Преслава и Галена- пуснаха по един невиждан и крайно неочакван за техните стандарти флоп... :1000 (29):

Някой помни ли за колко време "Да ти олекне" направи първия милион? Мисля, че беше за по-дълго време от "Без теб", който го наближава, макар и доста бавно...

 

Поп-фолк феновете никога не са оценявали крайно различното и различаващо се от масата. Тази песен е експеримент какъвто, ако не Галена, няма кой друг да направи. Пък за такава песен, гледанията не са малко, предвид че са само от нас. :3fdb8960598fa63e:

А и като цяло, сравнението е недопустимо. Като клип, текст, идея, на Галена е на световно ниво, в сравнение с провалът на Прес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен ще се казва "Мина ми" а не "Бившите ".гръцки кавър,Галена я имала вече 2-3 години.вижте края на интервюто за Райна много се смях.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, според мен тези песни не са чак такива провали, ако не отчитаме факта, че са на имена като Преслава и Галена, от които се очаква повече. Миналата година Десовите защитавахме проектите на ДС, които едвам-едвам правеха 3 милиона и не мисля че тук ситуацията е много по-различна. Е, на Галена песента едвам-едвам стигна два милиона, така че определено не можем да я наречем дори и сезонно хитче, но все пак с такава цифра не е и провал. При Преслава ще видим как ще се развият нещата, но така както е паднала до 50K-60K на ден, при положение че по-малко от седмица преди това стартира с над 170k, нещата не са на добре.

Но според мен истинските провали са тези, които и за по-дълъг период от време не стигат 1 милион- всичко останало си има известна популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, според мен тези песни не са чак такива провали, ако не отчитаме факта, че са на имена като Преслава и Галена, от които се очаква повече. Миналата година Десовите защитавахме проектите на ДС, които едвам-едвам правеха 3 милиона и не мисля че тук ситуацията е много по-различна. Е, на Галена песента едвам-едвам стигна два милиона, така че определено не можем да я наречем дори и сезонно хитче, но все пак с такава цифра не е и провал. При Преслава ще видим как ще се развият нещата, но така както е паднала до 50K-60K на ден, при положение че по-малко от седмица преди това стартира с над 170k, нещата не са на добре.

Но според мен истинските провали са тези, които и за по-дълъг период от време не стигат 1 милион- всичко останало си има известна популярност.

 

За имена като Преса под 3 млн. е тотален провал. Такива като Яница са ок и на 2млн

Такива като Сиана, Хоанг, Денис и 1 млн е постижение.

 

Та, ако Преса не мине 3 млн. си е категоричен провал. С тези гледания, едва ли това ще се случи. Ето бозата Да ти олекне е с 2млн за 10 месеца. МИна и замина. При Преса ще е нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За имена като Преса под 3 млн. е тотален провал. Такива като Яница са ок и на 2млн

Такива като Сиана, Хоанг, Денис и 1 млн е постижение.

 

Та, ако Преса не мине 3 млн. си е категоричен провал. С тези гледания, едва ли това ще се случи. Ето бозата Да ти олекне е с 2млн за 10 месеца. МИна и замина. При Преса ще е нещо подобно.

Като за имена като Преслава и Галена- да, провали са. И все пак за държава като България и цифрите между 1 и 3 милиона са някаква популярност. Но може би си прав, че те са по-скоро за имена като Денис, Ани Хоанг и т.н. Но и тях да не ги подценяваме- видяхме какво стана с Яница, вече гони 7 милиона на някои песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за имена като Преслава и Галена- да, провали са. И все пак за държава като България и цифрите между 1 и 3 милиона са някаква популярност. Но може би си прав, че те са по-скоро за имена като Денис, Ани Хоанг и т.н. Но и тях да не ги подценяваме- видяхме какво стана с Яница, вече гони 7 милиона на някои песни...

Яница винаги е имала хитове, сравненията ти са нелепи, макар да нямам нищо против Ани Хоанг и Денис, даже им слушам някои песни, Яница винаги е била с по- голяма популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахме го в "Папараци" в неделя, поне 5-6 пъти го повториха, супер е, и аз проявих интерес за крайния проект.

Защо ли си мисля, че единствено тази сцена ще е най-впечатляващата ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да каже човек, че правим нещо, което никой друг не практикува тук...

Ама не, братче... В последните месеци се обаждаме значително по-малко и всеки ден форума чете едно и също за Преслава и Галена, отвреме-навреме и за други... Ама това не е дразнещо, нали... Но ние че се активирахме повечко в края на най-силната година на ДС от доста време насам е ужасяващо...

Да не говорим как форумът на моменти тотално замира точно защото тук постоянно се обвинява някой в нещо и на човек просто му се отщява да пише. Заради такива вечно мрънкащи, които постоянно недоволстват, че еди-кой си бил дразнещ задето в Поп-фолк скандали бил налагал любимият си изпълнител... Ами какво да прави- да стои и да гледа как само другите налагат своите си ли?

Рамания = No Logic :helpsmilie:

Нормално е да ги дразнят актуалните на деня, ама кво ти пука. Те също дразнят с техните любимки, разликата е че на нас те са ни безразлични и не ги отразяваме и най-вече сме толерантни към заблудените им фенове и не мрънкаме. Тоя кондом само се опитва да внушава глупости пречупени през неговата призма, ама е в грешка ако си мисли, че някой ще му угажда. Това, че изпитва омраза към различни певици си е негов товар, да си го носи сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен "Да ти олекне" ми е много любима, но за жалост не успя да се наложи много. Същото стана и с "Ще се проваля", много ми харесва баладата, клипа, всичко... но остана не особено забелязана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти верно ли се опитваш да търсиш логика и смисъл в наградите? Недей, не си губи времето. :lol:

Логика има. Просто не е логиката, която вие търсите. Забелязал съм, че стане ли въпрос за награди, феновете в интернет по доста различен начин схващат критериите за някои от номинациите.

Ядосвам се само, че пускат някакви измислени анкети за гласуване, а вероятно дори не ги вземат впредвид при номинираните и наградените.

Всички, които имаме над 5 години поглед над НаГрадите виждаме, че Певица на годината не се взима по фенски вот или най-качествени и хитови продукти, ами по най-мащабен финансов принос към фирмата. Преслава докато беше с Бирмата беше занемарила кариерата си и самонамалила изявите, за да е нонстоп с него. Затова и 2 години не взе от големите статуетки. Тази година е с най-много участия, а и голям хронорар от Като 2 капки вода... Не е като да не заслужава пак статуетката. Емануела май е втора по участия, но и да не е, с хронорара от Вип-а, се нарежда директно след Преслава. В този ред на мисли Идол е по тежката и значимата награда, защото не е обвързана с набраната енерция на изпълнителя от предната година, ами обобщава успеха на проектите, позиции в класации, гледания. Дори последните години от както има Идол - идола става винаги този, който тук сме гласяли за Певица.

В този ред на мисли Галена няма право да се налага за награда, чиито критерий им е по ясен , отколкото на нас. Идол има повече тежест след кратък размисъл. Преслава не е виновна, че плащат за нея по 200 300 хилки от риалитита...

 

МегаХит!

Хитче от ранга на Смени паролата си и предната на Мара... Много добре тръгна като лайкове, гледания и бързо влезе в дискотеките, но и много бързо отмина... Има няма за месец се пошумя около проекта и вече е почти забравен.

 

То МамаУраган не е МегаХит. Ти на Яна бозите пробутваш за такива...

 

Между другото помниш ли си коментара след миналата победа на Деса в сигнал. Е, дължиш ми поредното признание, че съм прав. И на всички като теб продължава да изкъртва новите на Преса, Ана и Ема. На Анелия в никакъв случай не е по-голям хит. Да, по гледания върви по добре, но все пак си направи официална премиера на песента с видеото, а тази на Деса изтече 2 седмици преди премиерата си. Отделно покрай ситуацията с Турция и ротацията на проекта там, е възможно да събере в пъти повече гледания, но в БГ по харесвания проект и хит в клубовете е парчето на Деска, което между другото цял месец си правеше по 90-100 000 на ден, което дава основание да го водим за Мега Хит. А и 4 победи в Сигнал при такава конкуренция...

 

Хайде един интересен въпрос за размисъл- смятате ли, че Яница все още има шанс да се затвърди в А отбора, след като тази година проектите й не бяха толкова хитови като миналогодишните?

Яница никога е няма шанс за А групата. Тя се бореше за признание в Б групата, но тази година пак изпадна в девета глуха. Няма хитове, повечето и участия са афтъри след 4 на половин цена, защото няма качествата да напълни клуба с името си и възможностите си... Тя една Мария вече 15 години какви хитове е правила и какви проекти, та така и не влезе в А групата. Емилия също имаше нужда от над 10 години, за да си затвърди името в бранша и забележете, че тя от край години с единия крак е в А групата, но с другия си стои в Б групата... А камо ли Яница...

 

Тая песен насила се опитах да я харесам, не ми се получи! Ужасна е. Грам не ме зариби.

При теб съм забелязал, че винаги основната конкуренция на лбимките ти, не успява да те зариби... Много необективно и повърхностно...

Не ме заслужаваш е с по-дълъг живот от Пей сърце и по голям хит, но виж феномена Азис как влияе на гледанията. То си пролича дори при топ имена като Галин и Александровата, как удвоява успеха им. И Планета са ми жалки, как трупат позитиви на негов гръб, и как ще гледат като попарени, когато изпълнител, който не е в тяхната компания се окаже с топ проектите. Вероятно след година сред 5те най гледани проекти в ПАйнер ще са На Египет фараона, Пей сърце, Блокиран, Няа проблем - все проекти, в които името Азис присъства. ПАйнер ще бъдат зверски унижени.

И отново показват двойни стандарти. На песента на Коце с участието на Ирена, не сметнаха за необходимо, да я оповестят. Ама не изтърват възможност да натрупат позитиви на гърба на Краля...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

При теб съм забелязал, че винаги основната конкуренция на лбимките ти, не успява да те зариби... Много необективно и повърхностно...

Не ме заслужаваш е с по-дълъг живот от Пей сърце и по голям хит

:roll1: :roll1: :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава - Нека да е тайно + И на всички като тебе

Галена - Пей, сърце + МамаУраган

Емануела - Като теб + Не ме заслужаваш

Анелия - Гот ми е + Дай ми още

Преслава - Няма да ти пиша

Цветелина Янева - Пей, сърце + Да те бях зарязала

Емилия - Калифорния

 

Това ще са номинираните за певица и най-големите им хитове през годината. Сами преценете кой заслужава и кой не. ;)

Удобно си пропуснал към Десовите да добавиш и В друг живот, защото така с 3 мегауспешни проекта, се вижда, че всъщност е с най-големи заслуги е Десинка. Дори най-слабите и проекти - Отново се родих и Чужда стая са по силни от най-слабите на Преслава и Галена през 2016.

 

Не съм сигурен, че Галя ще получи голяма награда, след като се зарече никога повече да не присъства на такава церемония.

Тя преди години се зарече, че ДесиСлава е бита карта, но после се тътреше след Деса за дует. Та нека минат 2-3 години. Убеден съм, че пак един ден ще е там и ми е чудно тогава как ще обясни лицемерието си. Няма и нужда да обяснява. Ще бъда доволен, че пак ще я улича в лицемерие, лъжи и наглост.

 

Емануела да става ''Певица''.

Тук изкарахте ''Почти перфектен'' провал а тя прави подобни гледания на ''И на всички като теб'' която я издигате в култ. /и на Деса е яка/

По лайкове е с 5 000 назад... По гледания може и да я мине - все пак едно на ръка, че е премиера, а второ, че около брадъра името и е сред топа.

За мен за певица трябва да се конкурират Преслава и Емануела - с най-много изкарани пари за фирмата, а за Идол - Анелия и Деса.

 

Пълни глупости. Мисля, че някой и е платил да плямпа простотии и само как се мазни на изпълнителите. . .

Наистина ли смяташ, че такава жена би била податлива на подобни рошфети. Убеден съм, че не би. Жената с толкова труд оцеля като медия последните години. Личи си, че дори няма финансова възможност всяка седмица да пуска Открит Микрофон с нов гост. Изобщо културата и осанката и са на съвсем друго ниво. Това да не са ви певиците или НФ...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо броиш "Чужда стая" на Деси Слава ?

По тая логика Галена има 4 мегахита - Пей, сърце, МамаУраган, Все ми е тая и С друг ме бъркаш... ;)

Егати възхваляването на Деси Слава - да й сера в устата, не я дишам вече в тоя малоумен форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо броиш "Чужда стая" на Деси Слава ?

По тая логика Галена има 4 мегахита - Пей, сърце, МамаУраган, Все ми е тая и С друг ме бъркаш... ;)

Егати възхваляването на Деси Слава - да й сера в устата, не я дишам вече в тоя малоумен форум.

Уау, днес си в добро настроение. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса снощи попиля Плаза, беше фул. От цялата програма само "И на всички като тебе" беше плейбек. Съжалявам, че не записах как пее Не вярвам-няма такъв глас, няма такъв лайв- супер много ме изкефи. :notworthy:

 

п.п. Не, че нещо, ама щях да припадна, когато чух DJ-я да казва "поздрав за най-добрата фирма- Солеос Виа"!

 

Не ме ли видя. В първата част бях точно пред сцената и и подарих роза.

Между другото не знаехме, че Деса ще ни пее като решихме да ходим на Плаза. Изпълних се.

И наистина беше фул, Деси беше без Благой и не пиеше, което и позволи да направи такива уникални лайвове. Дори да беше направил клипчета, щяха да бъдат удобно подминати, но и аз потвърждавам казаното от теб. След последните 2 участия, на които съм ходил, наистина се усеща прогреса и. И поведението и е нива над преди, и всичко. Цялата дисктотека и знаеха всичктие хитове на изуст. Не бях чувал Думи две от години и си умрях от кеф като я пя. Нямаше място да се разминеш. Липсват ми старите тоалетни на Вип-а :whistling:

И да беше направил клипчета с пеенето и, само на живо човек мжое да добие реална представа за каква Певица си говорим. Много силно участие

 

Ама Деса какво кюфте е на това клипче от снощи.... :hahaha:

Е и. Тя е певица, а не манекен. И като Ивана да стане, тя е раждала 40 год жена. Не е длъжна да се съобразява с грешно възприетите норми за красиво женско тяло.

 

Защо Емилия Стоянова от година и нещо насам все повтаря, че попа бил в подем а фолка замирал ... ?! Тая жена добре ли е?

Ами не съм сигурен дали точните и думи са, че попфолка умира, но подема в БГ музиката е факт. В попфолка няма развитие последните години. Или има, но е твърде малко. Ограничени са възможностите му, но в никакъв случай не замира. Ограничен е от към турнета, концерти, ново звучене, автори, но пък се разпространява със скоростта на светлината в цял свят, благодарение на тубата и все повече коментари на чужденци + повече гледания с всяка изминала година. Попфолка са с хронорари по 5-7 бона, а попа дори и с мегахитове не минават 2-3 бона... Много крайно е да се каже, че замира при положение, че в муз. среди няма по оборотна машина за пари от попфолка.

 

 

 

Гадно е нали? - да те хванат по бели гащи, че лъжеш и се правиш, на оборотно гъзе на място, където информацията лети ежеминутно. Знаеш ли на колко такива измислени като теб съм се нагледал в тия форуми в последните 10-12 години? Хайде осъзнайте се, че не минават евтините номера, че става като сега - смех, смех, смех. Знаем възможностите на всяка чалгарка. Никой с нищо не може да ни изненада. За една нощ нито Деса ще отслабне, за да влезе във формата от фото шопираните снимчици, нито ще запее като славей, както е легендата, измислена преди много години от Пайнер просто защото не могат да и лепнат нито един етикет понеже, Глория и Кама бяха заели всички атрактивни такива.

 

И какво толкова има да обсъждате награди (ако ги има)? Всичко е ясно от миналата година - Преса печели всичко, защото Пайнер така искат...

Какво говориш ти бе. И двете са в Апогея си от както са в Пайнер. А и като нищо вече Идола да е оговорен и това да е накарало иначе стиснатата Десинка да се бръкне за 2 хубави клипа и да пусне цели 6 проекта. Тя си каза миналата година, че си е харесала категорията Идол. А и ти от край време знаеш, че Деса първо уговаря победата, после се раздава да я заслужи. Нали си чул разговора и 2002 с Пайнера за Певица на 2002. Сам знаеш как е :whistling:

Деса си е направила много добре сметките преди да подпише. Все пак 13 години е можела да отчита плюсове и минуси и всички виждаме , че не се е излъгала в избора си :)

 

И пак се изложи накрая с твърденията си, че ХИТ лъже, при положение, че дори не е ДС фен и може само да бъде похвален за обективно поднесената информация. Човека ти казва, че Солеос Виа сме били там. Вече си загубил способност да надделееш дори в един подобна ситуация. Човека с най малко значимо мнение във фдорума. Как е. Казват, че е гадно да ти нямат мнението за нищо...

 

 

nikinlay,

Има заслуги. Не мога да го отрека, колкото и да ми е неприятна, но може би не биха и дали още първата година повече от 1 награда. И то не от големите..

Но факт е, че Преслава и Емануела са докарали най-големите приходи за Митака.

 

Charlie,

Кво е дрънкотила пък тая Cura за наградите, при положение, че всяка година взима статуетка, която всъщност е заслужена от друг. Тя дори устата не трябва да си отваря да коментира, след всичките машинации и рошфети, в които е имала пръст...

Хем взима награди без почти да ходи на участия, хем получава повече време за изявата си от реално заслуженото си такова. Хем с парите на мъжа си (на българите) си живее като принцеса, а накрая и тя с претенции...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво е дрънкотила пък тая Cura за наградите, при положение, че всяка година взима статуетка, която всъщност е заслужена от друг. Тя дори устата не трябва да си отваря да коментира, след всичките машинации и рошфети, в които е имала пръст...

Хем взима награди без почти да ходи на участия, хем получава повече време за изявата си от реално заслуженото си такова. Хем с парите на мъжа си (на българите) си живее като принцеса, а накрая и тя с претенции...

 

Подкрепям.

 

Като единствен нейн плюс отчитам, че в последната година почна да прави по-хубави и хитови песни. Защото преди време претенциите й пак ги имаше, но бяха на базата на някви песни - пълни шитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо броиш "Чужда стая" на Деси Слава ?

По тая логика Галена има 4 мегахита - Пей, сърце, МамаУраган, Все ми е тая и С друг ме бъркаш... ;)

Егати възхваляването на Деси Слава - да й сера в устата, не я дишам вече в тоя малоумен форум.

 

Aми миналата година като възхвалявахме Галена, нямаше проблем. Не ти стана противна. Ами Анелия и ДесиСлава заслужават да бъдат възхвалявани за работата си тази година.

 

Чужда стая си е 100 процента дует, а не ФТ. Пуснаха го като ФТ, защото месец по рано излезе дуета и с Галин, иначе щеше да остави грешното впечатление, че само дуети пуска. Дори тя пее повече от Устата. Златото ми и За две жени са фт.

 

 

И чакам отговор на въпроса защо да не се възхвалява певица, която има заслуги за годината, а извън тях е най-талантливата в жанра, в който се изявява. Дълги години я критикувахте. Сега я оставете да си бере плодовете от свършената работа.

 

Проблема при по малките е, че наистина не осъзнавахте до преди няколко месеца коя точно е ДесиСлава и я бяхте подценили във всеки един аспект.

 

Факт е, че дори нефеновете на Деса не спират да отчитат плюсовете и за 1 година да им се нареди до фаворитите. Да беше всяка като ДесиСлава - красив глас с ясна изразена индивидуалност в песните си, добър човек, участва като автор във всеки един проект в Пайнер без Не го прави и Нека да е тайно, нито веднъж не се обърна към по хитови имена за фт, защото не иска да трупа дивиденти на чужд гръб, не е обидила никой, уважава всчики, най много проекти пусна, сред които и такива с некомерсиална насока.

 

Съжалявам, че през 2016 Галена се свързва само с имената на Азис и Криско. Ето защо трябва да разчиташ повече на себе си, а не на други. Гледам и в Сигнал масово преобладава мнението, че Галена няма място сред 3те най заслужили и че песните и от 2016 дължат успеха си на Криско и Азис. За ДесиСлава не можеш да си го помислиш дори. Много достойно се бори и работи през 2016. Поклонете се и стига сте си слагали предпразнично кофти и злобни мисли в главите си. Догодина ще са други. Не може все нашите да са най.

 

Десовите 13 години отлъчени от всички съревнования не сме хвърляли кал по по успешните, за да я нагнездим там, където не и е мястото. Претенциите ни са на база свършеното от нея през 2016.

 

Наистина някой много ви е яд, че очакванията на ДС Фенс за развитието и в Пайнер се потвърдиха, а ващите очаквания - не. Деса не се върна в Пайнер просто за да си съществува. Тя и преди това си беше на едно ниво, от което не помръдваше години наред дори и като не пуска нови песни. Върна се в Пайнер, за да бъде в топа, където и е мястото.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, пак разбиваш с коментари! И всеки, който е способен да се замисля над тях ще осъзнае, че това не е просто някакво пробутване на Десислава от някой си там рандъм досаден Десов, а обективната истина.

Само за Преслава не ми се иска да се съглася, че в година със само един по-голям хит трябва да ѝ дадат Певица единствено заради приходите. Знаем, че това е политиката на фирмата, и все пак някои изпълнители са стараят доста повече от нея и съответно са по-успешни от нея, покрай което заслужават много по-голямо признание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога Деси Слава ще направи самостоятелна песен с над 10 млн. гледания? Кога ще направи самостоятелен мегахит?

"В друг живот" и "И на всички като тебе" най-вероятно ще стигнат 10 милиона идната година.

Всъщност, на мен ми се струва, че към момента Десислава показва едва 50% от това, което може, така че кой знае с какво още би могла да ни изненада догодина, особено ако я поощрят... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...