Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, но "Да ти олекне" е много по-добра от "Без теб". Във всяко отношение .... :3fdb8960598fa63e:

Само, че да ти олекне напомня на други парчетана Драганински, докато Без теб може да се нарече Експеримент във всяко отношение. Без теб ще мине Да ти олекне по гледания до 6 месеца.

 

 

Галеновите са много злобни. Чакат с месеци Преса да се издъни, а после с месеци ежедневно го напомнят. Сякаш живеете за пресовото рухване. Що за дебилщина...

 

Това, което Преса е оставила като следа в жанра, Галена с хиляди минети не може да го постигне. Не го забравяйте, за да не започна и аз да ви го напомням :Vishenka_05:

 

 

Стеле, не визирам теб. Просто твоя пост ми бе удобен и под ръка :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави това ... виж я, Еди, как изглежда и как пее. С уговорката, че в следващите 2-3 години ще става още по-хубава. Голяма магия е в онези години ...

И забележете че си изговара нормално думите: ИмаШ всиЧко на света, само мене нямаШ.....

Към денешна дата би звучало.....ИмаС всиЦко на света, само мене нямаС....1000%20(29).gif

Защо сега така се лигави, незнам... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че да ти олекне напомня на други парчетана Драганински, докато Без теб може да се нарече Експеримент във всяко отношение. Без теб ще мине Да ти олекне по гледания до 6 месеца.

Галеновите са много злобни. Чакат с месеци Преса да се издъни, а после с месеци ежедневно го напомнят. Сякаш живеете за пресовото рухване. Що за дебилщина...

 

Това, което Преса е оставила като следа в жанра, Галена с хиляди минети не може да го постигне. Не го забравяйте, за да не започна и аз да ви го напомням :Vishenka_05:

Стеле, не визирам теб. Просто твоя пост ми бе удобен и под ръка :1000 (6):

 

Ххахаха, няма проблем аз не се сърдя и да ме визираш няма проблем :Vishenka_05:

Не мисля, че "Без теб" на Преса е кой знае колко голяма издънка, даже напротив. И аз не я харесвах, но скоро бях на участие на Преса и тогава леко ми допадна хахах .. Иначе кофти, че попя на плейбек някой песни. Но пък изкърти на "Трепни" и на Слави Трифонов :Vishenka_05:

И забележете че си изговара нормално думите: ИмаШ всиЧко на света, само мене нямаШ.....

Към денешна дата би звучало.....ИмаС всиЦко на света, само мене нямаС....1000%20(29).gif

Защо сега така се лигави, незнам... :dontknow:

 

Може да не изговаря правилно, но тогава си беше много по-добре от сега. Такива песни правеше .... А сега не се отличава със стил от останалите. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но "Да ти олекне" е много по-добра от "Без теб". Във всяко отношение .... :3fdb8960598fa63e:

И на мен повече ми харесва "Да ти олекне", все пак съм я изживял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

 

недей да злобееш срещу ГАЛЕНА, защото именно Тя възроди кариерката на Деса :gun_bandana:

 

 

Не може да се каже, че е баш така. Ако Десислава си беше възвърнала позициите покрай Галена, последвалият проект "Започваме на чисто" нямаше да е толкова слабо приет. А "Смени паролата си" щеше да е на нивото на "И на всички като тебе" или най-малкото "Отново се родих". Ако беше пуснала такива средно задоволителни работи дори и след дуета с Галин, пак можеше да постигне подобен резултат. Доста пъти съм го казвал- важното е какви парчета и клипове се поднасят.

Пълноценният ренесанс на Десислава започна с "В друг живот"- нейната самостоятелна песен.

 

 

Чукаме ли милионче?

Все така страхотна песен! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде ... "Завинаги", "Единствен ти", "Продължавам", "Аз и ти", "Не исках да те нараня", "Виж ме сега", "Няма да съм друга", "Твоя съм" да не съм ги изпял аз ...

 

... има страхотни попадения през годините Шонона, но през последните 5-6 години пуска повече слаби парчета.

Анелия е уникална. И сега изглежда супер и вади страшни песни.

Неможе цял живот да е с имидж на невинната, все пак тогава е била 20 годишна, хората се променят.

Мене пък страшно много ме кефи, ето една Аз съм дявола, ми е любима !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави това ... виж я, Еди, как изглежда и как пее. С уговорката, че в следващите 2-3 години ще става още по-хубава. Голяма магия е в онези години ...

 

Да, тогава беше наистина своеобразна певица. Нямаше друга като нейната визия, песни, излъчване. Даваше вид и на много интелигентна заради бавното говорене, а то всъщност се оказа, че е точно обратното.

Анелия още през 2006-та се вбози, какво остава за 2016-та.

 

Нейното падение започна през 2008г. с Поръчай пак. От там нататък е в дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е уникална. И сега изглежда супер и вади страшни песни.

Неможе цял живот да е с имидж на невинната, все пак тогава е била 20 годишна, хората се променят.

Мене пък страшно много ме кефи, ето една Аз съм дявола, ми е любима !

Е, ти си падаш по коврите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно с издаването на тая простотия си е мислела, че ще получи "Певица на 2008", след като Галена е била извън сметките, уви... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно с издаването на тая простотия си е мислела, че ще получи "Певица на 2008", след като Галена е била извън сметките, уви... :3fdb8960598fa63e:

Спомням си обаче колко скандално беше това парче като излезе... Хората не можеха да повярват, че Анелия е направила толкова дива песен, тогава беше нещо невиждано от нея... а сега всяка втора й е такава... :1000 (29):

 

 

I love you, bitch :roll1:

Мислех си, че този 'реагира' само на най-големите хитове... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

 

недей да злобееш срещу ГАЛЕНА, защото именно Тя възроди кариерката на Деса :gun_bandana:

 

Да бе, затова най големите и провали в Пайнер са именно след дуета им... Възродила била... Хубавите проекти на ДесиСлава и възродиха кариерата, а трамплин беше Галин, ане Галена. Именно след дуета и с Галин няма лабаво...

 

А Галена надали като е звъняла и досаждала на Деса за дуета, е било с подобна благородна умисъл.

 

Няма защо да злобея срещу Галена. Както виждате вече е бира карта. Не е кокурентноспособна на ДесиСлава, че да хабя хули и злоба по нея. А и частта със злобата на Галеновите се отдава повече

 

 

И това ще преживея е номер 1 в Набиращи популярност. Ох баня, ох кеф. И за това ли д благодарим на Галенчето??

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, затова най големите и провали в Пайнер са именно след дуета им... Възродила била... Хубавите проекти на ДесиСлава и възродиха кариерата, а трамплин беше Галин, ане Галена. Именно след дуета и с Галин няма лабаво...

 

А Галена надали като е звъняла и досаждала на Деса за дуета, е било с подобна благородна умисъл.

 

Няма защо да злобея срещу Галена. Както виждате вече е бира карта. Не е кокурентноспособна на ДесиСлава, че да хабя хули и злоба по нея.

Това колко пъти ще го напишеш днес??

Галена не била конкурентноспособна хаха заради теб главно десовите спечелиха антинаградата

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това колко пъти ще го напишеш днес??

Галена не била конкурентноспособна хаха заради теб главно десовите спечелиха антинаградата

а заради вас Галена обра много по неприятни категори... Провал и Най натрапван проект. Униженията вас едно след друго ва бришат

Сега като прочетох темата за хронорарите, разбирам защо сте изнервени. Галена няма право и на половината претенции на звезда от ранга на Прес. И хронорара и ви го наби добре в злобните кратунки

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представих на всички във фб чата ни Веселина, като сестра на Екстра Нина. Тя писа... ми не й е сестра.. После хитах дали сестра й е Цветелина.. и тя не е.. :roll1:

Ужас

Link to comment
Сподели в други сайтове

а заради вас Галена обра много по неприятни категори... Провал и Най натрапван проект. Униженията вас едно след друго ва бришат

Сега като прочетох темата за хронорарите, разбирам защо сте изнервени. Галена няма право и на половината претенции на звезда от ранга на Прес. И хронорара и ви го наби добре в злобните кратунки

То жената си каза че не работи са пари,има ги,забавлява се,можеби затова е и на по ниска цена,навсякъде може да я поканят,най важното е че на участията й е кеф на макс и пее на живо.Ютуб провал можеби не е толкова неприятна антинаграда,всъшност вие сте очаквали тази песен да е голям хит,Галена си каза:Правя песни и за мой кеф.

На кратко,стига си завиждал.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

а заради вас Галена обра много по неприятни категори... Провал и Най натрапван проект. Униженията вас едно след друго ва бришат

Сега като прочетох темата за хронорарите, разбирам защо сте изнервени. Галена няма право и на половината претенции на звезда от ранга на Прес. И хронорара и ви го наби добре в злобните кратунки

Да ти олекне, Пей сърце, С друг ме бъркаш, Все ми е тая и Мамаураган срещу Чуплива и влюбена, Ин контрол, Няма да ти пиша, Без теб и Царя на купона.

Интересно ми е, вярваш ли си сам на глупостите, или се опитваш да дразниш някого?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти олекне, Пей сърце, С друг ме бъркаш, Все ми е тая и Мамаураган срещу Чуплива и влюбена, Ин контрол, Няма да ти пиша, Без теб и Царя на купона.

Интересно ми е, вярваш ли си сам на глупостите, или се опитваш да дразниш някого?

Като ще изброявате фийчъринги, защо изпускате на Крум оная ужасия с Галка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, това като го гледахте забелязахте ли на 2.39 какво направи Дро-то :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Преслава трябва да се вдъхнови за нови физиономии и жестове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...