Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Телевизия "Планета" тази година ще отличи най-добрите видеоклипове и песни, представени в програмите на "Планета" ТВ, "Планета HD" и "Планета Фолк", както и най-продаваните музикални албуми от каталога на Музикална компания "Пайнер" през 2016 година. Отличия ще има също и за най-популярните изпълнители на "Планета" ТВ през изминалата година. Новото е, че този път "ИЗБОРЪТ на ЗРИТЕЛИТЕ – 2016" ще протече по малко по-различен регламент и ще премине през два етапа на публично гласуване.

 

Уж няма, пък да видим ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен каквото и да вземе от големите награди, ще я разкъсат... но за Клип щеше да е най-шокиращо, че въобще си го е пожелала и Митьо й е угодил... :1000 (29):

Миналата година Галена сто процента е била с по-голяма преднина от тази на Емануела сега- и при Певица, и при Идол. А Яница със сигурност е имала номинация за Певица.

 

Митьо сериозно е на път да върне по-добрия имидж на наградите, показвайки на хората вота, според който нито един от двамата му любимци- Преслава и Фики- не е на върха. Проблемът е, че вече ясно видяхме как могат да се манипулират тези анкети- и от фенове, и от фирмата... Така че с други думи- пак нищо не е сигурно... :1000 (29):

 

Защо ли си мисля ,че Преси и Фики ще надделеят на едноличните номинации макар, че и сега е твърде рано да се каже при наличието на това темпо което се гласува , все пак до 18 има 1 седмица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали няма да скрият резултатите за окончателното гласуване :roll1:

естествено, че това ще направят

И аз си го помислих, трябва да има някаква мистерия ако накрая ще правят и концерт, където да раздават статуетките. Но ще бъде голяма излагация преди скриването на анкетата да водят едни, а като раздават наградите- други. За 1-2 награди да има разминаване- ок, но за повече... И все пак не бих се изненадал, това са Пайнер.

 

Защо ли си мисля ,че Преси и Фики ще надделеят на едноличните номинации макар, че и сега е твърде рано да се каже при наличието на това темпо което се гласува , все пак до 18 има 1 седмица!

Всичко е възможно, но аз лично отново бих посъветвал феновете на Преслава да не се борите толкова за награди. Жената просто вече става антипатична на хората, когато печели, а и тя самата се изтощава прекалено много в борбата за някакви си призове. Много по-добре ще е да си почине от статуетките за известно време и после да се завърне с нови сили и реални заслуги, стига да се е задържала дотогава без някой да я изтъква като номер 1...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си го помислих, трябва да има някаква мистерия ако накрая ще правят и концерт, където да раздават статуетките. Но ще бъде голяма излагация преди скриването на анкетата да водят едни, а като раздават наградите- други. За 1-2 награди да има разминаване- ок, но за повече... И все пак не бих се изненадал, това са Пайнер.

Всичко е възможно, но аз лично отново бих посъветвал феновете на Преслава да не се борите толкова за награди. Жената просто вече става антипатична на хората, когато печели, а и тя самата се изтощава прекалено много в борбата за някакви си призове. Много по-добре ще е да си почине от статуетките за известно време и после да се завърне с нови сили и реални заслуги, стига да се е задържала дотогава без някой да я изтъква като номер 1...

 

Няма спор , но в днешно време феновете не ценят кой какво направил през годината гласуват си за любимката и до там. И всеки който е казал ,че е гласувал обективно няма да му повярвам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спор , но в днешно време феновете не ценят кой какво направил през годината гласуват си за любимката и до там. И всеки който е казал ,че е гласувал обективно няма да му повярвам!

То е ясно, че почти всеки си гласува първо за любимката, но все пак в случая забелязвам и известна доза обективност, поне при предварителните номинации. Емануела със сигурност няма феновете на Галена, Преслава, Десислава, Галин и дори Анелия, но ето, че е лидер в двете най-главни категории. А който не е заслужил, дори и феновете не успяват да му помогнат.

Но ще видим как ще е на финалното гласуване де, там ще се посочва само един и наистина ще стане още по-голяма мешавица... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък все едни и същи купуват гледания - Ави Бенеди, Мария, Цура ... :mf_surrender:

 

Мария вместо да вложи пари в нещо качествено, иновативно, оригинално като видео клип и от друга страна в песен, която си заслужава и ще направи бум с нея, тя само тъпче на едно място и купува гледания. Наистина това е безумие. Харесвам я много, сигурно и най-голямата глупост да направи пак ще я харесвам, но грам не я разбирам. Някои нейни колежки с такива финансови средства чудеса ще сътворят, но Марче - не. За нея по-важното е да се покаже в "Автограф" с потник струващ колкото един хубав клип и с това се приключват вълненията.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали няма да скрият резултатите за окончателното гласуване :roll1:

 

За какво да го скрият като могат да го преправятт много лесно и да ни покажат невярни данни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво да го скрият като могат да го преправятт много лесно и да ни покажат невярни данни.

Това очаквам и аз. Администратора на анкетата може да си прави каквото поиска

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И изведнъж ще стане номер 1 навсякъде... :1000 (29): Толкова я дели от върха, действително.

Тя обаче също е изненада за мен, не очаквах хората навсякъде да я оценяват за първите две-три места. Явно в крайна сметка не Анелия, а Галена е в ТОП 3 с Десислава и Емануела. Поне според това, което виждаме в анкетата, нагласена или не.

 

Ония ден като ти казвах, че Галка е в ТОП 3 , ти ми разтягаше локуми. Радвам се , че стигна до същото заключение, което и аз. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, Емануела, Деси Слава, Емилия, Преслава са споделили линка, само моите кралици Галена и Яница не са!

Истински богини!!!

 

П.С още 30 гласа и Галена ще води за певица, още 15 и ще води и за идол. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле честно не мога да повярвам, че Яница не е споделила линка и води пред име като Емилия, дето се води топ певица от 17 години. Пълен филм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ония ден като ти казвах, че Галка е в ТОП 3 , ти ми разтягаше локуми. Радвам се , че стигна до същото заключение, което и аз. :)

Ами и Десовите постоянно казваме на някой, че тя е в ТОП 3, но срещаме голяма съпротива... Подобни анкети въвеждат някаква яснота- тя се въртеше около тези позиции преди и след да я постне.

А и аз твърдях, че Галена е някъде около ТОП 3, но не бях сигурен дали влиза там, защото може би ѝ трябваше още една песен, за да се солидизира. Е, анкетата показва, че явно и двата хита са ѝ били достатъчни, но това съвсем не променя тезата ми, че при нея до голяма степен всичко е от инерцията и от имиджа ѝ на най-голямата в последните години. Според мен и Анелия не е за никакво, ама никакво подценяване- все още съм изумен, че след като гласуваха хиляди хора, тя все още не може да го докара до ТОП 3 на повечето места.

 

Ние как само я обсъждаме тази анкета, а тя може да се окаже поредния метод за масова заблуда... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...