Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оле честно не мога да повярвам, че Яница не е споделила линка и води пред име като Емилия, дето се води топ певица от 17 години. Пълен филм!

Най-лайкваните коментари под песента на Цветелина Янева са кога ще излезе новата на Яница. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали няма да скрият резултатите за окончателното гласуване :roll1:

Иначе няма смисъл от церемония!

 

Оле честно не мога да повярвам, че Яница не е споделила линка и води пред име като Емилия, дето се води топ певица от 17 години. Пълен филм!

Гласуват предимно пубери затова се получава така. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласуват предимно пубери затова се получава така. :)

 

Така е.

 

Но Емилия и Яница са на еднаква възраст. И двете правят комерсиални песни.

 

Яница очевидно наистина е сила и това не е само в този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си би сама шута като не подготви нищо за след "Специално за всяка". Една обикновена балада да беше направила и щеше да се гласува повече за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница предвизвиква повече интерес сред младите от Емилия, Мария, Анелия, Цветелина Янев, Ивана, Глория, Джена и т.н. Това е самата истина.

Вижте какъв интерес има само песента, която ще излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница предвизвиква повече интерес сред младите от Емилия, Мария, Анелия, Цветелина Янев, Ивана, Глория, Джена и т.н. Това е самата истина.

Вижте какъв интерес има само песента, която ще излезе.

Ами масово Яница се приема за нов изпълнител. Малко хора знаят, че пее от над 10 години, за 90% от хората кариета й започва с "Всичко чуждо пожелаваш" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента по всичко личи, че на Емануела ще дадат Певица, а на Галена- Идол. Интересният въпрос е дали Митко ще иска да даде на Галена Идол след като знае, че тя оплю наградите и обяви, че няма да присъства на церемонията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента по всичко личи, че на Емануела ще дадат Певица, а на Галена- Идол. Интересният въпрос е дали Митко ще иска да даде на Галена Идол след като знае, че тя оплю наградите и обяви, че няма да присъства на церемонията.

Определят се номинациите. При финалното гласуване може Галена да надделее и в двете категории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента по всичко личи, че на Емануела ще дадат Певица, а на Галена- Идол. Интересният въпрос е дали Митко ще иска да даде на Галена Идол след като знае, че тя оплю наградите и обяви, че няма да присъства на церемонията.

 

Е, той ще-не ще, трябва да се съобрази с вота на хората. Иначе какъв е смисълът да променят цялата система тая година?

 

И btw считай, че Галена пусне ли линк във ФБ, ще е номер 1 във всяка категория, тя и сега е на косъм от първата позиция за Певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента по всичко личи, че на Емануела ще дадат Певица, а на Галена- Идол. Интересният въпрос е дали Митко ще иска да даде на Галена Идол след като знае, че тя оплю наградите и обяви, че няма да присъства на церемонията.

И в категорията "Певица на годината " я стигнахме.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определят се номинациите. При финалното гласуване може Галена да надделее и в двете категории.

 

 

Е, той ще-не ще, трябва да се съобрази с вота на хората. Иначе какъв е смисълът да променят цялата система тая година?

 

И btw считай, че Галена пусне ли линк във ФБ, ще е номер 1 във всяка категория, тя и сега е на косъм от първата позиция за Певица.

В случая говоря от гледната точка, от която Митко решава- установихме, че може да е доста лесно... :1000 (29):

Галена се съмнявам да пусне линка. Тя най-малкото заради бременността няма да присъства на наградите, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая говоря от гледната точка, от която Митко решава- установихме, че може да е доста лесно... :1000 (29):

Галена се съмнявам да пусне линка. Тя най-малкото заради бременността няма да присъства на наградите, според мен.

Ама то казано ли е, че ще има церемония, та да присъства някой?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганите явно не гласуват в подобни анкети. Горкият Фики. :confused:

Много се радвам, честно. Най-накрая и Пайнер да се убедят, че хората харесват повече Галин.

Същата работа и при Теди Александрова - определено е по-налагана, но Яница е по-харесвана и си пролича с тази анкета.

Друго, което си личи и е учудващо всъщност е ужасно слабата подкрепа за Анелия и Емилия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, честно. Най-накрая и Пайнер да се убедят, че хората харесват повече Галин.

Същата работа и при Теди Александрова - определено е по-налагана, но Яница е по-харесвана и си пролича с тази анкета.

Друго, което си личи и е учудващо всъщност е ужасно слабата подкрепа за Анелия и Емилия.

 

Мани, това ще е голям удар по егото на Теди. Тя, дето се самовъзпява в песни, че е голямата работа, прогреса, че всички по нея са полудели и тем подобни, а накрая....

 

А като се сетя, че meleto я гласеше за Певица на годината. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Церемония съм убеден, че няма да има, нито ще крият резултати. Чрез тези публични резултати си измиват ръцете много добре. Според мен няма да манипулират нищо, не виждам смисъл. Резултатите към момента са съвършено логични, очаквах днес Галена да дръпне, понеже само тя не е публикувала линк и нейните фенове чак днес разбраха за анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, честно. Най-накрая и Пайнер да се убедят, че хората харесват повече Галин.

Същата работа и при Теди Александрова - определено е по-налагана, но Яница е по-харесвана и си пролича с тази анкета.

Друго, което си личи и е учудващо всъщност е ужасно слабата подкрепа за Анелия и Емилия.

абе как ще харесват само Галин бе ? Фики има над 150 участия ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, честно. Най-накрая и Пайнер да се убедят, че хората харесват повече Галин.

Същата работа и при Теди Александрова - определено е по-налагана, но Яница е по-харесвана и си пролича с тази анкета.

Друго, което си личи и е учудващо всъщност е ужасно слабата подкрепа за Анелия и Емилия.

 

Няма нищо учудващо. Емилия никога не се е радвала на всеобща подкрепа, фенската й маса не е голяма. При Анелия пък имаме много сериозно изхабяване на образа, което е видимо с просто око - участията й например не са сред най-посещаваните, нито са особено запомнящи се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо учудващо. Емилия никога не се е радвала на всеобща подкрепа, фенската й маса не е голяма. При Анелия пък имаме много сериозно изхабяване на образа, което е видимо с просто око - участията й например не са сред най-посещаваните, нито са особено запомнящи се.

Да, но в повечето анкети дори в топ 10 не влиза Емилия, какво остава в топ 6.

Тук масово е възхвалявана до небесата. До преди 4-5 години кажеш ли нещо против Емилия, веднага ти скачаха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе как ще харесват само Галин бе ? Фики има над 150 участия ?

 

Нека си има. Аз сред моите колеги и познати, често ставам свидетел как се оргназират и ходят на участия на Галин, а Фики по-голямата част не го понасят. Нещо стана супер противен напоследък, не знам на какво се дължи, но дръпна доста назад. Нещата се промениха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...