Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Зависи от рекламата, маркетинговата стратегия е много важна в случая. Спомням си, че 2001 - 2002 гледах едни награди на БГ радио от спортната зала във Велико Търново - я събере 2000 души, я не, но я имаше атмосферата, публиката... Беше сносен концерт. Пловдив и Варна са големи градове, концерт там не е имало от години, би бил интересен ход. Този концерт в Русе бе пълен провал, но и с никаква реклама.

Както и да е, няма смисъл да коментираме, пак ще гледаме награди от хотелската стая, ако изобщо има такива...

Може би при тях положението вече е такова, че не всичко опира до стратегии и реклама. Особено след последните награди не знам дали ще има интерес в който и град да ги направят. Сами се прецакаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би при тях положението вече е такова, че не всичко опира до стратегии и реклама. Особено след последните награди не знам дали ще има интерес в който и град да ги направят. Сами се прецакаха.

To в София вече няма интерес , какво говорим за друг град :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

To в София вече няма интерес , какво говорим за друг град :D

И аз така мисля, дано да греша... Макар че и да греша, и да не греша, те едва ли ще се осмелят да направят награди извън София. :1000 (29): Като кон с капаци са братче. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, ако се направи в Пловдив, ще има интерес. Защото софиянците вече са отегчени. Трябва да се направи нещо по въпроса.

 

Но няма да стане нищо, кмета мрази чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те колко години се навиваха за Арена Армеец и накрая като ги изгониха от НДК и се пробваха. Демек от ПАйнер очаквайте ако нямат никакъв друг избор, да излязат извън София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те колко години се навиваха за Арена Армеец и накрая като ги изгониха от НДК и се пробваха. Демек от ПАйнер очаквайте ако нямат никакъв друг избор, да излязат извън София.

По отношение на наградите ще се закотвят в "Маринела" докато съществува сигурно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пловдив , Стара Загора или Варна ..

Според мен това са вариантите :)

Стара Загора май няма подходяща зала за подобно събитие. Вариантите са 4 - Варна, Пловдив, Велико Търново и Русе, но не и с билет 20+ лева в провинцията, още повече в северна България.

С билети от по 5-10 лева не виждам проблем да има интерес към подобно събитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога от Планета ще пуснат бланките за "гласуване", някой спомня ли си кога ги пуснаха миналата година? Говори се, че тази година Идолът ще е един, т.е. няма да е разделен на полови органи.

Ами ако няма награди, то всъщност така е по-добре, тъкмо Пете пак ще си остане Певица на годината, а Деса и Ана ще духат супата. Абе, да, без награди по-добре, хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как точно беше топ - с мазнотията с Кристали и "Гот ми е", която гръмна и отшумя? Даже Преслава беше по-добре от тая през лятото на 2016.

Иска ви се, но Анелия изпрати супер успешна година! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако няма награди, то всъщност така е по-добре, тъкмо Пете пак ще си остане Певица на годината, а Деса и Ана ще духат супата. Абе, да, без награди по-добре, хаха

 

Ако няма награди певиците няма да са толкова продуктивни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога от Планета ще пуснат бланките за "гласуване", някой спомня ли си кога ги пуснаха миналата година? Говори се, че тази година Идолът ще е един, т.е. няма да е разделен на полови органи.

няма да има идол, ще има специална награда, а певица на годината ще е Марче :1000 (29):

Балада на годината - "Не те забравям"

 

Десовите да се пробват догодина пак! :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма да има идол, ще има специална награда, а певица на годината ще е Марче :1000 (29):

Балада на годината - "Не те забравям"

 

Десовите да се пробват догодина пак! :lol:

Не мисля, че някой въобще би се пробвал отново ако разпределението на наградите е толкова пародийно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма да има идол, ще има специална награда, а певица на годината ще е Марче :1000 (29):

Балада на годината - "Не те забравям"

 

Десовите да се пробват догодина пак! :lol:

Ако Мара стане певица, ще има още повече скандали от миналата година. Не ми се вярва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма да има идол, ще има специална награда, а певица на годината ще е Марче :1000 (29):

Балада на годината - "Не те забравям"

 

Десовите да се пробват догодина пак! :lol:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Това дори не мога да си го представя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма да има идол, ще има специална награда, а певица на годината ще е Марче :1000 (29):

Балада на годината - "Не те забравям"

 

Десовите да се пробват догодина пак! :lol:

От твоята клавиатура в ушите на Димитров!

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма да има идол, ще има специална награда, а певица на годината ще е Марче :1000 (29):

Балада на годината - "Не те забравям"

 

Десовите да се пробват догодина пак! :lol:

С парите може да си купи някоя награда, както направи миналата година, но не и певица! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...