Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И сам знаеш, че Идол е измислена награда, която е утешителна. Галена си заслужаваше Певица, предвид всичко, което направи и вдигна нивото на поп-фолка. Направи хит на Десислава, извънземен клип за Една жена и летен хит за Стара каравана. Вярно е, че си фен на Преслава и човек не може да е обективен що се касае до негова любимка, но виж фактите и сам ще се съгласиш, че има основание за всичко, което прави Галена. Трудът на всеки трябва да се възнаграждава, не с измислени статуетки и лансираните от Пайнер 5 награди, а истинските трябва да бъдат давани. Това е истината.

Не следях много нещата с наградите, но правилно ли разбирам, че Галена е получила 4 награди + Музикален идол, което официално е обявено от "Пайнер" за по-голямата награда? Не разбирам как може да се сърди година по-късно за това, че не е взела една конкретна, че и приятелства да развали, а уж да твърди, че въобще не й пука за наградите... според мен има нещо друго, скрито зад всичко това, за което не желае да говори - не е възможно да е ядосана само за това.

Аз напълно изключих, че имаше награда за "Идол" и напълно я разбирах, че се сърди, че трудът й не е оценен, но сега... ми се ще да чуя повече, невъзможно е да е само това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, ти също знаеш, че Певица е по-важна. Всеки го знае.

Абсолютно, но от Планета пропагандират, че Певица се давала за глас и хитове, а Идол - за цялостно излъчване и поведение.

Което е абсурдно, още по-абсурдно беше миналата година разделянето на Идол между мъже и жени. После защо церемонията им олеквала и не могат да напълнят една зала народ, а преди 10 години пълнеха цели стадиони.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава би вкарала в тъча и певиците, дето скочиха срещу нея и всичките ѝ зложелатели, ако заяви, че се отказва от наградите!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен не е само за наградите. И нещо друго е сгафила Прес.

 

Помните ли в "Папапараци": "И тя ми звъни и вика, Преси аз съм бременна. И аз първо си викам леле, отиде кариерата"

 

Може и сега да е станало нещо подобно :roll1: По едно време си лайкваха снимки в Инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен не е само за наградите. И нещо друго е сгафила Прес.

 

Помните ли в "Папапараци": "И тя ми звъни и вика, Преси аз съм бременна. И аз първо си викам леле, отиде кариерата"

 

Може и сега да е станало нещо подобно :roll1: По едно време си лайкваха снимки в Инстаграм.

Не мога :roll1: :roll1: :roll1:

 

Иначе Галена чак август обяви бременността си, а те са скарани от март.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро си мисля за наградите в комбинация с открадната песен, проект, текст... макар че не знам коя от бозичките на Прес от 2016 би била ябълка на раздора :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро си мисля за наградите в комбинация с открадната песен, проект, текст... макар че не знам коя от бозичките на Прес от 2016 би била ябълка на раздора :D

Може да не е свързано само с кариерата, те имаха отношения и извън нея.

 

Помним ли този култов миг? Ако не - мигом да го изгледаме! :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да не е свързано само с кариерата, те имаха отношения и извън нея.

 

Помним ли този култов миг? Ако не - мигом да го изгледаме! :3fdb8960598fa63e:

 

Намекваш, че Преси е сваляла Вафльо ли? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да не е свързано само с кариерата, те имаха отношения и извън нея.

 

Помним ли този култов миг? Ако не - мигом да го изгледаме! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ох, много ме кефи като се лигави :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намекваш, че Преси е сваляла Вафльо ли? :whistling:

Не, бе, може просто да я е засегнала де да знам. Ти като охладнееш към твои приятелки, едва ли е защото са сваляли гаджето ти :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам как може да се сърди година по-късно за това, че не е взела една конкретна, че и приятелства да развали, а уж да твърди, че въобще не й пука за наградите... според мен има нещо друго, скрито зад всичко това, за което не желае да говори - не е възможно да е ядосана само за това.

Аз напълно изключих, че имаше награда за "Идол" и напълно я разбирах, че се сърди, че трудът й не е оценен, но сега... ми се ще да чуя повече, невъзможно е да е само това.

 

Защото тая награда Идол никой не я ебава за нищо. На всички им е ясно, че е утешителна. Друго си е да носиш титлата Певица на годината, наложена още от самия старт на наградите. Галена с право се сърди. Докога ще се опитват да й замазват очите?

 

Преслава в интервю за Сингал каза, че няколко дни преди церемонията са били заедно и всичко между тях е било ОК. Смутът настъпва след наградите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в последно време е придобила някакъв много противен маниер на говорене по интервюта. Вижте я даже в клипчетата на Сигнал - изглежда леко отегчена, говори с досада, сякаш стои на някакъв висок трон и гледа света от високо. Не е красиво. Факт е, че има покритие на самочувствието си, защото е ненадмината по качество на продукция, но няма как да се хареса на хората, ако се държи така. Даже Анелия, която е комична със самохвалството си, не изглежда толкова надута и присмехулна.

Не виждам какво различно виждаш в нея, дори на това интервю в Сигнал е доста непринудена и естествена, лично аз не видях никаква досада или отегчение.

Факт е, че изпипва песните по 7-8 месеца и си ги държи докато не е на 100% сигурна в тях. Факт е и че повечето й колеги изстрелват веднага песните си заради еуфорията от евентуален бъдещ хит- точно за това вместо клипове имаме слайдшоута в канала на Планета, тв версии от Найт флайт (слава богу тази практика спря) и тв версии от концерти.

А и когато правиш най-качествената продукция в жанра си мисля, че имаш право на самочувствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самочувствието и си е баш без покритие. Колкото и да са "качествени" проектите и, тя не участва директно в създаването им. Плаща на една камара хора - композитори, текстописци, режисьори, стилисти, гримьори и тн да вършат всичко вместо нея. Отделно няма никакъв певчески талант.
Тя няма самочувствие на велика певица, а на успешен изпълнител. Има право на самочувствие и си е покрито отвсякъде, след като имена като ДесиСлава, Преслава, Азис, Кали, Димчо, Криско и други имена демонстрират уважение и симпатия към това, което прави и начина, по който работи. Галена е един от малкото артисти, които работят за добрия имидж на жанра. Една Теди А може да прави тотали хитове, но каква следа оставят след себе си... Създават имиджа на лекия жанр, който с годините прераства в хейт... Галена участва в създаването на проектите си. Последните години спря да краде 1 към 1 клипове и превърна името си в марка за качествено и различно. Това заслужава уважение. Една Мария е пример, че само с пари не става.

 

 

Не може всички да имат таланта на Прес - да мързелуват и да претендират за награди.

Последната година създадохте такъв имидж на Преслава, но дайте да бъдем откровени. Кое ви наклони в тази посока. Не съм фен на Преслава, но никога не е правила изказвания в тази насока. Дори с мързеливия си начин на работа , особено когато има приятел, демонстрира точно обратното. Защо се използват думи като ламти и претендира , при положение, че никой не може да го подкрепи с видео или интервю? Аз си мисляа, че дори е претръпнала от толкова много получени награди. В родилата се ситуация само претенциите на Галена ги видяхме всички. И колкото и да са оправдани претенциите ти, никое приятелство не струва 1кг желязо. Злобата , трупана в Галена още от онази година, в която феновете на Преса я освиркаха като взе певица, ескалира. Преслава едва ли не тряабва да се чувства зле за това, че има 3 пъти повече фенове, които яа подкрепят без значение дали заслужава или не. Помните, че спечели всички анкети и проучвания за певица, идол и най харесван изпълнител на всички фолк медии. Какво предлагаш - Преслава да ходи от медияа в медия и да се извинява, връщайки ги под предтекст, че колегите и заслужавяат повече. В какво точно и кого обвинявате?

Преслава също е работила мин.год. Ще е редно ли най оборотния изпълнител донесъл луди пари във фирмата да не вземе нищо, а Галена да вземе 6 статуетки. Емиия всяка година е преглъщала огорчения и търпяла ощетения и унижения. 2 год подред и поделяха наградата. И не получи други 5 статуетки, за да и замажат очите. Мария миналата год.взе първата си сериозна статуетка и вие как ли не я нарекохте, а тя през годините е имала хитове, които се помнят за разлика от много от награждаваните проекти. Аи самата Галена месец по рано в Автограф обясняваше, че не и пука. Защо лъга? Митко Пайнера определи ИДОЛ като равносилна на Певица, за да има повече доволни певици и фенове, но чалга манталитета и от това направи проблем...

Нищо не може да оправдае лицемерното отношение на Галена към колегите и феновете си. Ако Галена я заболяло, че Преса не се е отказала от наградата, за да и я връчи на нея [което още преди години се е случвало и са безмислени тези циркове], то представете си как влизате във ФБ и виждате как най добрата ви приятелка лайква обиди по ваш адрес и подбудата и е едно парче метал, няма ли да се почувтвате предадени по много подъл начин.

А и виждате, че Галена няма особено добър фенски прием по концерти и награди, докато Преслава е посрещана и изпращана с бисове. Като един трезвомислещ шеф, ще позволите ли да се повтори ситуацията с освиркването, вместо да вземете най-рационалното решение за тогавашния момент. Ситуацията има различнигледни точки. Ирастнете и се поставете не само в обувките на Галена

 

 

 

И сам знаеш, че Идол е измислена награда, която е утешителна. Галена си заслужаваше Певица, предвид всичко, което направи и вдигна нивото на поп-фолка. Направи хит на Десислава, извънземен клип за Една жена и летен хит за Стара каравана. Вярно е, че си фен на Преслава и човек не може да е обективен що се касае до негова любимка, но виж фактите и сам ще се съгласиш, че има основание за всичко, което прави Галена. Трудът на всеки трябва да се възнаграждава, не с измислени статуетки и лансираните от Пайнер 5 награди, а истинските трябва да бъдат давани. Това е истината.

Трудът се оценява от феновете - пълни участия и пълен график. Наградите са фирмена формалност. А и на Галена няма ли да и е неудобно да вземе 6 награди, след като с хронорара си от Вип-а, Преслава я минава двойно по приходи за фирмата.

 

Беше ли честно когто последните 2-3 години НФ по навик си ннаграждаваха Пайнерките, а в дискотеките цяла година гърмяха хитовете на ФЕН - Софи и Устата, Оцко и Кости създадоха революция в модерния попфолк, а отново Пайнер обираше наградите. Говоря за периода - 2007-2010

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много ме напрягате с тия 10 километрови постове. Спрете се малко с тая Деса. Дано нищо не вземе на тия умрели награди. Дано няма награди. Дано ги изгонят и от Маринела. Аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самочувствието и си е баш без покритие. Колкото и да са "качествени" проектите и, тя не участва директно в създаването им. Плаща на една камара хора - композитори, текстописци, режисьори, стилисти, гримьори и тн да вършат всичко вместо нея. Отделно няма никакъв певчески талант.

Определно това влиза в топ 3 на най-тъпите коментари, които съм прочел в този форум.

Нека да оставим този "певчески талант" за момент и да те помоля да ми кажеш един изпълнител, който освен певец, е и композитор, текстописец, режисьор, стилист, гримьор и т.н.?

Съжалявам, но не знаех, че Галена е единствената, която си плаща на композитори, текстописци, режисьори, монтажисти, стилисти и т.н., за да работят за нея! Виж я ти некадърницата- един аранжимент, един мастеринг, един монтаж не е направила сама... а певица ми се води!!

Добре, че не каза и оператор, че за момент щях да се замисля как е възможно хем да позираш пред камерата, хем да я управляваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много ме напрягате с тия 10 километрови постове.

 

+1

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Виж я ти некадърницата- един аранжимент, един мастеринг, един монтаж не е направила сама... а певица ми се води!!

Добре, че не каза и оператор, че за момент щях да се замисля как е възможно хем да позираш пред камерата, хем да я управляваш.

 

:roll1:

 

Много им дойде мачкането на Пресови от страна на Галена. Един от тях го каза тук преди няколко дни: "Тежки времена дойдоха за нас". :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много ме напрягате с тия 10 километрови постове. Спрете се малко с тая Деса. Дано нищо не вземе на тия умрели награди. Дано няма награди. Дано ги изгонят и от Маринела. Аман!

Уникална е човек, и на мен ми беше станала досадна от постоянното й бутане, но В друг живот и И на всички като тебе + 3те участия, на които съм ходил тая година, оправиха нещата. Аз наистина съм много впечатлен от нея- освен, че супер много се старае за клиповете тая година, което определено прави впечатление, и участията й протичат много добре- поне тия, на които ходих.

ДАЙ БОЖЕ да обере всички награди- дори и Певец на годината да вземе... тя поне има повече мъжко в себе си от Галин, Джордан и Карлос взети заедно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много ме напрягате с тия 10 километрови постове. Спрете се малко с тая Деса. Дано нищо не вземе на тия умрели награди. Дано няма награди. Дано ги изгонят и от Маринела. Аман!

 

1.Никой не е длъжен да се съобразява с теб и разклатената ти нервна система, когато пише в този форум

2.Никой не те задължава да четеш дългите постове, на който и да е.

3.Деса дори не е спомената в последните страници в темата. Пиша за Преслава и Галена.

4.Горко ни на държавата и живущите в нея от подобно мислене. Все да ни е просто, лесно, и елементарно.

5.Трябва ли да се извиня на някой, че имам какво да кажа в повече от 2 изречения.

6.Не съмм сигурен дали проблема ти е в дългите ми постове или в невъзможносста да ми влезеш тона

7.Не ми пука какви и колко награди ще вземе. Но ще ми е сладко да ви гледам как си скубете косите при всяка нейна номинация и режете вени при всяки награждаване.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е човек, и на мен ми беше станала досадна от постоянното й бутане, но В друг живот и И на всички като тебе + 3те участия, на които съм ходил тая година, оправиха нещата. Аз наистина съм много впечатлен от нея- освен, че супер много се старае за клиповете тая година, което определено прави впечатление, и участията й протичат много добре- поне тия, на които ходих.

ДАЙ БОЖЕ да обере всички награди- дори и Певец на годината да вземе... тя поне има повече мъжко в себе си от Галин, Джордан и Карлос взети заедно. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

Мен тя не ме дразни, напротив. Но такива като Slavi дето друга тема не засягат, или ако засегнат ще бъде включена и натрапвана и Деси Слава. Окей, успешна. Окей, старае се. Един път да го каже е достатъчно, ама 24/7 да слушам за Деската, тва става като с Рики. Ужас.

А и да изкарваш Деси Слава супер успешна, а Галена не чак толкова ми е някак си.. ам... странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...