Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нали в началото на месеца беше снимала нещо ново. Много тъпо така да си представи албума без нови песни и след два месеца нова песен. :mf_surrender:

Трябваше да включи сега новата песен, да пусне албума след Коледните празници и после чак за лятото. Сега е пуснала албум, който никой няма да забележи. Не, че иначе щеше да има голям интерес, но щеше да се пише за това. Предполагам, че и промоция няма да има... :gun_bandana:

Тя едвам пари за клипове събира, камо ли за промоция. :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя едвам пари за клипове събира, камо ли за промоция. :crybaby:

Глупости. На дебютния албум имаше промоция, помня, че беше поканила Галин да я води. Мисля, че беше в Plazza Dance Sofia, ако не се лъжа.

Жалко, че не се е постарала за още една балада...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. На дебютния албум имаше промоция, помня, че беше поканила Галин да я води. Мисля, че беше в Plazza Dance Sofia, ако не се лъжа.

Жалко, че не се е постарала за още една балада...

И снимана ли е? НЕ МИСЛЯ! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

И все пак ще има нещо интересно! :Vishenka_05: Ще чуем оригиналната версия на "Дай ми свобода", не ремикса. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И снимана ли е? НЕ МИСЛЯ! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

И все пак ще има нещо интересно! :Vishenka_05: Ще чуем оригиналната версия на "Дай ми свобода", не ремикса. :Vishenka_05:

 

Да не би това да е оригинала? "Блондинка на народа" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не ви това да е оригинала? "Блондинка на народа" :1000 (29):

Да, това е първата версия.

Мега аматьорска обложка, мега тъпо заглавие...поне да беше Няма проблем, какво е това Ня'а проблем :mf_surrender: Едно Няма кой да ме спре или Няма кой да ме спре да те обичам е много по-подходящо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е първата версия.

Мега аматьорска обложка, мега тъпо заглавие...поне да беше Няма проблем, какво е това Ня'а проблем :mf_surrender: Едно Няма кой да ме спре или Няма кой да ме спре да те обичам е много по-подходящо.

За мен най-яко ми изглеждаше "Коледни желания" и да излезе на 25-ти :1000 (29):

По-подходящо също е "Много ми е луд" или "Чалга пеперудки".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

 

Поредната фирмена тъпотия. Напоследък нищо качествено и адекватно изпипано като продукт за продажба. Албуми, календари ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магазините на Пайнер май не предлагат календари с Глория.

 

Irina Ignatova

Искам и на ГЛОРИЯ <3

Харесвам · Отговор · 3 · 17 декември в 13:14

 

Музикален магазин "Планета"- Варна

За календари на Глория можете да проверите в личната й интернет страница :-)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магазините на Пайнер май не предлагат календари с Глория.

 

Irina Ignatova

Искам и на ГЛОРИЯ <3

Харесвам · Отговор · 3 · 17 декември в 13:14

 

Музикален магазин "Планета"- Варна

За календари на Глория можете да проверите в личната й интернет страница :-)

 

 

Да, те и миналата година не предлагаха и изобщо не правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак непозахте. Много ми е тегава. По БТВ ми хареса откъса, но сега едно безлично ми дойд такова. И все пак това е коледен пдарък за феновете. Няма ЗА ЦЕЛ да се конкурира с В друг живот.

 

Деси Слава ми е голяма любимка , но ДА прекалено много я бутат тук и направо ми втрисва!

Нека да се бута качественото. Няма 5 години само за отношенията на Галена и Преслава да пишем. През 2-3 дни едно исъщо се пише

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия какви песни правеше до преди 3-4 години. Уникални модерни парчета... Много лошо това ограничение на композиторите в Ара. Пак ми се иска д работи с Флори. Късаше ги всички Пайнерки по гледания в този период. Сега една ткаа еднообразна, евтини тв версийки, приятни песнички, но и тя нещо е забравила колко близо е Вакарел...

 

за нищо не става дуета с тупалката

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак непозахте. Много ми е тегава. По БТВ ми хареса откъса, но сега едно безлично ми дойд такова. И все пак това е коледен пдарък за феновете. Няма ЗА ЦЕЛ да се конкурира с В друг живот.

Нека да се бута качественото. Няма 5 години само за отношенията на Галена и Преслава да пишем. През 2-3 дни едно исъщо се пише

 

Няма спор ,че е качествена Деса , даже баладата е уникална ,но е прекалено бутана тук и все пак мисля ,че все още неможе да се нареди до Галена и Преслава колкото и да се бута!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия какви песни правеше до преди 3-4 години. Уникални модерни парчета... Много лошо това ограничение на композиторите в Ара. Пак ми се иска д работи с Флори. Късаше ги всички Пайнерки по гледания в този период. Сега една ткаа еднообразна, евтини тв версийки, приятни песнички, но и тя нещо е забравила колко близо е Вакарел...

 

за нищо не става дуета с тупалката

Няма ли право да работи с Флори? Наистина преди се отличаваше страшно много- На ти ми говори, В чужда кола влизам сега, Твоя тотално, Той не е за мен, Близо до мен, Важно ли ти е... и хората много я възприемаха, въпреки, че беше по-встрани от комерсиалното. Толкова се е забила в един стил от 2 години насам, че не е истина. Дори не мога да си спомня песните й, всички са ми еднакви без Моят рай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спор ,че е качествена Деса , даже баладата е уникална ,но е прекалено бутана тук и все пак мисля ,че все още неможе да се нареди до Галена и Преслава колкото и да се бута!

Не се бута, а работи. самата Деси знае , че пайнерките години наред са правили по 3-4 клипа годишно и са потдържали имидж. Не се опитва да мине никой. Но добе знаете, че и ако следващите години работи с този хъс, може да бъде пряка конкуренция и с двете

А като певица е обида да ги сравняваме. И те си го знаят

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като мине Без теб по гледания да не запееш "ЛудаТА ДОЙДЕ" :1000 (6):

Все ми е тая и за двете песни, и на Преслава е тъпа и на Деса, коя ще има малко повече от другата - не ми пука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...