Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кои сме "ние"? Само Фаст е гласувал от няколко айпи-та и то не променя нищо съществено. При Фики гласовете растят главоломно.

 

Видеоклип на 2016

 

1. Фики - С друг ме бъркаш - 2830

2. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2824

3. Фики - Вертолета - 2554

4. Фики - Издислав - 2497

5. Деси Слава - И на всички като тебе - 2486

6. Анелия - Дай ми още - 2428

 

:mf_surrender:

Преди малко като писах за тази категория, Фики тепърва се доближаваше до Пей сърце- кога успя да го задмине? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на теб мисля, че и преди ти го обяснявах, но хайде, ще го обясня пак- Преслава беше Идол в първите няколко часа от анкетата, когато гласовете не знам дали бяха стигнали и до 1000. След това Емануела, Галена, Десислава и Галин постепенно я изместиха и се солидизираха на върха, което беше одобрено от доста хора не само в Рамания т.е изразяваше реалните предпочитания на хората и анкетата се зачиташе за нещото, което най-накрая ни доказва кой къде е всъщност. Но тогава Преслава внезапно реши да дръпне и да стане ТОП 3, а вече и ТОП 2 в Певица и Идол- никоя от другите фаворитки не е имала чак толкова шокиращ скок в по-напредналите етапи от гласуването. Фики пък реши да последва примера й, но горкия явно въобще не е зацепил колко още по-комично ще е от изпълнител с 400-500 гласа в някои категории изведнъж да влезе в ТОП 6 с няколко песни и на някои места да измести от номер 1 по-заслужилите.

Разбира се, че имаше- когато любимката ти отне звездния миг на Галена през 2011, после когато Режим неприлична грабна Песен във втората най-слаба година на Преслава след 2016, нека не забравяме и специално въведената заради нея категория Идол, а после и разделянето й на Идол-мъже, Идол-жени... А, забравих и как отмъкна от Джена и Галена Певица на 2014 и 2015. А, всъщност последните няколко бяха по времето на Десислава- колко е ужасна само! :3fdb8960598fa63e:

Да не говорим как Пайнер се преместиха от Зала 1 в далеч по-малките Фестивална и Универсиада, как спряха турнетата, а после опита им за турне от 2014 завърши с не особено задоволителен успех... Бонус- наградите на Нов Фолк спряха, после Нов Фолк спря, радио Сигнал плюс спря... Всичко това преди ДС да се върне в Пайнер, но по времето, по което една напомпана певица се водеше номер 1.

 

Поздрав с песен от времената, в които Преслава наистина беше любимка на народа и жанра не рухваше заради нея и мъжкия й еквивалент! :)

 

Мачкай!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие наистина ли сравнявате на Рамания гласуването с това на Планета? :1000 (29): И Преслава не знам кои всички е минала 3-4 ден, защото в 15:00ч. като гледах онзи ден, в който я плюхте беше наравно в Емануела и единственият изпълнител, който беше минала беше Десислава. Изкачила се е с едно място, в следващите дни вече е минала Емануела с 30-40 гласа, които не са кой знае какво.

 

 

Няма как да се излезе на глава с вас. Преслава беше много назад и в Певица, и в Идол (особено в Певица), сигурно поне с 400-500 гласа зад Емануела и Деси Слава. В рамките на няколко дни беше такова положението. От раз изведнъж тя ги настигна и ги мина. В момента е с 25 гласа пред Деса и със 120 пред Емануела в Певица. Това няма как да стане с реални гласове, просто е невъзможно.

И защо да не сравняваме Рамания? Тук всеки си гласува с ника, това са реални гласове. И тя събира 6 гласа, 6 пъти по-малко от Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на 2016

1.Вертолета 2577 гласа

2. Ти си ми сърцето 2521 гласа

3. Пей сърце 2479 гласа

4. Издислав 2209 гласа

5.МамаУраган 1621 гласа

:1000 (29):

Ебаси наглия :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Фики и Преслава с всичките си песни са във всички категории номинирани, по-голям смях няма да има от това... Анелия тоя път няма да си реже вените, ами ще поръча убийството им :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Фики и Преслава с всичките си песни са във всички категории номинирани, по-голям смях няма да има от това... Анелия тоя път няма да си реже вените, ами ще поръча убийството им :D :D :D

Анелия вече я изгониха от номинациите за Песен и Идол, а при Клип е последна, така че накрая може да си остане само с номинацията за Певица, стига някоя друга да не се сети, че иска тя да е там... :1000 (29):

 

Фики - новата Деси Слава, само с негови песни в категорията "Песен на годината". :roll1: :roll1: :roll1:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо само феновете на дебелогъзата реват срещу Фики?

Особено Ненка, Пламенчо и тоя Джорджио.. много е зле положението

Деса се върна в Пайнер и спряха концертите, а сега и наградите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 6 към момента:

 

- Албум

1. Константин - Докато сърцето бие - 8818

2. Фики - Издислав - 7982

3. Теди Александрова - 7094

4. Веселин Маринов - 5917

5. Екстра Нина - 5631

 

- Фолклорен албум:

1. Ивелина Колева - Добруджа на хляб мирише - 6132

2. Росица Пейчева - Родопска милувка - 5856

3. Сестри Диневи - С песен на сърце - 4627

4. Поли Паскова - Молитва за България - 4574

5. Николай Славеев - Настроение в ритъм - 3563

6. Мария и Магдалена Филатови - Два се рода сродяват - 3312

 

- Видеоклип:

1. Фики - С друг ме бъркаш - 2844

2. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2825

3. Фики - Вертолета - 2569

4. Фики - Издислав - 2510

5. Деси Слава - И на всички като тебе - 2487

6. Анелия - Дай ми още - 2428

 

- Баладичен хит:

1. Деси Слава - В друг живот - 7338

2. Малина - Не те забравям - 4282

3. Кали - Докато спра да дишам - 4058

4. Галин - Ще остана - 3775

5. Фики - Издислав - 3651

6. Нелина - От щастието най-боли - 2732

 

- Дует:

1. Емануела и Константин - 6243

2. Галена и Цв. Янева - 5523

3. Деси Слава и Галин - 4016

4. Мария, Фики и Азис - 2918

5. Емилия и Цеци Лудата глава - 2695

6. Милко Калайджиев и Аркан - 2198

 

- Песен:

1. Фики - Вертолета - 2590

2. Фики - Ти си ми сърцето - 2532

3. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2482

4. Фики - Издислав - 2216

5. Галена - МамаУраган - 1624

6. Емануела и Константин - 1618

 

- Прогрес:

1. Емануела - 5868

2. Деси Слава - 4496

3. Галин - 3654

4. Фики - 3603

5. Яница - 3345

6. Теди Александрова - 3013

 

- Фолклорен изпълнител

1. Цветелина Янева - 3495

2. Ивелина Колева - 3406

3. Джена - 3394

4. Райна - 3313

5. Росица Пейчева - 2376

6. Нелина - 2181

 

- Певец:

1. Галин - 7423

2. Константин - 6908

3. Фики - 5938

4. Борис Дали - 3907

5. Веселин Маринов - 2966

6. Милко Калайджиев - 2864

 

- Певица:

1. Галена - 4542

2. Преслава - 4197

3. Деси Слава - 4175

4. Емануела - 4077

5. Анелия - 3002

6. Яница - 1791

 

- Идол:

1. Галена - 3640

2. Преслава - 3295

3. Емануела - 3228

4. Фики - 3068

5. Деси Слава - 3009

6. Галин - 2778

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо само феновете на дебелогъзата реват срещу Фики?

Особено Ненка, Пламенчо и тоя Джорджио.. много е зле положението

Деса се върна в Пайнер и спряха концертите, а сега и наградите

Дишането ти ако спре ще е най-добре :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Фики - новата Деси Слава, само с негови песни в категорията "Песен на годината". :roll1: :roll1: :roll1:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Баладичен хит:

1. Деси Слава - В друг живот - 7338

2. Малина - Не те забравям - 4282

3. Кали - Докато спра да дишам - 4058

4. Галин - Ще остана - 3775

5. Фики - Издислав - 3651

6. Нелина - От щастието най-боли - 2732

Поне тук има да се озори още доста... но не се и съмнявам, че ще се постарае... :1000 (29):

Положението става все по-комично. За момента по всичко личи, че Фики ще вземе всичко, в което е номиниран, Преслава ще вземе само Певица, а Галена или Емануела имат шанс за Дует, а Фики евентуално може да се смили над Деси и да й остави Баладата, пя на промоцията му все пак... :1000 (29):

Само дано някой друг да не си нацели номинацията за Идол, защото тогава Галин ще изпадне от там... :helpsmilie:

 

А за тези, които си мислите, че Десовите спорим за наградите защото ни е яд- ами не, бъркате се. Какво има да му се ядосва човек в настоящата ситуация? Аз лично се превивам от смях.

Друго е вече, когато фоновете на някой от изпълнителите с очевидно манипулиран вот се опитат да изкарат нещата такива, каквито не са. При мен лично това е дразнещото- че имената, която бяха пренапомпани излишно много и доведоха жанра до това дередже, получават каквото и да е защита след подобни комични ситуации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дишането ти ако спре ще е най-добре :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не се тревожи за дишането ми то няма да спре скоро

Тревожи се за килограмите на любимката ти.. те се покачват и не спират

Скоро и разтягането няма да помага

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се тревожи за дишането ми то няма да спре скоро

Тревожи се за килограмите на любимката ти.. те се покачват и не спират

Скоро и разтягането няма да помага

Благой я харесва такава, на него ли да угоди или на теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо само феновете на дебелогъзата реват срещу Фики?

Особено Ненка, Пламенчо и тоя Джорджио.. много е зле положението

Деса се върна в Пайнер и спряха концертите, а сега и наградите

Джорджио съм аз, така де - псевдонима ми. Дебелогъзата коя е, защото аз на такава не съм фен, или поне хубаво обръстнатите косъмчета на средния и красивия с хубавата извивка така казват? Който, помеждудругото, те поздравява! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима? Значи ние се опитваме да извъртаме нещата и да твърдим, че при нашата е нямало супер очевидна манипулация във вота?

Ти добре ли си?

Аз ли извъртам нещата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима? Значи ние се опитваме да извъртаме нещата и да твърдим, че при нашата е нямало супер очевидна манипулация във вота?

При вас манипулацията е в главите ви. Нарича се изкривена представа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...