Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Райна удари милиона и на тоя хит:

Как мачкаше в онези години... И досега продължава да си прави хубави песни и е готина. Дано й потръгне с новата песен, защото го заслужава вече.

Тя вече има над 10 клипа с над милион гледания. :)

От старите: ''Разделени'', ''Ти си ми всичко'', ''Като летен грип'', ''Що имала късмет Стамена''.

Скоро ще ги направят ''И това е любов''.

 

пс ''Принцеса'' чукна 100 хиляди!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз, ако бях на Галена, щях да изляза и да кажа за какъв нож в гърба става въпрос. Сигурно има и неща, за които дори не подозираме. Нека всички разберат колко долна е лукавата толбухинска шафрантия.

Ще я обвинят че си прави PR на гърба на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, ако бях на Галена, щях да изляза и да кажа за какъв нож в гърба става въпрос. Сигурно има и неща, за които дори не подозираме. Нека всички разберат колко долна е лукавата толбухинска шафрантия.

Говори се че Преса опитала да флиртува с Галин :whistling:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна удари милиона и на тоя хит:

Как мачкаше в онези години... И досега продължава да си прави хубави песни и е готина. Дано й потръгне с новата песен, защото го заслужава вече.

На времето много я обичах тази песен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я обвинят че си прави PR на гърба на Преслава.

 

Че да не би Галена да е по-малка звезда от Преслава, за да си прави PR на нейн гръб?

 

По-скоро от някакъв сантимент към старото им приятелство няма да го направи. Защото разкаже ли цялата истина, с имиджа на Преслава е свършено, а това ще се отрази и на фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя вече има над 10 клипа с над милион гледания. :)

От старите: ''Разделени'', ''Ти си ми всичко'', ''Като летен грип'', ''Що имала късмет Стамена''.

Скоро ще ги направят ''И това е любов''.

 

пс ''Принцеса'' чукна 100 хиляди!

Не че са важни гледанията, но от сега нататък ще навирам тук всеки един милион на песни и певци, които си заслужават, понеже тук тенденциозно се натрапват едни и същи имена и само техните гледания... щото друго с какво няма да се похвалят горките им любимци.

И нали са "голямо мерило" гледанията... Всеки следващ милион на Глория и други изпълнители ще бъда показван тук, за да се опровергава насажданато схващане, че нямали рейтинг според съвременните разбирания за такъв и това ги правило бити карти, видиш ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че са важни гледанията, но от сега нататък ще навирам тук всеки един милион на песни и певци, които си заслужават, понеже тук тенденциозно се натрапват едни и същи имена и само техните гледания... щото друго с какво няма да се похвалят горките им любимци.

И нали са "голямо мерило" гледанията... Всеки следващ милион на Глория и други изпълнители ще бъда показван тук, за да се опровергава насажданато схващане, че нямали рейтинг според съвременните разбирания за такъв и това ги правило бити карти, видиш ли...

 

А Нелина-нафталина с милион кога? :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се че Преса опитала да флиртува с Галин :whistling:

Не го вярвам това. Каквато и да е Преслава не мисля, че е способна на това. Те двете тока или иначе се виждаха рядко. Ангажирани са доста. Достатъчно е няколко човека от обкръжението им да им подшушнат нещо, особено за награди. Тя Ема в ефир намекна,че някои изпълнителки много стояли пред вратата на шефа им за награди.Намекът беше за Преслава най вече.. Още 1-2 да са казали същото и ей ти "скандала".

Не казвам, че това е причината, но е възможно според мен. В тези среди трудно оцелява приятелство.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че са важни гледанията, но от сега нататък ще навирам тук всеки един милион на песни и певци, които си заслужават, понеже тук тенденциозно се натрапват едни и същи имена и само техните гледания... щото друго с какво няма да се похвалят горките им любимци.

И нали са "голямо мерило" гледанията... Всеки следващ милион на Глория и други изпълнители ще бъда показван тук, за да се опровергава насажданато схващане, че нямали рейтинг според съвременните разбирания за такъв и това ги правило бити карти, видиш ли...

О, тази тема е станала нетърпима. Пише се само за Галена/Преслава и Десислава/Камелия.

Ето тук никой не се сеща да похвали Емилия и факта, че последните и 5 проекти са с над 8 милиона гледания. Само тя може да се похвали с поредица от силни песни без грам провал, но през ден се актуализираха гледанията на ''Без теб''и ''Да ти олекне''. Поне не беше трудно - на два милиона си останаха.

 

Дано Райна продължи с комерсиалните песни. Ние с нея преди време си говорехме за песни и аз както винаги и казах най-накрая да заложи на нещо по-комерсиално. И виж, че реално е доста конкурентно способна - за 30 часа си направи 100 хиляди а масов хит няма от много години! Дано след това да продължи със серия от комерсиални, нахакани и добри песни с интересни клипове. Тук може много да критикуват Люси, но работата му си личи. При Райна клиповете в последните години не са от най-добрите, но като заложи на по-добри като Моллов (''Няколко рокли') и последния на Люси се получават приятни кадри. Изкл. ''Написано с любов''и ''И дори да боли''които са много добри клипове като за Скерлев.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Нелина-нафталина с милион кога? :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Не знам кой е нафталин, но всички чалга повлекани от последното поколение могат само да си мечтаят да имат нейното тяло, глас и изказ. Могат да си мечтаят и за последната й балада, както и за хит като "Бял мерцедес" и за тиражите на фолклорните й албуми.

ДържА да подчертая, че не съм фен на Нелина, нито някога съм бил. Просто е малоумно да се отписват някои певици.

Тук не говорим за Орнела, Буболина, Кати и подобни архаични създания, а за действащи имена.

Знам, че се бъзикаш, но съм набрал - внимавай. :roll1:

 

О, тази тема е станала нетърпима. Пише се само за Галена/Преслава и Десислава/Камелия.

Ето тук никой не се сеща да похвали Емилия и факта, че последните и 5 проекти са с над 8 милиона гледания. Само тя може да се похвали с поредица от силни песни без грам провал, но през ден се актуализираха гледанията на ''Без теб''и ''Да ти олекне''. Поне не беше трудно - на два милиона си останаха.

 

Дано Райна продължи с комерсиалните песни. Ние с нея преди време си говорехме за песни и аз както винаги и казах най-накрая да заложи на нещо по-комерсиално. И виж, че реално е доста конкурентно способна - за 30 часа си направи 100 хиляди а масов хит няма от много години! Дано след това да продължи със серия от комерсиални, нахакани и добри песни с интересни клипове. Тук може много да критикуват Люси, но работата му си личи. При Райна клиповете в последните години не са от най-добрите, но като заложи на по-добри като Моллов (''Няколко рокли') и последния на Люси се получават приятни кадри. Изкл. ''Написано с любов''и ''И дори да боли''които са много добри клипове като за Скерлев.

"Ако е да е" и други песни също бяха с хитов заряд, но тогава всички бяха полудели да слушат само силните на деня и много добри парчета останаха на заден план. Което само доказва каква овца е българинът. Кон с капаци. Райна ще мачка още дълги години! Точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи приятели и клиенти, днес решихме да споделим с Вас нещо, което не е редно да се случва! Още от откриването на "Гранд Своге", държим само и единствено на едно нещо - клиентите ни да остават доволни и да виждаме усмивки по лицатата Ви, което е знак че добре сме си свършили работата. За тези месеци станахме част от вашите семейни и фирмени празници, а за нас голямата печалба беше вашата радост. Доста голяма част вече са наши приятели, за което се радваме. Както всички знаете от началото каним и изпълнители. В заведението са пяли не един и двама, но това на което бяхме свидетели в събота направо ни втрещи! При появата на Галин всички бяха щастливи, освен един човек! Да, точно така става въпрос за "царя на купона" - Галин. Още с излизането си певеца отиде в другата зала. Няколко пъти бе помолен да обърне внимание и на хората в другата зала, на което първия път отговора му беше: "НЕ!", след още няколко молби отиде за точно три минути при хората. След това всичко беше наред (поне според нас). След първата част на Галин в последствие се оказа и последна, но не по наше желание, я по негово!

- Тук не е за мен! Не се чувствам ок!

Да, точно това са думите които каза веднага след това и си събра нещата. Може би човека е свикнал да пее в зала "Арена-Армеец" но ти да имаш такова отношение към феновете си и зведенията които го викат. Казваме заведенията защото преди дни е направил същия номер и в друго заедение в гр. Гоце Делчев! Една Анелия, която смело може да кажем че тя е пример за качествен изпълнител не спря да се върти около хората за което само адмирации, но ние простолюдието не сме достойни за Галин. Бяхме направили организация торта и всичко каквото се сетите, но прищявките на един хлапак, който взима не малко пари за участие провалиха всичко. На снимката е тортата, която бяхме приготвили и повярвайте после никой не пожела да я погледне защото бяхме разочаровани! Ставаме свидетели на залязването на една млада българска звезда, защото след като вече си позволява такива неща той лесно ще падне. Искренно се надяваме повече да не попадаме на такива изпълнители!

Благодарим Ви за разбитането!

С уважение: екипът на "Grand Svoge"

 

Това все пак е ресторант, Галин какво да прави там? Фолклор не може да пее, естрада не може да пее, неговите "песни" стават единствено и само за разгонени тийнейджърки по дискотеките. Най-вероятно някой му се е изсмял в лицето за това колко нелеп изглежда с муцуните и движенията си и не е имало реакция на дрането му, при което правилно е решил да си ходи и да не занимава хората със себе си. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не е възможно дори и за въшлива мангалка като тази. Лъже като идолката си - пискливото Софи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая мангалка Софата не я дишам.Мангалка мръсна...как лъга за боя с Гринго по бтв.Сапун за нея

 

Аз по-скоро се чудя дали не излъга, че е излъгала, за да му изчисти името. Тя е сляпо влюбена в него, ужаст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е чистата чалга на Моро му? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

А този дует е пълен боклук, изпълнен от утайките на обществото.

Песента е много слаба-факт. Чак съм очуден,че Галин се е навил да го запише това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...