Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Между другото, Румянчето опъваше нервите на Гло няколко години.

 

Даже като почина и се започнаха слухове, че Гло й е поръчала черна магия, за да умре. :girl_witch:

 

Вещерка си е Гло... ама вие си я харесвате така :roll1:

Помним ли това мое творение от 2015-та? :3fdb8960598fa63e:

image.jpg

 

image.jpg

В тоя форум гнусотията започва да взима превес. Нямам думи. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песен, която много обичам, много, много, много и спомени много! Ето, тази версия ми е любимата първата :Vishenka_05: Много липсва и Руми, и сега като я гледам и ми е много странно, че я няма, а ако беше жива, сега щеше да е голяма звезда.. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е сигурно, пълен ташак бяха в Милена рекърдс.

То и Лия, Кати, Ина и т.н. ги гласяхме за големи звезди, но...

В интерес на истината Румяна посмъртно доби още малко слава към натрупаната до 99-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариана изпълнява "Две очи разплакани", като я слушам...едно към едно с гласът на Руми..много ме е яд, че така и не подадоха ръка на това момиче, а не сега да пее по заведенията....заслужаваше на голямата сцена..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво значи "не й подадоха ръка"??? :mf_surrender:

Те една Мария Петрова я заебаха, а какво остава за някакви други.

Този бизнес не е за монахини в края на краища! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина и е време да пусне нова поп - фолк песен...стига с този фолклор..харесвам албума "Завръщане към корените", но трябва да обърне внимание и към поп-фолка

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина и е време да пусне нова поп - фолк песен...стига с този фолклор..харесвам албума "Завръщане към корените", но трябва да обърне внимание и към поп-фолка

 

Нито някой я помни, нито се надява да пусне нова песен. Стига сте говорили врели некипели. :mf_surrender: Явно щом някой е във "В" група или е неактуален от 15 години, има защо да е така.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито някой я помни, нито се надява да пусне нова песен. Стига сте говорили врели некипели. :mf_surrender: Явно щом някой е във "В" група или е неактуален от 15 години, има защо да е така.

 

Защо си мислиш, че са я забравили или че никой не я помни? Децата, като теб е нормално да не я и като цяло по - младата аудитория, но не и тези, които на времето сме я слушали. Цветелина ако направи едно ударно поп - фолк парче с много хубав клип и всичко е 6+, защо да не стане пак актуална, но надали... :mf_surrender:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш, че са я забравили или че никой не я помни? Децата, като теб е нормално да не я и като цяло по - младата аудитория, но не и тези, които на времето сме я слушали. Цветелина ако направи едно ударно поп - фолк парче с много хубав клип и всичко е 6+, защо да не стане пак актуална, но надали... :mf_surrender:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Колкото сестра ѝ е актуална, след като се върна .. 100 000 гледания ги прави с клизма за 2 месеца и не е видяла едно участие в сайта на Пайнер :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото сестра ѝ е актуална, след като се върна .. 100 000 гледания ги прави с клизма за 2 месеца и не е видяла едно участие в сайта на Пайнер :mf_surrender:

 

Защото Екстра Нина не залага тип ала Яница ..за това е така...а пък и имай предвид, че Нина 5 години я нямаше... :mf_surrender:

 

Цветелина може, може, но не може само с фолклор...и ако направи ударни силни песни и с клипове наистина ще има интерес към нея...

Много я харесвам тази балада, тя е на Руси Русев, но след колко години е поканил Цвети да я направят, като дует. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои сметки над 2 милиона от гледанията на "Шейх" са купени. Това е най-фрапантното нещо, на което съм попадал. Направо съм ужасен и ме е гнус.

 

Измий си ръцете с топла вода и сапун :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои сметки над 2 милиона от гледанията на "Шейх" са купени. Това е най-фрапантното нещо, на което съм попадал. Направо съм ужасен и ме е гнус.

Повече споделяния от "Шейх" има този клип. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vanya

4 мин. ·

🎬❤#newvideo#newsong#prettywomen#anelia#soon

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=593B1723

 

:wacko: Анелия на никого не отказва май.

Гадно ми е за Ваня - от едно от най-отличаващите се имена в Ара се превърна в една от многото в Пайнер - очаквах повече да й потръгне при Димитров. Иначе за Ана е ясно, че откакто взе голямата награда за 2012 се конкурира с Преса по алчност и явно и тази година ще бълва комерси като луда - дано поне има награждаване догодина, че да не се е напъвала излишно пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...