Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ваната и Фикрет - утре.

 

 

Обаче Преса май са я отеб.ли...

 

Жалин + Емануела

Фикрин + Жалка

 

Явно тая година борбата ще е между тия две двойки.

 

ДЕса и Преса в ъгъла ги натириха. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обаче Преса май са я отеб.ли...

 

ДЕса и Преса в ъгъла ги натириха. :whistling:

 

Ами то като човек види как вчера сутринта Деса се моли, аха със сълзи на очи на Фънки при Гала, да не я мачка, че много я е страх, а освен това 5 пъти повтори, че имала рожден ден и трябвало да има подарък, какво да очакваме вечерта в "Като 2 капки простота"? Хората се погнусяват от такава лицемерна превъзнесеност, целяща единствено да додесе очевидният дивидент, за това малко човече (не физически). Само си помислете, какво е в кабинета на Пайнера и на какво е способна такава мастия, след като най-нахално в ефир си проси индулгенция и дори не се срамува от това. Та тя ще си даде най-милото, само Фънки да не я сгази вечерта, а представяте ли си, на какво е способна, когато е насаме с човек, от който и зависи кариерата и доходите? Аз нямам думи и вече няма човек, който да ме убеди, че думите и от 1998 година, пред една нейна руса колежка, в една димитровградска квартира.... "Аз ще направя всичко възможно, да имам твоите хитове".... не е точно онова, за което пиша от 10 години. Колкото и да ми е неприятна Преслава тя никога, ама никога не е давала дори повод, да я мислим, за мекотелото, което е Деса.

 

Иначе да, прав си, че видно Пайнера вдигна ръце от двете. И виж как медиите "случайно" ги нагазиха в последната година.... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Февруари

1. Галена - Moro mou (Бебето ми)

2. Анелия - Дай ми още

3. Деси Слава - И на всички като тебе

4. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

5. Емануела - Почти перфектен

6. Галин ft. Преслава - Царя на купона

7. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

8. Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

9. Галена - Мина ми

10. Деси Слава - И това ще преживея

11. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

12. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш

13. DJ Живко Микс, Анелия и Илиян - Колеги

14. Анелия - Гот ми е

15. Кали и Илиян - Мафия

16. Галена - #МамаУраган

17. Фики - Вертолета

18. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

19. Ави Бенеди - Войната в мен

20. Деси Слава - В друг живот

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега скандалните песен и видео! :happyppl:

 

Поредната простотия от тези двамата и поредна кражба вече ми омръзна от кражби , заради такива поп-фолка угасва

 

Ето кражбата е от орк. Рико Бенд

 

 

П.п. Надявам се ,че Галя и Фики са с по-стойностен проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Февруари

1. Галена - Moro mou (Бебето ми)

2. Анелия - Дай ми още

3. Деси Слава - И на всички като тебе

4. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

5. Емануела - Почти перфектен

6. Галин ft. Преслава - Царя на купона

7. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

8. Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

9. Галена - Мина ми

10. Деси Слава - И това ще преживея

11. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

12. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш

13. DJ Живко Микс, Анелия и Илиян - Колеги

14. Анелия - Гот ми е

15. Кали и Илиян - Мафия

16. Галена - #МамаУраган

17. Фики - Вертолета

18. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

19. Ави Бенеди - Войната в мен

20. Деси Слава - В друг живот

Преслинката няма нито една песен. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то като човек види как вчера сутринта Деса се моли, аха със сълзи на очи на Фънки при Гала, да не я мачка, че много я е страх, а освен това 5 пъти повтори, че имала рожден ден и трябвало да има подарък, какво да очакваме вечерта в "Като 2 капки простота"? Хората се погнусяват от такава лицемерна превъзнесеност, целяща единствено да додесе очевидният дивидент, за това малко човече (не физически). Само си помислете, какво е в кабинета на Пайнера и на какво е способна такава мастия, след като най-нахално в ефир си проси индулгенция и дори не се срамува от това. Та тя ще си даде най-милото, само Фънки да не я сгази вечерта, а представяте ли си, на какво е способна, когато е насаме с човек, от който и зависи кариерата и доходите? Аз нямам думи и вече няма човек, който да ме убеди, че думите и от 1998 година, пред една нейна руса колежка, в една димитровградска квартира.... "Аз ще направя всичко възможно, да имам твоите хитове".... не е точно онова, за което пиша от 10 години. Колкото и да ми е неприятна Преслава тя никога, ама никога не е давала дори повод, да я мислим, за мекотелото, което е Деса.

 

Иначе да, прав си, че видно Пайнера вдигна ръце от двете. И виж как медиите "случайно" ги нагазиха в последната година.... :ad:

 

Ами то се видя как гледаше като не й дадоха 10 точки - примерно Йорданка... направо злобничко си зяпаше.

 

Да, ама Преса я превъзнасят в капките. Половината предаване я споменават. Все още медийно държи. Даже година след участието си в този формат, в мен са останали положителни настроения. А като се имаше предвид, че рейтингът й веднага след предаването не беше много блажен.

 

Деса няма чувство за ирония. Не умее да губи. Или по-скоро - много й личи като завижда и това ми се блъска в очите от началото на капките.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Февруари

1. Галена - Moro mou (Бебето ми)

2. Анелия - Дай ми още

3. Деси Слава - И на всички като тебе

4. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

5. Емануела - Почти перфектен

6. Галин ft. Преслава - Царя на купона

7. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

8. Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

9. Галена - Мина ми

10. Деси Слава - И това ще преживея

11. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

12. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш

13. DJ Живко Микс, Анелия и Илиян - Колеги

14. Анелия - Гот ми е

15. Кали и Илиян - Мафия

16. Галена - #МамаУраган

17. Фики - Вертолета

18. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

19. Ави Бенеди - Войната в мен

20. Деси Слава - В друг живот

 

Мачкай! :Vishenka_05:

 

Ваната и Фикрет - утре.

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то се видя как гледаше като не й дадоха 10 точки - примерно Йорданка... направо злобничко си зяпаше.

 

Да, ама Преса я превъзнасят в капките. Половината предаване я споменават. Все още медийно държи. Даже година след участието си в този формат, в мен са останали положителни настроения. А като се имаше предвид, че рейтингът й веднага след предаването не беше много блажен.

 

Деса няма чувство за ирония. Не умее да губи. Или по-скоро - много й личи като завижда и това ми се блъска в очите от началото на капките.

 

Именно, най-после Деса се показа, с истинският си образ и то такъв, какъвто съм го обрисувал 10 години. Не е стока, далеч е от приемлива дори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то се видя как гледаше като не й дадоха 10 точки - примерно Йорданка... направо злобничко си зяпаше.

 

Да, ама Преса я превъзнасят в капките. Половината предаване я споменават. Все още медийно държи. Даже година след участието си в този формат, в мен са останали положителни настроения. А като се имаше предвид, че рейтингът й веднага след предаването не беше много блажен.

 

Деса няма чувство за ирония. Не умее да губи. Или по-скоро - много й личи като завижда и това ми се блъска в очите от началото на капките.

Че кой обича да губи? Айде стига вече, ти ако беше все едно нямаше да искаш да печелиш всяка седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Февруари

1. Галена - Moro mou (Бебето ми)

2. Анелия - Дай ми още

3. Деси Слава - И на всички като тебе

4. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

5. Емануела - Почти перфектен

6. Галин ft. Преслава - Царя на купона

7. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

8. Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

9. Галена - Мина ми

10. Деси Слава - И това ще преживея

11. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

12. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш

13. DJ Живко Микс, Анелия и Илиян - Колеги

14. Анелия - Гот ми е

15. Кали и Илиян - Мафия

16. Галена - #МамаУраган

17. Фики - Вертолета

18. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

19. Ави Бенеди - Войната в мен

20. Деси Слава - В друг живот

 

 

Гледайки класацията едно нещо прави впечатление. Галена буквално се гаври с всички пайнерки. Ония се пънат с клипове през месец, участия в риалитита, участия всяка вечер, купувания на гледания, "космически" иновативни клипове... Галка си гледа децата и ги навира в... :3fdb8960598fa63e: Брутален лидер е напоследък. Не ми се мисли, ако дуетът с Фики е силен какво ще става тук утре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак едни и същи опити Деса да бъде изкарана долна и залязла... Дано поне до 30-тата ѝ годишнина като актуална звезда някои хора да са се кротнали, ама надали... :whistling:

 

Планета Топ 20 - Февруари

1. Галена - Moro mou (Бебето ми)

2. Анелия - Дай ми още

3. Деси Слава - И на всички като тебе

4. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

5. Емануела - Почти перфектен

6. Галин ft. Преслава - Царя на купона

7. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

8. Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

9. Галена - Мина ми

10. Деси Слава - И това ще преживея

11. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

12. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш

13. DJ Живко Микс, Анелия и Илиян - Колеги

14. Анелия - Гот ми е

15. Кали и Илиян - Мафия

16. Галена - #МамаУраган

17. Фики - Вертолета

18. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

19. Ави Бенеди - Войната в мен

20. Деси Слава - В друг живот

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля Преслава не помня някога да не е присъствала в Топ 20 на хитовете за даден период. Ако бъркам ме поправете, но чак в такава дупка май не е била. Анелия, Деса, Галена и Фики в класацията с песни от май месец, а на Преса уж големият хит на 2016та от края на юни го няма никакъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер дори и тази класация манипулират.

Как може Яница две седмици подред да е втора по гледания а там да е 4-та ?

Нали преди време обявиха, че новия критерии за класацията са гледанията.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Foksi i Мелето в комбина :whistling:

 

ДесиСлава на първия концерт гледаше като теле като не и дадоха ДОБРИ ОЦЕНКИ, но в никакъв случай не можем да говорим за злоба и за завист към другите. Дори и в На кафе призна, че за първия концерт не се е подготвила и е подходила небрежно. Достатъчно самокритична беше, че да не иска и да се гледа. Вслуша се в мнението на почитателите си. И на втория ги отвя и е първа. За какво да завижда? Деса като реши да постихгне нещо, го прави и го е доказала. Как на рожденния и ден може да плюете жлъч.

 

Хората снощи я подкрепиха , защото усетиха как журито{Данчето} толерира Миша и Люси и поправиха тази несправедливост. Не можете да се помирите със себе си, че за пореден път народа я подкрепи и пеенето и беше жестоко. Допълнително тя хитро напомни за рожденния си ден. В което няма нищо лошо и злобно. Деси показа, че е искрена и народа я възнагради с народна любов и вот. НАй малкто това, че даде 5 точки на Люси е показателно,че не гласува преднамерено като групата за Башар. Като победи, също се изказа доста лаконично и си пролича, че не и е било фикс идеа ии не е очаквала победа за вечерта. Скромността и винаг и е носила позитиви.

 

 

 

 

 

Деса с 3 песни, аа Галена с 4. Лидерки

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайки класацията едно нещо прави впечатление. Галена буквално се гаври с всички пайнерки. Ония се пънат с клипове през месец, участия в риалитита, участия всяка вечер, купувания на гледания, "космически" иновативни клипове... Галка си гледа децата и ги навира в... :3fdb8960598fa63e: Брутален лидер е напоследък. Не ми се мисли, ако дуетът с Фики е силен какво ще става тук утре...

Ставате супер досадни с тези прехласвания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще задам 2 прости въпроса и ще направя 1 предположение, а вие ще си отговорите сами, без "десовите" да ви помагат с "акъл".

 

Въпросите:

 

1. Къде е Преслава днес без церемонии, без награди и без Пайнер?

2. Къде ще бъде след няколко месеца Деса без награди, без риалитита и без Пайнер?

 

Предположението:

 

Деса ще бъде там, където и Преса..... изоставена и неприлъстена. :1000 (19): Толкоз, за пайнерската пропаганда....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулминацията на кампанията „Ние обичаме България“ ще бъде грандиозен благотворителен концерт в подкрепа на Мадарския конник на 31 май от 20.00 ч. в зала „Арена Армеец“. Едни от най-любимите български изпълнители ще зарадват публиката с най-хубавите фолклорни, поп, рок и хип-хоп песни.

 

Силвия Кацарова, Теди Кацарова, D2, 100 кила, Орлин Павлов, Панайот Панайотов, 100 каба гайди, ансамбъл „Българе“, Преслава, Десислава, Славка Калчева и Ивелина Колева припознаха каузата и с радост се съгласиха да участват безвъзмездно в концерта. Билетите са на символичната цена от 10 лв. и могат да бъдат открити във всички магазини на BILLA в София, както и в мрежата на Тикетпро.

 

 

Деса и Преса пак се уредиха в Арена Армеец :3fdb8960598fa63e:

 

Фокси, коментирай. Каква зала очкваш :whistling: А Камито кога?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...