Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Помним ли този мегахит :1000 (6):

Тази Алисия много повече ми харесва от сегашната

Сегашната Алисия изглежда в пъти по-добре и в грим, и в лице, и с тъмна коса. В "Красавицата спяща" е неземна просто :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сегашната Алисия изглежда в пъти по-добре и в грим, и в лице, и с тъмна коса. В "Красавицата спяща" е неземна просто :3fdb8960598fa63e:

В лице е горе-долу по-добре,косата е супер скучна в момента,а преди в клипове и песни беше по-смела.

Явно пак трябва да изживее някаква драма както стана с Божинов,че да се вдъхнови :1000 (29):

Гледах и снимките в Инстаграм днеска те с майката на Бримата имат повече снимки заедно и очевидно прекарват доста време,че и по дискотеките избухват заедно,а от Алисия и Бирмата от както папараците на Николета ги хванаха след почивка нищо не сме видели :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли времената, когато Камелия го вдигаше на Цветин, но не го вдигаше на НДК? Сладуранката тя! Тука е без гащички. :3fdb8960598fa63e:

Все още прохождаше в контакта с публиката, който има сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли времената, когато Камелия го вдигаше на Цветин, но не го вдигаше на НДК? Сладуранката тя! Тука е без гащички. :3fdb8960598fa63e:

Все още прохождаше в контакта с публиката, който има сега.

Коментирай Ванча - 4:43 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама има едно изпълнение на ''Има любов'' и накрая прави една много дълга извивка на ''зная нов живот ни даааааааааааааааваааааааа'''.

Помните ли от кой концерт е ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама има едно изпълнение на ''Има любов'' и накрая прави една много дълга извивка на ''зная нов живот ни даааааааааааааааваааааааа'''.

Помните ли от кой концерт е ?

 

Да не е този?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко започна през далечната 2006-7, когато във форума на Планета се пръкна една видинска лисица с болки в стомаха от 2000 и 2002 години. И те така... Болките са видими и до ден днешен, специалистите не намират лечение!

 

От лятото на 2005 година експериментално, а от февруари 2006 постоянно. Първият ми пост във форума на Планета бе, да нападна с чаршаф от 200 изречения рот администраторът Хубена Михайлова, за опитът и да внушава "пайнерската" линия, на децата. След това вече никой не опитваше, да ми се обяснява, освен ти и още един лигльо от "десовите", който пак бе някакъв модератор като теб. Раздаваше го отворено дупе, по-нагло и от Славчо и май се бе нарекъл Хелоуин или там нещо подобно. Другият, който се опита да ми се качва по цепките бе едно манекенче от "кралските", който в подписа си бе дал линк към някаква страхотна своя фотосесия, на която изглеждаше супер мъжага, дори според мен. Но за нещастие, на дамската половина, на форума, след това започна "кариера", на траверс в клуб "Александър" във Варна. Преди няколко години пък от медиите разбрахме, че същият си е сменил пола оперативно и вече е руса усрупия. Ружа се познава с него, може да ви каже кой е. Та така с открехнатите, бързо сдадоха багажа, а ти нямаше избор и взе да правиш невъзможното - да помиряваш "камелотите" и "десовите" във време, когот никой не знаеше как Кавма прави парата и гази Деса във всичко, а наградите Митака ги дава на Фатмето, щото си бе доло гъза, заради тях. Е, ако Фокс има някаква роля в чалгата, то това е всички да знаят как Фатмето успя. Можеш да ме сочиш с пръст за това, няма проблем.

 

 

Помним ли времената, когато Камелия го вдигаше на Цветин, но не го вдигаше на НДК? Сладуранката тя! Тука е без гащички. :3fdb8960598fa63e:

Все още прохождаше в контакта с публиката, който има сега.

 

Тук е след 4 години отсъствие от концертите, на "Нов фолк", заради полегнала е Маргарита от 2002-ра. Видно има контакта с публиката, който е налице и днес. Все пак, на 2 турнета бе с тези песни в онзи момент и бе основен носещ стълб в "пайнерската" концертна конструкция. Няма как, да има проблем с вдигането на публика.

 

 

Кама има едно изпълнение на ''Има любов'' и накрая прави една много дълга извивка на ''зная нов живот ни даааааааааааааааваааааааа'''.

Помните ли от кой концерт е ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама гаргата никога не е била фактор,та да е имала агитки.Беше ти и още 1 2 ма.Помним.

 

Тихо анономко, 1 500 000 : 1 000 0000, след мазни закани и мечти в продължение на 15 години, че е възможно някога Деса да е над Камелия. Дерзай! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтинга не е благодарение на Кама, а и не е верен на 100%.

Кама не е била,не е и няма да бъде фактор.

У видинската хралупа може и да е.

 

Всичко говори, че рейтингът е точно заради Камелия. Просто е, когато Деса и Ивана бяха там, рейтингът бе около 1 000 000, а сега 1,5 пъти по-голям....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко взех в. "Галерия" и в него 5 статии за "Гласът на България" и нито един, за "Две капки простота". Това за ония, дето много ги знаят нещата.... :1000 (29):

 

п.п. Тоя скан с Яница малко по-голям не можахте ли да то направите? Половин час отваря страницата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...