Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кой върти нещо бре? Кой се вълнува от нещастните ти лайкчета? Това е за децата. За големите като Кама си има пипълметрични агенции....

Много добре знаеш как съществуват агенциите и на какъв принцип работят, айде да не се правим на луди. Това, което реално можем да видим и да измерим е по лайковете във фейсбук. Гласът на България събира по 300-400, с изключения на ония със завесата, а Като две капки вода са между 1500 и 2000. Дори Дес е с 2,400. А Кама не видях да е направила дори 100 лайка. Но да, 1 500 000 зрители са седнали да гледат точно заради Кама. :1000 (29):

Бесен ли си бре тролче? Бесен ли си, че немаш какво да кажеш? Казах ли ти аз, да не слушаш тия измислените десови? Айде сега на пангара с тях.... :1000 (15):

Тролчета можеш да викаш на децата си, селяк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаеш как съществуват агенциите и на какъв принцип работят, айде да не се правим на луди. Това, което реално можем да видим и да измерим е по лайковете във фейсбук. Гласът на България събира по 300-400, с изключения на ония със завесата, а Като две капки вода са между 1500 и 2000. Дори Дес е с 2,400. А Кама не видях да е направила дори 100 лайка. Но да, 1 500 000 зрители са седнали да гледат точно заради Кама. :1000 (29):

 

На какъв принцип работят? Да не мислиш, че не се следят взаимно? Това са световни пипълметрични концерни, а не Пайнер ООД. Гръмнете се! Кама сгази Деса!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв принцип работят? Да не мислиш, че не се следят взаимно? Това са световни пипълметрични концерни, а не Пайнер ООД. Гръмнете се! Кама сгази Деса!

На ден или на седмица ти плащат за тази услуга?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На ден или на седмица ти плащат за тази услуга?

 

Никой не ми плаща бре. Кой ще седи 10 години на хонорар в някакъв форум? Мислете с тиквите - пред вас е най-злият ви демон, който няма да му омръзне, да ви гази всеки ден. Стана ми хоби даже. Затова от 10 години ви пръскам наред тук. Никой няма да говори повече след статистиката на Мелето за 4-те формата.... нема Ивана, нема Деса, нема Преса.... Кама ги сгази всичките с рейтинг....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ми плаща бре. Кой ще седи 10 години на хонорар в някакъв форум? Мислете с тиквите - пред вас е най-злият ви демон, който няма да му омръзне, да ви гази всеки ден. Стана ми хоби даже. Затова от 10 години ви пръскам наред тук. Никой няма да говори повече след статистиката на Мелето за 4-те формата.... нема Ивана, нема Деса, нема Преса.... Кама ги сгази всичките с рейтинг....

 

Може би до сега никой не те е поставил на място, но този който ще го направи съм аз, защото отстрани изглеждаш смешен :3fdb8960598fa63e:

Живееш си в свой измислен свят, и имаш нужда от помощ.. с психологията съм много запознат и като те слушах в сигнал.бг и определено ти има нещо, аз много добре познавам един човек дали е добре или не...имаш нужда от помощ само това ще ти кажа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ми плаща бре. Кой ще седи 10 години на хонорар в някакъв форум? Мислете с тиквите - пред вас е най-злият ви демон, който няма да му омръзне, да ви гази всеки ден. Стана ми хоби даже. Затова от 10 години ви пръскам наред тук. Никой няма да говори повече след статистиката на Мелето за 4-те формата.... нема Ивана, нема Деса, нема Преса.... Кама ги сгази всичките с рейтинг....

10 години газил хората във форума- какво постижение, каква гордост. Като те гледам ми иде да напусна форума на секундата и повече никога да не вляза тук, от страх, че мога да се превърна в 50-годишен застаряващ мъж, гордеещ се, че газил троволове 10 години.

Ще паднаа, айде стига толкоз форум за днеска. :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 години газил хората във форума- какво постижение, каква гордост. Като те гледам ми иде да напусна форума на секундата и повече никога да не вляза тук, от страх, че мога да се превърна в 50-годишен застаряващ мъж, гордеещ се, че газил троволове 10 години.

Ще паднаа, айде стига толкоз форум за днеска. :bx:

 

Тъжно е 50 годишен човек вместо да си гледа жената и децата, той седнал тук да ни занимава с глупости...все едно някой от моите родители да седне тук и да дрънка години наред какво ли не.. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък, който до вчера плюеше по Кама,а днес я вдигаш в небесата......Кама никога, ама никога не може да бие Деса по какъвто и да е параграф..66 място за Плюшено мече (хабиби 2) тъжно :mf_surrender:

Повече хитове, повече участия, повече награди, пълни стадиони, истерия "Луда по тебе", платинени тиражи, 5 години без клип - по 120+ участия на година, всичките препълнени, ненормален рейтинг на предавания...Та Деса коя е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече хитове, повече участия, повече награди, пълни стадиони, истерия "Луда по тебе", платинени тиражи, 5 години без клип - по 120+ участия на година, всичките препълнени, ненормален рейтинг на предавания...Та Деса коя е?

 

Коя, наистина коя е Деса? Къде е Деса? Взеха я в последния момент в "Капките", само защото Кама е отсреща. Скоро ще разберете кой я е пробутал там... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече хитове, повече участия, повече награди, пълни стадиони, истерия "Луда по тебе", платинени тиражи, 5 години без клип - по 120+ участия на година, всичките препълнени, ненормален рейтинг на предавания...Та Деса коя е?

 

Нещо много се заблуждаваш и са те обладали Камелотите...говориш пълни глупости...Кама има точно пет хита и това е.....и Деса има хитове, платинен албум, ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА, 12 години без продуцент и пак вадеше интересни песни, 21 години на сцена, а пък отново номер едно..по - добре замълчи, че тези дни те следях какви ги ръсеше и определено само на глупости се начетох от теб, един смислен коментар не видях от теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже тука слуша, колко я изкарахте каква ли не велика певица, ултра звезда, голям глас, а не я виждам Кама в "Най - харесвана поп-фолк певица" :3fdb8960598fa63e:

Камелиеви не цъкат с проксита като вас, и не те провалиха анкетата на Пайнер, а вие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много се заблуждаваш и са те обладали Камелотите...говориш пълни глупости...Кама има точно пет хита и това е.....и Деса има хитове, платинен албум, ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА, 12 години без продуцент и пак вадеше интересни песни, 21 години на сцена, а пък отново номер едно..по - добре замълчи, че тези дни те следях какви ги ръсеше и определено само на глупости се начетох от теб, един смислен коментар не видях от теб.

 

Деса няма платинен албум. Няма и златен. Още могат да се намерят дискове от "Ези тура". Дерзайте 30 000 дуска срещу няма и 10 000 на Деса. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много се заблуждаваш и са те обладали Камелотите...говориш пълни глупости...Кама има точно пет хита и това е.....и Деса има хитове, платинен албум, ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА, 12 години без продуцент и пак вадеше интересни песни, 21 години на сцена, а пък отново номер едно..по - добре замълчи, че тези дни те следях какви ги ръсеше и определено само на глупости се начетох от теб, един смислен коментар не видях от теб.

Къде я статията за платиненият албум на Фатмагюл, а Певица на 2002 според Тв планета е една червенокоса фолк икона, а не дебелогъзото Фатменце!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък заради нас няма как да са спрели наградите, а заради някои други там феновете на Фики...

п.п Деса, Глория и Кама и трите с еднакви бройки по продажби, недей да говориш глупости, чиче..пий хаповете за криза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такъв глас просто :1000 (19):

Ами наистина го няма, единствено това освен прашките, които копна от Кама й остана, и него загуби...Мърла!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия свали цената си на 1200 лева :whistling:

http://www.novini.bg/news/246542-%D0%BA%D0...0%B2%D0%B0.html

Звездата на фолка пее за 1200 лева, а до неотдавна настояваше за минимум 2 бона

 

С жълта преса на Пеевски няма да стане. 5000 и стотинка по-малко няма. Само смешник може да говори за 1200 лева при 1 500 000 в БТВ. Гръмни се.

 

Сега започвам да търся линковете за платиненият албум, а ти ще ми дадеш тнакъв за десовия... :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък заради нас няма как да са спрели наградите, а заради някои други там феновете на Фики...

п.п Деса, Глория и Кама и трите с еднакви бройки по продажби, недей да говориш глупости, чиче..пий хаповете за криза.

Фики няма толкова фенове, вие бяхте, но вместо да направите услуга на Фатмагюл, я прецакахте - Това са ФАКТИТЕ!Няма награди заради вас, а Деса е никоя в Пайнер, пее за жълти стотинки само в Пайнерски клубове, и никой не знае, че още съществува!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия свали цената си на 1200 лева :whistling:

http://www.novini.bg/news/246542-%D0%BA%D0...0%B2%D0%B0.html

Звездата на фолка пее за 1200 лева, а до неотдавна настояваше за минимум 2 бона

Хм, в същият сайт пише, че,Деса спи с малолетен връстник на сина си - нищо учудващо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...