Jump to content


Online: Анелия, Софи Маринова, Гринго – Не лъжи жена


Препоръчани коментари

Брутална песен! Гласовете на Анелия и Софи са прекрасни. Клипа бива като за тази песен.

ТОВА НЕЩО ЗАЩО И ТОЙ Е В ПЕСЕНТА?! САМО Я РАЗВАЛЯ! НЕ МОГА ДА Й СЕ НАСЛАДЯ ОТ ТОЯ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия яко се циганизира и смъкна нивото, жалко. Иначе песента не е толкова лоша, но мутрата Гринго много дразни, ако ще и 100 клипа за месец да пусне.

 

Между другото Пайнера нещо напоследък често ги пуска да се въртят само по "Фен". :huh: Първо Илиян, а сега и топ-певица като Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете пеят доста добре партиите си, но всичко друго в този проект е много нелепо.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. Какво се случва с тази музика??? Къде отидоха качествените и хубави песни? Какъв е този Гринго???

Съседната тема, Галена. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича ми на някоя турска песен, но не мога да се сетя коя. Хареса ми иначе доста, много богат аранжимент, държи те до края. Дори Гринго тоя път е поносим. Анелия като поведение и в лице малко ми напомня Демет Акалън. Съвсем се е докарала като турска певица :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес ! След турската версия на Дай ми още, мислех че няма накъде да ме потресе с турския си афинитет, но тук направо сцепи. Абсолютна шитня, все едно слушам саундтрак от някой техен сериал. Мисля,че Анелия си е хванала някой турчин, иначе нямам обяснение за решенията й , през последната година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес ! След турската версия на Дай ми още, мислех че няма накъде да ме потресе с турския си афинитет, но тук направо сцепи. Абсолютна шитня, все едно слушам саундтрак от някой техен сериал. Мисля,че Анелия си е хванала някой турчин, иначе нямам обяснение за решенията й , през последната година.

 

И аз си мисля същото! Явно има приятел турчин.......Няма как да съм ОК с това, предвид как турците така и никога не ни прощават, че сме се освободили от тях..........да има приятел англичанин, французин (еха!), немец или сърбин нямаше да е така дразнещо..........

 

Ужас, а каква певица беше някога.......Тотално избяга от себе си. Като знам турските мъже какви са..........дори не и завиждам, съжалявам я, не знае в какво се забърква. Дано да се опази да не му роди дете.........Че после ще има драми, като се освести...........

 

Иначе преди като не си показваше гърдите, изглеждаше по - добре. Сега взе да гледа на себе си като на стока.

 

Ако реши да се мъкне в Турция, се надявам Коко да и вземе Ивон. Тая жена може да си мисли, че е влюбена, но здравата ще си обърка живота. Дано не обърка само този на Ивон. Че от фанатиците мюсюлмани няма спасение. Аз знам, че Турция не е тази Турция, която рекламират по сериалите..........

 

Боже Господи, докъде стигна, Ани! Толкова ли нямаше някой стойностен българин за теб? От красива и талантлива певица с уникални и стойностни проекти да стигнеш до.......... дъното.......... Жалко за Анелия! Вече я отписвам от топ имената........ :cry2: :cry2: :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е полудяла, Софка 2 пъти... Ами този дует едно време би бил нещо велико с техните гласове, но сега с този господин... Потрес! Винаги ще си прецака инерцията от големия хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...