Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Айде почна се със soon-овете. Пак, че издържа цяла седмица.

Коментирай, че Андреа е на път да измести Яница по създаване на фалшиви надежди у феновете - промото на "Витамин" е от 20 и някой март.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че Андреа е на път да измести Яница по създаване на фалшиви надежди у феновете - промото на "Витамин" е от 20 и някой март.

Тя Андреа винаги е била така, най-вече за Най-добрата се сещам, че беше някакъв ужас. Явно си мислят, че по този начин ни държат в напрежение, но това въобще не е така. Първо, че си вдигаш супер много очакванията към проекта и второ, ако чакането е прекалено дълго ти се отщява. За това Андрюс е на тоя хал, в сравнение с еуфорията около Най-добрата, Докрай и Секс за ден, това с Витамин е за съжаление.

Галена едно време с Много ми отиваш така се опари от цялата тая работа, че от тогава няма нито една снимка преди официалната премиера. Най-много ден. Така трябва да се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Андреа винаги е била така, най-вече за Най-добрата се сещам, че беше някакъв ужас. Явно си мислят, че по този начин ни държат в напрежение, но това въобще не е така. Първо, че си вдигаш супер много очакванията към проекта и второ, ако чакането е прекалено дълго ти се отщява. За това Андрюс е на тоя хал, в сравнение с еуфорията около Най-добрата, Докрай и Секс за ден, това с Витамин е за съжаление.

Галена едно време с Много ми отиваш така се опари от цялата тая работа, че от тогава няма нито една снимка преди официалната премиера. Най-много ден. Така трябва да се прави.

Тя за "Много.ми отиваш" говореше Юли месец в НФ, после Кости я довърши, после пуснаха,само аудио, и накрая с клип, които беше не и върху цялата песен - на 12 или 13.09.12, а Галена беше планувала да я пусне лятото. Андре съвсем умишлено го прави, ама като гледам вълнението липсва при нея. От тиизъра поне се вижда, че клипът ще е на доста високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

 

9119927U.jpg

 

Очаквайте с нетърпение мега концерта на звездите на телевизия Планета във гр. Варна на 29.07.2017 г. Невероятно шоу очаква всички почитатели на поп-фолк музиката у нас. Едни от най-обичаните и големи изпълнители, ще изнесе грандиозен концерт на 29 юли (събота) в Варна, стадион "Спартак" Варна. На живо ще се насладите на най - големите хитове на телевизия Планета. Участие ще вземат цели 9 мега звезди, с балет и водещ Устата.

Концертът на който артистите ще изпълни най-големите си хитове от началото на кариерата си, до днес. Начало 20:30 часа.

Билети търсете в мрежата на Ticketportal.

Цена на билетите: 33 лв. и 50 лв. във фен зона.

Повече от 4 души закупили билети ще получат намаление на цена от 23 лв. билета, а до края на юни месец всички билети са на стойност 28 лв. за един човек.

Очаваме Ви на 29.07.2017 г. за едно незабравимо преживяване и да се забавляваме заедно🎼🎼🎼

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата Галена ли е, че не мога да я позная. Много силен каст, ако е тя. Всички най-актуални в момента.

Ще напълним стадиона с манговци заради Фики и Теди , но като цяло не очаквах толкова силен подбор .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще напълним стадиона с манговци заради Фики и Теди , но като цяло не очаквах толкова силен подбор .

 

 

При тези цени на билетите не знам дали братята роми ще се класират. Но не съм убеден и дали ще успеят да напълнят стадиона като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата Галена ли е, че не мога да я позная. Много силен каст, ако е тя. Всички най-актуални в момента.

Галена, Емилия, Анелия, Пре и Деси слави, Теди, Емануела, Галин, Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия /до 15.05./:

 

1. Анелия - 69

2. Галин - 67

3. Алисия - 65

4. Емануела - 59

5. Фики - 53

6. Тони Стораро - 52

7. Емилия - 50

8. Деси Слава - 49

9. Теди Александрова - 46

10. Преслава - 44

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия /до 15.05./:

 

1. Анелия - 69

2. Галин - 67

3. Алисия - 65

4. Емануела - 59

5. Фики - 53

6. Тони Стораро - 52

7. Емилия - 50

8. Деси Слава - 49

9. Теди Александрова - 46

10. Преслава - 44

 

:3fdb8960598fa63e:

Преси мачка, не вярвах, че Анелия ще мине Емануела по участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия /до 15.05./:

 

1. Анелия - 69

2. Галин - 67

3. Алисия - 65

4. Емануела - 59

5. Фики - 53

6. Тони Стораро - 52

7. Емилия - 50

8. Деси Слава - 49

9. Теди Александрова - 46

10. Преслава - 44

 

:3fdb8960598fa63e:

Предните 2,3 години по това време такава ли е била бройката пак? Нещо много малко ми се струват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия /до 15.05./:

 

1. Анелия - 69

2. Галин - 67

3. Алисия - 65

4. Емануела - 59

5. Фики - 53

6. Тони Стораро - 52

7. Емилия - 50

8. Деси Слава - 49

9. Теди Александрова - 46

10. Преслава - 44

 

:3fdb8960598fa63e:

Чиста печалба (без удръжките):

1. Анелия - 414000 лв.

2. Галин - 335000 лв.

3. Алисия - 390000 лв.

4. Емануела - 354000 лв.

5. Фики - 265000 лв.

6. Тони Стораро - 338000 лв.

7. Емилия - 250000 лв.

8. Деси Слава - 245000 лв.

9. Теди Александрова - 184000 лв.

10. Преслава - 440000 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чиста печалба (без удръжките):

1. Анелия - 414000 лв.

2. Галин - 335000 лв.

3. Алисия - 390000 лв.

4. Емануела - 354000 лв.

5. Фики - 265000 лв.

6. Тони Стораро - 338000 лв.

7. Емилия - 250000 лв.

8. Деси Слава - 245000 лв.

9. Теди Александрова - 184000 лв.

10. Преслава - 440000 лв.

Преслава с най-малко участия и с най-много кинти ! :D

Кралица :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега яка бе, Лорена за трети път с по яка песен от Преслава хаха.Незнам какво е чакала досега, дано отново направят песен с Галена!

Аз не съм на това мнение, този път Пете е с и с по-добрият клип, и с по-добрата песен, ще видим в кой ще са гледанията този път. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм на това мнение, този път Пете е с и с по-добрият клип, и с по-добрата песен, ще видим в кой ще са гледанията този път. :3fdb8960598fa63e:

Клипа с чувалите ли ХАХАХА моля даже не започвай спора. Гледанията този път нищо не казват, щото Преса е име, Лорена дебют!

Все ми е тая > Няма да ти пиша

Жена за лудницата > Без теб

Като теб такава > Пада звезда

 

Приемете го! Смачкани стее, Лорена ви уби.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа с чувалите ли ХАХАХА моля даже не започвай спора. Гледанията този път нищо не казват, щото Преса е име, Лорена дебют!

Все ми е тая > Няма да ти пиша

Жена за лудницата > Без теб

Като теб такава > Пада звезда

 

Приемете го! Смачкани стее, Лорена ви уби.

Да, затова "Няма да ти пиша" без да е фючеринг е по-големият хит и с повече гледания. И, да, клипът на Преси е по-добрият, естетически изпипан. "Жена за лудницата" също е по-добър от този, сегашният, на Лорче. За гледанията казах, тъй като примирахте, че "Жена за лудницата" била по-гледана от "Без теб". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа с чувалите ли ХАХАХА моля даже не започвай спора. Гледанията този път нищо не казват, щото Преса е име, Лорена дебют!

Все ми е тая > Няма да ти пиша

Жена за лудницата > Без теб

Като теб такава > Пада звезда

 

Приемете го! Смачкани стее, Лорена ви уби.

 

Все ми е тая > Няма да ти пиша ???

 

Тука вече малко се изсилваш.

 

Още 5-6 години ви трябва да пораснете на малките във форума, за да почнете да отсявате качественото от ...

 

Недоумявам как гласът на Лорена може да кефи човек с нормален слух и да я изкарва по-вървежна от Преслава, освен ако не става въпрос за някакви тийнейджърски еуфорични хормонални изблици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...