Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Прогнозирам, че и Галин, Джордан и Лорена ще минат толбухинската мърла. Май, май се очертава поредния провал пред Преса. Кой под ред? 4, 5?

Колкото и да направи пак ще е повече от "Плюшено мече" и "Минута живот", взети заедно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава мигновенно да я купува - това е готов хит!

 

Да, добре са я направили сърбите, но оригинала си е на Анна Виси..... което не значи, че трябва да се реанимира непременно Преслава с измамникът Фивос. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да направи пак ще е повече от "Плюшено мече" и "Минута живот", взети заедно. :3fdb8960598fa63e:

Ако Камелия се целеше в гледания , щеше да си плаща за реклами, да купува или да стои в Пайнер. А и не Кама я водят за топ певицата с 10к хонорар. Милата, как ли ще се почувства като я издухат Лорена, Джордан... Коста Марков :3fdb8960598fa63e: За Галин, няма да говоря, до 4-5 дена, толбухинския миндил ще му диша прахта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Камелия се целеше в гледания , щеше да си плаща за реклами, да купува или да стои в Пайнер. А и не Кама я водят за топ певицата с 10к хонорар. Милата, как ли ще се почувства като я издухат Лорена, Джордан... Коста Марков :3fdb8960598fa63e: За Галин, няма да говоря, до 4-5 дена, толбухинския миндил ще му диша прахта.

 

Кой е този с 10 000 хонорар в нашата чалга? Я оставете тия пораженчески "пайнерски" блъфове за децата в прогимназията. Няма кръчма в България, която да си позволи такъв хонорар и да не е на загуба. Няма и как да има, защото пословичната първична алчност на нашите псевдобизнесмени не може да позволи такова нещо да се случи. Те снощи по БНТ в "Барометър" ще изядат земята, че минималната заплата станала 460 лева и се правят планове за 510 догодина, а ние ще вярваме на басни за някакви суми само, защото нашите чалгарки трябва да им се гали егото. Е, четете какво е написала дъщерята на Христо Стоичков снощи за тоя тип пачи и пачаври....

 

"Платени журналисти, платени политици, платени жени. Това са силните на деня. За съжаление. Не може компаньонка да е идол, нито крадец да е герой, нито лъжец да е достоен и надежден. Или може? Момичета, по-добре баба ви да ви е идол, отколкото деградирали кукли барбита, които за пари са готови на всякакви компромиси. Интересно ми е, като остареят и започнат да си правят неминуемите за онази възраст равносметки, какво ще си кажат накрая? "Живях, продавах си тялото за рокли на D&G и чанти на Валентино, продавах се за Мерцедеси и пътувания до Малдивите, продавах се за часовници, обички, очила и гримове... Живях за предмети и никога за душата си." Хахаххаха извинете, надали някоя от тях ще си каже нещо подобно :) Надали някой от изброените боклуци някога ще съжали за поведението си. Което е жалко", допълни Мика Стоичкова.

 

Заебете тия работи и гледайте как го правят сърбите, които с ей такива неща пълнят дори нашата "Армеец арена", а ние не можем.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда с трио - Живко Микс и Борис Дали и дует с Кристали за лятото.

 

Явно ще си остане с 1 самостоятелен хит от 2015 и няма намерение да се спира с дуетите и триотата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е този с 10 000 хонорар в нашата чалга? Я оставете тия пораженчески "пайнерски" блъфове за децата в прогимназията. Няма кръчма в България, която да си позволи такъв хонорар и да не е на загуба. Няма и как да има, защото пословичната първична алчност на нашите псевдобизнесмени не може да позволи такова нещо да се случи. Те снощи по БНТ в "Барометър" ще изядат земята, че минималната заплата станала 460 лева и се правят планове за 510 догодина, а ние ще вярваме на басни за някакви суми само, защото нашите чалгарки трябва да им се гали егото. Е, четете какво е написала дъщерята на Христо Стоичков снощи за тоя тип пачи и пачаври....

Заебете тия работи и гледайте как го правят сърбите, които с ей такива неща пълнят дори нашата "Армеец арена", а ние не можем.....

 

Камс не е една тях. Тя поне си забогатя без спонсор и тъпкач.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камс не е една тях. Тя поне си забогатя без спонсор и тъпкач.

Единствения спонсор от 10 години във връзките на ДесиСлава е самата тя, така че и за нея не важи.

 

Да му мислят "лидерките"

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения спонсор от 10 години във връзките на ДесиСлава е самата тя, така че и за нея не важи.

 

Да му мислят "лидерките"

 

Аха, значи аз се жених за Галин "Вафлата" преди 10-12 години, нали? :1000 (29): И аз родих дете на първият българин с бизнес в САЩ, който ме забремени? :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е този с 10 000 хонорар в нашата чалга? Я оставете тия пораженчески "пайнерски" блъфове за децата в прогимназията. Няма кръчма в България, която да си позволи такъв хонорар и да не е на загуба. Няма и как да има, защото пословичната първична алчност на нашите псевдобизнесмени не може да позволи такова нещо да се случи. Те снощи по БНТ в "Барометър" ще изядат земята, че минималната заплата станала 460 лева и се правят планове за 510 догодина, а ние ще вярваме на басни за някакви суми само, защото нашите чалгарки трябва да им се гали егото. Е, четете какво е написала дъщерята на Христо Стоичков снощи за тоя тип пачи и пачаври....

Заебете тия работи и гледайте как го правят сърбите, които с ей такива неща пълнят дори нашата "Армеец арена", а ние не можем.....

 

И ти ли харесваш Кралица Милица П? Пусни си "Люби, люби" и ще видиш един голям бял аксесоар на лидерката, отпреди 10 години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, значи аз се жених за Галин "Вафлата" преди 10-12 години, нали? :1000 (29): И аз родих дете на първият българин с бизнес в САЩ, който ме забремени? :happyppl:

Затова уточних, че от 10 години Деса си е спонсор на гаджетата, ане те нейни :3fdb8960598fa63e:

А и Деса видя, че брак по сметка не се гради. Зодията не и го позволява. Много бързо го остави на Галена

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли харесваш Кралица Милица П? Пусни си "Люби, люби" и ще видиш един голям бял аксесоар на лидерката, отпреди 10 години. :3fdb8960598fa63e:

 

Че кой не харесва Милица? В Сърбия я броят за кандидат №1 за стола на Цеца. Всичко си има, даже хитове. "Boginja" я въртят по 2-3 пъти на вечер при нас....

 

Затова уточних, че от 10 години Деса си е спонсор на гаджетата, ане те нейни :3fdb8960598fa63e:

А и Деса видя, че брак по сметка не се гради. Зодията не и го позволява. Много бързо го остави на Галена

 

Грешки на растежа. Проблемът на Деса е само един - няма си до нея някой като Цветин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова: Колеги ме плюха пред шефа, че правя пошла музика и не трябва да бъда налагана, а сега същите, които пяха за вятъра в косите си, сега пеят подобни на моите фрази!!

 

Анче май пак не си е държала езика зад зъбите :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова: Колеги ме плюха пред шефа, че правя пошла музика и не трябва да бъда налагана, а сега същите, които пяха за вятъра в косите си, сега пеят подобни на моите фрази!!

 

Анче май пак не си е държала езика зад зъбите :1000 (29):

 

 

Тая Теда е абсолютен непукист обаче наистина...хахахха... Пайнерките определено имаха нужда от една такава осa. :D

 

- Теди, защо парчето се казва "Подгряващи звездички"?

- Е, можеше да е и "Падащи звездички". :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова: Колеги ме плюха пред шефа, че правя пошла музика и не трябва да бъда налагана, а сега същите, които пяха за вятъра в косите си, сега пеят подобни на моите фрази!!

 

Анче май пак не си е държала езика зад зъбите :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бързо го остави на Галена

Как й го е оставила на нея, като Галин и Галена са се запознали след развода му с Деси Слава?

Чудно ми е как някой причислява Галена към тези,които са с връзки по сметка, след като тя от 10 години е с Галин, създадоха си 2 дечица и си се радват на семейството си. Преди него е била с някакво манекенче, което пусна клипчето като скъсаха. Не че като цяло личният им живот ни влиза в работата, но е смешно да се изтъква само Камелия като пример за връзка по любов ( аз също ги харесвам много с Цветин) , а другите в графа "златотърсачки" да се слагат, пък дори да имат 10 години семейство.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как й го е оставила на нея, като Галин и Галена са се запознали след развода му с Деси Слава?

Чудно ми е как някой причислява Галена към тези,които са с връзки по сметка, след като тя от 10 години е с Галин, създадоха си 2 дечица и си се радват на семейството си. Преди него е била с някакво манекенче, което пусна клипчето като скъсаха. Не че като цяло личният им живот ни влиза в работата, но е смешно да се изтъква само Камелия като пример за връзка по любов ( аз също ги харесвам много с Цветин) , а другите в графа "златотърсачки" да се слагат, пък дори да имат 10 години семейство.

Коментирай факта, че Преси е в графа "перманентно необвързана и без деца" - истинска кралица! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как й го е оставила на нея, като Галин и Галена са се запознали след развода му с Деси Слава?

Чудно ми е как някой причислява Галена към тези,които са с връзки по сметка, след като тя от 10 години е с Галин, създадоха си 2 дечица и си се радват на семейството си. Преди него е била с някакво манекенче, което пусна клипчето като скъсаха. Не че като цяло личният им живот ни влиза в работата, но е смешно да се изтъква само Камелия като пример за връзка по любов ( аз също ги харесвам много с Цветин) , а другите в графа "златотърсачки" да се слагат, пък дори да имат 10 години семейство.

 

Само някакво манекенче е доста почистено, като биография, но то бе достатъчно. :whistling: Но да, Галин я почисти и то с безумни суми, за да я представи през мама Стефка като семействено-пригодна. 800 лева за корица, 400 за каре информация и то с подходящият бял PR, като с това върви безплатно и черен по колежките. И това в този бизнес го измисли Ивана, счетоводителката с гениални хрумвания, за украсяване на чалга кариера. Кое от кое по-мръсно, долно и към днешна дата позорно. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Теда е абсолютен непукист обаче наистина...хахахха... Пайнерките определено имаха нужда от една такава осa. :D

 

- Теди, защо парчето се казва "Подгряващи звездички"?

- Е, можеше да е и "Падащи звездички". :D :D :D

Да спре да копира Преслава, жалките й напъни ги оставям без коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само някакво манекенче е доста почистено, като биография, но то бе достатъчно. :whistling: Но да, Галин я почисти и то с безумни суми, за да я представи през мама Стефка като семействено-пригодна. 800 лева за корица, 400 за каре информация и то с подходящият бял PR, като с това върви безплатно и черен по колежките. И това в този бизнес го измисли Ивана, счетоводителката с гениални хрумвания, за украсяване на чалга кариера. Кое от кое по-мръсно, долно и към днешна дата позорно. :ad:

По Галена постоянно се изсипва помия от медиите, та къде е този бял ПР? Да не говорим как двамата са били в най-трудните моменти заедно и успяха да си съхранят семейството. Мама Стефка ( или всяка една друга свекърва) едва ли ще я впечатли корица , статия и т.н

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че Преси е в графа "перманентно необвързана и без деца" - истинска кралица! :3fdb8960598fa63e:

Мен лично не ме интересува много личният им живот, а професионалният им. Така или иначе в днешно време е трудно да намериш точния за теб човек. Ние да си оправим нашите животи, пък другите са го мислят. :3fdb8960598fa63e:

Обаче за разговора, според мен Преслава е още с детински характер и може би това й влия на връзките. Да е жива и здрава, пък любовта рано или късно ще я намери.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В тази мацка има само потенциал от Хит мюзик, дано я налагат все повече и й дават заслуженото. Въпреки че е на Оцко парчето и излезе миналата година, още не ми е писнало. Брутален хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В тази мацка има само потенциал от Хит мюзик, дано я налагат все повече и й дават заслуженото. Въпреки че е на Оцко парчето и излезе миналата година, още не ми е писнало. Брутален хит!

 

Този хит го чувах в общежитието почти всяка вечер - брутална!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегаяка!

Много зарибяваща! От първо слушане ме грабна! И ако зависеше от мен това би бил хитът на пролетта! :)

 

Не съм гледал последните интервюта на Екстра Нина. Та, казвала ли е какво възнамерява да пусне тази година, че ми е интересно? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...