Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сашо, как стои въпросът с видеата, които тя си е плащала и са били в ефира на Планета...? Защото примерно аз или Роско можехме да направим нещо с кадри от тях върху мелодията на Мечока?

Всичко до Престъпно е се води тяхно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш големите хитове са с клипове в момента. Да не изброявам, но ето ти един Shape of you, която стартира без клип но после и направиха и клип. Абсолютно всички големи хитове в момента са с клипове, и на Шакира и на Дуа Липа, Мартин Гарикс и т.н.т

А щом Камелия може да пусне клип, като Минута живот, не виждам , защо и Глория да не може.

И ако говорим за качествена продукция, която да се забележи от по-голям кръг хора, Камелия има. Ами Гло?

 

Ами Глория има ПЕТ клипа миналата година. Колко са качествени и колко имат смисъл и идея е отделен въпрос.

Камелия пуска, защото иска и защото след 2002 залага много повече на визуалната част, отколкото на музикантската. И това е очеизвадно. Глория вече не се старае, защото не й пука. Ако се появи някой спонсор може и да направи хубав клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Емануела бълват като за световно - потрес.

 

Преси в последната 1 година има само две песни, от която едната е пълен провал, кралица! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Емануела бълват като за световно - потрес.

 

Преси в последната 1 година има само две песни, от която едната е пълен провал, кралица! :Vishenka_05:

 

:roll1: Брутална!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Брутална!

Много ме кефи как ходи от почивка на почивка - Барселона, Кипър, Лондон, Дубай .. и грам не си дава зор! :3fdb8960598fa63e:

А едно време не можеше да я видиш никъде извън БГ да излезе, освен ако не е по работа, бачкаше като луда.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как ходи от почивка на почивка - Барселона, Кипър, Лондон, Дубай .. и грам не си дава зор! :3fdb8960598fa63e:

А едно време не можеше да я видиш никъде извън БГ да излезе, освен ако не е по работа, бачкаше като луда.

 

Да, това потвърждава, че Преслава работеше само и едиствено, за да си оправдава незаслужените награди.

Днес награди няма, а Преса я мързи да гледа.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това потвърждава, че Преслава работеше само и едиствено, за да си оправдава незаслужените награди.

Днес награди няма, а Преса я мързи да гледа.

Поне последната й песен е по-известна от всяка на Джена от 2016-та, нея нали не я мързи да гледа :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне последната й песен е по-известна от всяка на Джена от 2016-та, нея нали не я мързи да гледа :))

 

Не говорим за Джена, а за най-прехвалената скумрия в държавата.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Райна!

Бога напред и дано пусне още по-успешен сингъл в скоро време! :heart:

Дукеса Яни също смаза с интерес. :P

Яни само за два месеца има 5,3 млн. гледания - шеметен успех!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Райна!

Бога напред и дано пусне още по-успешен сингъл в скоро време! :heart:

Дукеса Яни също смаза с интерес. :P

 

И аз се изненадах много от успеха на "Принцеса". Чакаме през юли колаборацията за лятото. Дали няма да е с Фикрет? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против Райна но наистина е странно как всяка нейна песен високо се качва в класациите на сигнал а тази която трябваше да спечели за Фолклорен хит на 2016 взе 4-то място. Тогава всички нейни подкрепячи спале ли са та не са гласували ? Наистина странно. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни само за два месеца има 5,3 млн. гледания - шеметен успех!

И Преси не може да се похвали с подобен успех последните години!

Скоро усещам как ще я помоли за ft!

 

И аз се изненадах много от успеха на "Принцеса". Чакаме през юли колаборацията за лятото. Дали няма да е с Фикрет? :3fdb8960598fa63e:

Само тя задържа интереса (горе-долу) от песните излезли през този период.

Фики ли ? Аз залагам на момчето с което беше в Куба. :roll1:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против Райна но наистина е странно как всяка нейна песен високо се качва в класациите на сигнал а тази която трябваше да спечели за Фолклорен хит на 2016 взе 4-то място. Тогава всички нейни подкрепячи спале ли са та не са гласували ? Наистина странно. :mf_surrender:

Казва се силна и истинска фенска маса.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорим за Джена, а за най-прехвалената скумрия в държавата.

То никой не говори за Джена и едвали освен мен се сеща за такава певица.

Ами и Джена и другите кокошки да си ги хвалили така, кой е виновен, че нямат късмет да се появят в точното време на точното място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преси не може да се похвали с подобен успех последните години!

Скоро усещам как ще я помоли за ft!

Само тя задържа интереса (горе-долу) от песните излезли през този период.

Фики ли ? Аз залагам на момчето с което беше в Куба. :roll1:

Преси имаше 5,3 милиона за месец и седмица на Няма да ти пиша!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Нелина по-голяма истинска фенска маса ли има ? :D

Само ще кажа, че класацията за фоклорен хит се завърна точно когато ''Тежко мина моята младост' беше в апогея на успеха си.

За никой не е тайна, че там гласовете не винаги са реални. Много пъти печелят изпълнители за да отидат да гостуват и Нелина наистина гостува малко след тази победа - няма да се изненадам на манипулация. ;)

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате концерта на Г. и П. в Шумен? Очаква се да пеят дуетите си заедно ... дали са си оправили отношенията или пак ще лицемерничат - Г. с каменно лице от ботокса, а П. до нея ехидна с усмивка до уши? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате концерта на Г. и П. в Шумен? Очаква се да пеят дуетите си заедно ... дали са си оправили отношенията или пак ще лицемерничат - Г. с каменно лице от ботокса, а П. до нея ехидна с усмивка до уши? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Нито ще пеят дуети нито пък ще се и засичат изобщо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...