Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това ли чакахте цял ден???? Клипа на световно ниво и до там....! Песен,изпяване и всичко друго е нетърпимо. Поп-фолка потъва с бясна скорост докато топ имената ни се правят на Гери-Никол , Криско и т.н.. Добре ,че са Азис , Преслава , Джена та да слушаме нашия си жанр , а именно Поп-Фолк!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хаха хейта както винаго го виждам само от пресовите, сравнете този клип и песен с пада звезда и чувалите.. вече няма база на сравнение между тях.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха хейта както винаго го виждам само от пресовите, сравнете този клип и песен с пада звезда и чувалите.. вече няма база на сравнение между тях.

Но съотношението like/dislike под двата клипа е в полза на Преслава - коментирай! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха хейта както винаго го виждам само от пресовите, сравнете този клип и песен с пада звезда и чувалите.. вече няма база на сравнение между тях.

 

Преси ви го каза 100 пъти , че не залага на клиповете , за това няма база на сравнение на клиповете , но "Пада звезда" е много по качествена и стойностна песен от тази!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре чували за смет, но истинска поп фолк песен, отколкото скъпарски клип с опит за копиране на Гери-Никол, от който резултатът е потресаващ. :mf_surrender: Да аплодираме Галена, че помага за закопаването на поп фолка като пробутва песни тип Гери-Никол. Поклон! :notworthy:

 

Галена ли беше казала, че песните им с Деси Слава ще са хитовете на лятото? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Голям смях. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре чували за смет, но истинска поп фолк песен, отколкото скъпарски клип с опит за копиране на Гери-Никол, от който резултатът е потресаващ. :mf_surrender: Да аплодираме Галена, че помага за закопаването на поп фолка като пробутва песни тип Гери-Никол. Поклон! :notworthy:

 

Тъкмо бях тръгнал да пиша, че в клипа Галена супер много имитира Гери-Никол и видях твоя коментар. Явно, като е видяла, че се котира имиджа на малката пикла, и тя е решила да се прави на вървежна. За кво й е? Галена по принцип е новатор и моден диктатор, а сега копира от 15 години по-малка от нея кифла.

 

Песента не я виждам като много голям хит. Готина е, но е далеч от "Пантера", "Пей сърце" и другите й хитове-мастодонти. Въобще очертава се тежко лято за попфолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми бие на отсвира в "Честно и нечестно" на Наско? А и това "О, папи, рапи тапи, тъдръка, тубрапа" е тъпичко. Като цяло наистина тръгнаха по тази поп вълна и после защо няма да е модерно и да измества поп-фолка, като дори чалгарите започнаха да се правят на попъри. Криза в Чалгата, ами тя като се заменя с друго.. поне и отива. Аз си харесвам фолк звученето, не кючеци а нещо мелодично, разбира се смесено с модерни бийтове, мотиви и вокали, не говоря че искам ретро песни, нали, но поне нотката на стила, в който са известни да си има, така се и популяризират жанра, а те бягат от него. "Моро му" си беше по - добре, иначе си поддържа нивото, и клипа е нещо различно - на нея в това и е силата, на тях залага повече май. Е да някои ще кажат, че родила толкова скоро, с бебе, пък и още едно, което започва да се интересува и разбира, поведението и малко с тези туъркове и гъзеници, нали, но още малко ще и отива и ще спре - нека, докато не е наближила 40 :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина очаквах повече от Галеница. Само клипът става. По принцип я предпочитам пред Преса и много други, но тоя път не върви. Малко над ниво Десислава ми е, което е ниско за претенциите й.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата като цяло винаги е била смесица от доста стилове, така че не знам защо се води толкова непоносимо изпълнителите да имат поп и рап елементи в песните. Още през 90-те половината ретро парчета си бяха нещо средно между естрада и стари градски песни, например хитовете на Глория. После след 2000 Десислава прокара поп и ар енд би елементи, налагайки нова мода. После двете с Преслава дори и рок и метъл включиха в песните си. В последните години Галена и Галин правят същите пресягания към други стилове и предизвикват останалите да следват модата- просто самата чалга си е разностранна и винаги малко или много се е влияела от останалите жанрове около себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата като цяло винаги е била смесица от доста стилове, така че не знам защо се води толкова непоносимо изпълнителите да имат поп и рап елементи в песните. Още през 90-те половината ретро парчета си бяха нещо средно между естрада и стари градски песни, например хитовете на Глория. После след 2000 Десислава прокара поп и ар енд би елементи, налагайки нова мода. После с Преслава дори и рок и метъл включиха в песните си. В последните години Галена и Галин правят същите пресягания към други стилове и предизвикват останалите да следват модата- просто самата чалга си е разностранна и винаги малко или много се е влияела от останалите жанрове около себе си.

 

Феновете на попа и рапа мразят чалга и няма да прослушат фолк изпълнители току-така. Най-много да отблъснат и малкото останали фенове на попфолка с тия техни експерименти и залитания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно стила на новата песен на Галена се слуша в цял свят в момента. Това, че вие си искате "истинския поп фолк", който е оцковият ритъм, който в същото време ненавиждате, си е лично ваш проблем.

Изказвате мнение, разбирам, но да разтягате локуми как това било най-слабата песен за лятото, как била пълен боклук, е тва си е злоба, браточки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно стила на новата песен на Галена се слуша в цял свят в момента. Това, че вие си искате "истинския поп фолк", който е оцковият ритъм, който в същото време ненавиждате, си е лично ваш проблем.

Изказвате мнение, разбирам, но да разтягате локуми как това било най-слабата песен за лятото, как била пълен боклук, е тва си е злоба, браточки.

 

Плюс това, феновете на Галена, едва ли очакват да се слива с масата и да предлага нещо слушано или стандартно парче на Ганев. В това е нейният чар, че това, което прави, винаги е различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно стила на новата песен на Галена се слуша в цял свят в момента. Това, че вие си искате "истинския поп фолк", който е оцковият ритъм, който в същото време ненавиждате, си е лично ваш проблем.

Изказвате мнение, разбирам, но да разтягате локуми как това било най-слабата песен за лятото, как била пълен боклук, е тва си е злоба, браточки.

Типичния поп-фолк изобщо не е Оцковия ритъм ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на попа и рапа мразят чалга и няма да прослушат фолк изпълнители току-така. Най-много да отблъснат и малкото останали фенове на попфолка с тия техни експерименти и залитания.

Аз не мисля, че Галена прави такива песни с цел да придърпа феновете на попа и рапа, а дори и да го прави- защо да не пробва? И все пак основната й цел е да зарадва нейните си фенове и феновете на чалгата като цяло, които обичаме да я виждаме различна и новаторска. Защото конкретно това парче в момента е нещо, което няма общо с останалите песни в стил Гери-Никол и Криско напоследък, включително и с техните собствени. Все още ми е трудно да го причисля към някой стил, защото то е изключително разчупено и създадено чрез смесването на няколко стила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...