Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За съжаление чалгата се върна там, откъдето излезе - кръчмата, и отново със сръбските кавъри с неуредени права, каквато се оказа и песента на Камелия. :mf_surrender:

 

Не, не се е оказала такава песента на Камелия и няма смисъл от излишни писания по въпроса. Който има претенции, знае как да я намери, чрез съда....

 

Засега няма такива, но няма лошо да се появяват подобни типажи, на някои хора в Рамания. Няма да им е за първи път...

 

 

Новата песен на Кама била хит..много клиширана дума бе, Камелоти....ето това е хитът на лято 2017, а именно на Кали :1000 (19):

 

Клиширана или не, 3-ти ден е най-търсената българска чалга в нета, ако не броим Гери-Никол, за чалгарка. Дерзай, знам че ти е отвратително в момента. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

О, вече и във в. "Труд"! Това е логично следствие от "Гласът на България". Камелия вече има съвсем различен статут извън шоубизнеса, след това риалити. Днес ясно се разбира защо Митко Пайнера имаше много против тя да е в такива формати. Псевдозвездичките му щяха да окапят като есенни листа, само при появяването и в подобни. Иначе, за тези последни 3 дни, толкова много медии не са я налазвали откакто бе на корицата на Playboy, за Коледа`2005. Наблюдавайки внимателно какво се случва с нея в тези 3 години, откакто не поднови договора с Пайнер мога да констатирам със съжаление, че тя си пропиля 4 години (2010-2014) в напразни надежди, че пенсионера може да се промени. След най-големият и значим концерт и историята на Пайнер, а именно бенефисът "20 години Пайнер" от 9 юни 2010 година, тя нямаше какво повече да прави в тази фирма при тази конюнктура и отношение към нея.

 

п.п. Категорично не съм съгласен, че това и е най-добрия проект, след Пайнер. Такъв за мен е "Неповторим", но там завистта пайнерска и прецака нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери изкорми психически и духовно колежките от поп-фолка!

 

И то с тотално чалгарски клип, чалгарска визия и чалгарско звучене. Но е много късно за преговори с нея. Тая малката съсипа егото на чалгата....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саше, много злоба си насъбрал, успокой се малко. Само хубави неща съм казал дотук за песента, но не знам как всичко е Оредено, пък песента се води на Пашев. Съжалението не е мое, то е за целия жанр и далеч не опира само до песента на Камелия.

Васе, нямам злоба..към тебе пък ни най-малко.

Просто ти казвам, че няма ядове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресинката поддържа топ 3 в Сигнал вече 2 месеца, а реално е за дъното на десятката .. кралица, пак над останалите! :3fdb8960598fa63e:

10 седмици в топ 3, 3 които на върха, 6 в топ 2 и само веднъж на 3-то място, Богиня!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 седмици в топ 3, 3 които на върха, 6 в топ 2 и само веднъж на 3-то място, Богиня!!!

Кралят и кралицата на попфолка-Азис и Преси,както си го написаха и по снимките :3fdb8960598fa63e:

Забележи,че Азо първо качи тяхна снимка и написа The queen :Vishenka_05:

Надяваме ли се тайно за дует?Мисля,че им е време :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Камелия от кога са приятелки?

Ама Андреа е приятелка и с Преси, това да не означава, че можем скоро да очакваме приятелство между Преси и Камзи? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралят и кралицата на попфолка-Азис и Преси,както си го написаха и по снимките :3fdb8960598fa63e:

Забележи,че Азо първо качи тяхна снимка и написа The queen :Vishenka_05:

Надяваме ли се тайно за дует?Мисля,че им е време :girl_witch:

Още през 2016 тайно се надявах Преси да направи дуети с Азис и Теди Александрова, втората изпадна зад борда, така че... :3fdb8960598fa63e:

Трябваше с Емануела да направи сега, не с Джини. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Камелия им го наби четвъртит, както на Пайнерките, така и на феновете на Д.... :3fdb8960598fa63e:

Много яка песен, много ме изкефи как смаза всички.

 

Някой може ли да каже, дали "Гледай да не бъркаш" е стигала първо място в Набиращи популярност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия:

 

Първи ден: 101K

Втори ден: 98К

Трети ден: 95К

 

Перфектен staying power. Днес е петък + промо в "Шоуто на Слави", очертава се силен четвърти ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия:

 

Първи ден: 101K

Втори ден: 98К

Трети ден: 95К

 

Перфектен staying power. Днес е петък + промо в "Шоуто на Слави", очертава се силен четвърти ден.

Защото така трябва да се прави!

Като пуснеш проект, който си заслужава да се чуе и види, трябва да го рекламираш. Освен фейсбук, инстаграм, трябва да обикаляш и телевизиите да промотираш песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...