Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В същото време се възхищава на малолетната уроспия :mf_surrender:

Аман от необразовани в тоя форум. Суза не е :), защото не спи с много мъже за,пари. Може ексхибиционистка...а Емануела всички я знаем колко овърша и как не успя да ги издои, умни мъже се оказаха.

А Ивана и нещо класно мо звучат като сръбска скара на модно ревю в Милано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Снощи бях на Галена в Сл. бряг и си изкарах супер. Тази жена е огън! Както я гледаш в един момент да тупа по барабаните, в следващият е викнала 15 човека на сцената за хоро. Адски енергична и заредена е и след раждането. Дж Дамян също беше и изпяха "Сама". Всички я помнеха и пееха. Както винаги пя на живо.Да не говорим, че е станала пак под 50 кг. Краката са й ужасно слаби. Който е бил скоро на нейно участие знае де.

 

Btw: Днес към 2 в центъра на Сл. бряг звуча "Дразни ме". Една от малкото попфолк песни, които чух тук, наред с TheBoss, Мотел, Галин + Лорена. Това в заведенията. Иначе от колите се чуват и други. Обаче Гери и Криско са навсякъде.

Бързо слагай очилата! :1000 (29): Дай Боже на всеки да изглежда така 5 месеца след второто раждане !

20451675_10154744441207765_409152165431656389_o.jpg

20626231_10154759420412765_3403038556861708014_o.jpg

20615797_10154756648337765_5188932462178442422_o.jpg

20545182_10154756649067765_3674523643999552795_o.jpg

 

Дай боже всеки да изглежда така на 5тия месец след 2рото раждане на избирателни снимчици :3fdb8960598fa63e: Пращам статии,защото не мога да качвам снимки от телефона,а и в тях има достатъчно снимков материал.

 

http://hotarena.net/i-tova-dojiviahme-iva-...sipa-s-cherpaka

 

http://hotarena.net/galena-v-okaian-vid-na...io-pod-rokliata

 

http://hotarena.net/rezil-bez-fotoshop-shk...chilishten-stol

 

http://hotarena.net/galena-pee-po-zarna-i-...im-na-uchastiia

 

И това е само от една медия.Тя дори в "Папараци" си призна,че не е във форма,но пък ти твърдиш обратното.На какво ли да вярваме? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, за кво друго да се хванете, освен за килограмите на майка на две деца, родила преди 5 месеца :1000 (29): След като всичко друго й е наред... аз за Емилия, която също не е в топ форма след раждането, но отново си е яка такива коментари от вас не съм видял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Емилия е много секси така пищна, страшна мацка.

А що се отнася до Галена - тя се нуждае от основен хирургичен ремонт, тъкмо беше постигнала съвършенство през 2015-та и сега всичко се омота. Но пластичният й хирург е надарен от Бог и отново ще я напарави като восъчна фигура от музея "Мадам Тюсо". Ама да,вземе да й пооправи и гърдите, че са се спихнали и са увиснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, за кво друго да се хванете, освен за килограмите на майка на две деца, родила преди 5 месеца :1000 (29): След като всичко друго й е наред... аз за Емилия, която също не е в топ форма след раждането, но отново си е яка такива коментари от вас не съм видял.

Първият ми пост по тази тема включва и следродилната ситуацията с Емилия и беше провокиран от редицата грозни коментари по адрес на бременната в 5тия месец Десислава.Някак си не се връзва тя да бъде селски оплювана за това,че е наедряла,а други да бъдат удобно пропускани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля.

Абсурд да се държи като Луна, която наистина смаза с поведение.

Не е за подценяване Сашето, никак даже... :D

Но аз не говорех само за това, а и за едно друго нещо, което може и вече да са ти казали какво е.

Аз доста пъти съм подмятал тук факта, че Сашка дори и без да пуска песни си е популярно име и медиите постоянно проявяват интерес към нея. Можем само да си представяме каква сензация ще стане с предстоящите неща, които подготвя. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за подценяване Сашето, никак даже... :D

Но аз не говорех само за това, а и за едно друго нещо, което може и вече да са ти казали какво е.

Аз доста пъти съм подмятал тук факта, че Сашка дори и без да пуска песни си е популярно име и медиите постоянно проявяват интерес към нея. Можем само да си представяме каква сензация ще стане с предстоящите неща, които подготвя. :D

Да, Христо ми каза.

Нямам търпение. Ще има изненади с нея.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдения от сорта на това, че Райна си показала г*за в "Пинцеса" за повече гледания не вървят. И в "Тежко мина младостта" ли си го показа, че гони вече 4 млн? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Христо ми каза.

Нямам търпение. Ще има изненади с нея.

100 про ще са големи изненадите. Кефи ме, че очевидно си има стратегия за завръщане. Между другото, завръщането вече го е обявила във вестник "Всичко за семейството", там дори загатва за някои неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият ми пост по тази тема включва и следродилната ситуацията с Емилия и беше провокиран от редицата грозни коментари по адрес на бременната в 5тия месец Десислава.Някак си не се връзва тя да бъде селски оплювана за това,че е наедряла,а други да бъдат удобно пропускани.

 

Ти си женският вариант на Фаст. Галена сякаш ти е направила много болезнено сефте отзад, та търсиш под дърво и камък статии и снимки, на които изглежда зле. Тя поне има фотоси, дето е излезнала перфектно след раждането, та дори и повреме на бременността. Не забравяй, че смядовската е въплащение на Луцифер, а в наше време злото винаги побеждава... Обречена е твоята кауза. :3fdb8960598fa63e:

 

Колкото до Деси Слава - ясно е, че жената има проблем. Дали е наследствен или от възрастта, или е нещо хормонално - само тя си знае. Но един себеуважаващ се изпълнител, който на всичкото отгоре се води за секс символ, трябва да знае кога да сложи край на публичните си изяви, за да не се излага. На последните снимки от участия е същински син кит, че даже й се налага да прекара половината от програмата си в седнало положение. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да си го покаже и да не си го, факт, че никой не се вълнува от пръдлата Райна.

Нито хитове, нито участия, нито фенове!

Коментирай че тая пръдла в Македония на чалга парти я пускат с две песни а Преси с нищо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 про ще са големи изненадите. Кефи ме, че очевидно си има стратегия за завръщане. Между другото, завръщането вече го е обявила във вестник "Всичко за семейството", там дори загатва за някои неща.

Те даже май бяха ходили да вечерят заедно с Мария. :roll1:

Да видим дали ще са приятелки.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те даже май бяха ходили да вечерят заедно с Мария. :roll1:

Да видим дали ще са приятелки.

Да вземат да влязат и някои новаци като Галин или Фики... и ще си имаме няколко поколения чалга емблеми накуп. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си женският вариант на Фаст. Галена сякаш ти е направила много болезнено сефте отзад, та търсиш под дърво и камък статии и снимки, на които изглежда зле. Тя поне има фотоси, дето е излезнала перфектно след раждането, та дори и повреме на бременността. Не забравяй, че смядовската е въплащение на Луцифер, а в наше време злото винаги побеждава... Обречена е твоята кауза. :3fdb8960598fa63e:

 

Колкото до Деси Слава - ясно е, че жената има проблем. Дали е наследствен или от възрастта, или е нещо хормонално - само тя си знае. Но един себеуважаващ се изпълнител, който на всичкото отгоре се води за секс символ, трябва да знае кога да сложи край на публичните си изяви, за да не се излага. На последните снимки от участия е същински син кит, че даже й се налага да прекара половината от програмата си в седнало положение. :mf_surrender:

Ти сам си го каза.Луцифера на чалгата е Гюлена,а двойните стандарти много ме дразнят.За какво като си фен на някого трябва да се отрича очевидното особено за външнен вид при многото снимки от участия.

На мен лично не ми е проблем като фен на Десислава да призная,че е доста наедряла,но този процес беше почна доста време преди да забременее.Не знам на какво се дължи,надявам се да не е здравословен проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай че тая пръдла в Македония на чалга парти я пускат с две песни а Преси с нищо.

На новата махала в Люлин ли й викат Македония?!

Хората в Македония са необразовани и без вкус, простено им е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...