Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма човек над 27 години, при който от светлосянката да не излиза така или почти така понякога, дори и да няма все още набраздяване. Не изглежда толкова зле, колкото се чудите за какво да се захапете. А ти хакаш ли си?

Аз имам същите бръчки като Галена (случаеност?!)...Но мисля да си бухна хеурон в тях, в скулите и в устните, също фейс лифтинг и шейпинг на лице, ако това ще те стопли. Мечтата ми е да заприличам на восъчна кукла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не си е личало толкова, щом не съм запомнил, че е имала и тогава. При Деса се виждаше доста повече още от "Завинаги", "Думи две", този период.

Нали тук за Галена някои твърдяха, че е с лифтинг на лицето, както е примерно Дарина Павлова. Не се ли опъват и тези бръчки с него, или пак трябва да се хака и хиалурон или ботокс? И аз нямам линии, но вече понякога излизам по подобен начин на някои светлини. :furious:

 

Зависи от лифтинга. Има няколко вида - горен, долен, midface.

 

Видя ли й снимките от концерта във Варна? Сериозно ли мислиш, че това лице изглежда естествено и непипано? Кожата на челото й направо щеше да се скъса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам същите бръчки като Галена (случаеност?!)...Но мисля да си бухна хеурон в тях, в скулите и в устните, също фейс лифтинг и шейпинг на лице, ако това ще те стопли. Мечтата ми е да заприличам на восъчна кукла.

Само на 19 си и мъжката кожа старее по- бавно, явно ген! Слагай тогава, за да е навреме, може и да подейства лечебно и да се изгладят, когато вече са дълбоки едва ли ще има толкова добър ефект.

Доколкото виждам имаш издължено лице, скули може да си направиш при това положение, а и щом ще уголемяваш устни! Може да пуснеш малко коса, ако нямаш достатъчно можеш да присадиш в клиника в Турция! Какво е шейпинг на лице?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Besen Fen, гледа ли Камелия при Слави, като представяха "Дразни ме"? Нещо да кажеш за нейния ъпгрейд на лицето? Направо се подмлади с 10-15 години, много е яка и изглежда естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бременната Десислава изнемогва заради килограмите (Певицата едва се крепи на сцената – Снимки)

 

Дecиcлaвa пълнee c пълнa cилa зapaди бeбeтo, пeвицaтa eдвa ce дъpжи нa ĸpaĸa нa cцeнaтa

 

Бpeмeннaтa Дecиcлaвa тoтaлнo ce oшишĸa. Бyшyвaщитe xopмoни в тялoтo й зapaди бpeмeннocттa cъвceм oбeзoбpaзиxa фигypaтa й. Koятo и пpeди нe бeшe пepфeĸтнa. Aмa ceгa блoндинĸaтa cъвceм e зaпpиличaлa нa тoпĸa.

 

Kaĸвo ли щe ce cлyчи c пeвицaтa ĸaтo ce имa пpeдвид, чe в мoмeнтa e в пeтия мeceц и yдapнoтo й пълнeeнe тeпъpвa пpeдcтoи. Дecиcлaвa изнeмoгвa и eдвa ce дъpжи нa ĸpaĸa. Ocoбeнo c тeзи виcoĸи тoĸoвe, ĸoитo нe мoгaт дa пoeмaт гoлямaтa й тeжecт.

 

Cпopeд cвидeтeли pycoĸocaтa пaйнepĸa c aнгeлcĸия глac винaги cи пoдcигypявaлa мяcтo ĸъдeтo мoжe дa пoceднe пo вpeмe нa yчacтиятa cи. Зa мaлĸo дa oтдъxнe oт нaпpeжeниeтo и yмopaтa. Koитo й идвaт в пoвeчe зapaди дeлиĸaтнoтo й cъcтoяниe.

Bъпpeĸи, чe Дecи e c пpeĸaлeнo нaeдpялa фигypa фeнoвeтe й я oбичaт. Hиĸoй нe й ce пpиcмивa. Haпpoтив, cъжaлявaт я, чe бaчĸa тoлĸoвa ycъpднo. Зaвeдeниятa, в ĸoитo имa yчacтия ce пyĸaт пo шeвoвeтe oт пoчитaтeли. Maĸap и нaпълнялa пeвицaтa oмaйвa пyблиĸaтa c тaлaнтa cи и нeвepoятния cи глac.

 

 

 

хм,а това що го спести от статията ,като си дал такава за да я подиграваш.Не виждам нищо смешно ,че някаква бременна жена е надебеляла.

 

Други като са слаби ,та затова са мега нещастни и със злобно излъчване ,та даже новите им зъбки не прикриват озлобялата усмивчица.Та и фенчетата им такива-озверели нещастни душици подиграващи се на бременни жени.Дъното с една дума :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Besen Fen, гледа ли Камелия при Слави, като представяха "Дразни ме"? Нещо да кажеш за нейния ъпгрейд на лицето? Направо се подмлади с 10-15 години, много е яка и изглежда естествено.

Гледах, но нищо различно не забелязах, тя даже и хиалурон не си е слагала никога, доколкото знам. Лицето й никога не е пипано. Ако говориш за зъбите, уникални са. :Vishenka_05:

 

Bъпpeĸи, чe Дecи e c пpeĸaлeнo нaeдpялa фигypa фeнoвeтe й я oбичaт. Hиĸoй нe й ce пpиcмивa. Haпpoтив, cъжaлявaт я, чe бaчĸa тoлĸoвa ycъpднo. Зaвeдeниятa, в ĸoитo имa yчacтия ce пyĸaт пo шeвoвeтe oт пoчитaтeли. Maĸap и нaпълнялa пeвицaтa oмaйвa пyблиĸaтa c тaлaнтa cи и нeвepoятния cи глac.

 

 

 

хм,а това що го спести от статията ,като си дал такава за да я подиграваш.Не виждам нищо смешно ,че някаква бременна жена е надебеляла.

 

Други като са слаби ,та затова са мега нещастни и със злобно излъчване ,та даже новите им зъбки не прикриват озлобялата усмивчица

Пак ли намери конспЕрация, пускахте снимки тук и само показах, че са я отразили и в сайтове. Дал съм линк и който влезе може да прочете цялата статия. Публикувал съм първата част, а и това, което сега цитираш е субективно мнение. Никой не е правил проучване колко е харесвана и колко хора я съжаляват! От снимките се вижда как омайва публиката, всички са й обърнали гръб. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея това не е от светлосянка, просто си има дълбоки бръчки там, тя и на 20 ги имаше.

 

Не си хакам. Нямам. Има хора, които още от деца ги имат, други ги придобиват чак, като одъртеят. В крайна сметка на всеки ще му висне кожата в даден момент.

Не и на Камс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше едно проучване на скоро относно харесванията-Преслава,Галена и Деси Слава бяха в топа,а онова белозъбото грачещо създание не го видяхме-то къде ли да го видим де.То го няма на хоризонта от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е много сладка бременна. Не мисля, че се облича чак толкова неподходящо, и разни по-едри световни звезди сме ги виждали с подобни дрехи. Въпросът е, че не знам дали на тези години ще може да си върне формата след това, като се има в предвид, че и преди да забременее беше започнала да се поотпуска. Но това си е нейна работа, а за публиката най-важното трябва да са гласът и творчеството. А и фактът, че се е отказала от фигурата си, за са даде живот, си е нещо хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Затова ли си все с брада?

Брадата ми издължава лицето и го прави мъжествено. Не желая да приличам на гол охлюв, отделно винаги, когато съм си бръснал или част от брадата или мустака - изглежда празно и незавършено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам нито един поглед да е насочен към сцената, пък към Деса - хептен. Толкова ли са й скучни участията?!

 

На тебе весело ши ша ти е тъжна бременна лелка неясно защо маскирала се като розов барбарон - междудругото, това и аз не го разбирам? Да не е заработвала преди това на детско парти и да не е имала време да се преоблече? Или това е изпълнявала детска секс фантазия на перверзния използвач, и се е охарчила за този ансамбъл чак толкоз та е решила да мине метър, че преобличането и без това и е трудно, предполагам, и да пее така? - да се прави че пее? Хората просто чакат с досада таз да се маща и да си докупонясат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше едно проучване на скоро относно харесванията-Преслава,Галена и Деси Слава бяха в топа,а онова белозъбото грачещо създание не го видяхме-то къде ли да го видим де.То го няма на хоризонта от години.

Тя беше на 4-5 места по-назад, общо взето.. там си беше :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е много сладка бременна. Не мисля, че се облича чак толкова неподходящо, и разни по-едри световни звезди сме ги виждали с подобни дрехи. Въпросът е, че не знам дали на тези години ще може да си върне формата след това, като се има в предвид, че и преди да забременее беше започнала да се поотпуска. Но това си е нейна работа, а за публиката най-важното трябва да са гласът и творчеството. А и фактът, че се е отказала от фигурата си, за са даде живот, си е нещо хубаво.

Този цвят и самият факт, че е прилепнала в корема и има коланче, не й стои хич добре роклето. Трябва да облича рокли, които и издължават силуета, а нв такива, които я правят по-закръглена отколкото е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та и фенчетата им такива-озверели нещастни душици подиграващи се на бременни жени.Дъното с една дума :gun_bandana:

Кой се е подиграл? Деса е изключителен европейскомислещ човек, спомагащ за толерантността и естествения прираст. И с първата си бременност, и сега може би ще покаже, че два различни етноса могат да създадат възпитано и образовано следващо поколение и , че протестите в Асеновград са политизирани. Аз я уважавам и като певица, и заради липсата на предразсъдъци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По шевовете ,лелче,чети и не се обяснявай.

Знаем,че никога няма да видите така да пишат за Гаргата.

Онова няма с какво да предизвика хората-то глас няма,3 хита и само една изтъркана и показвана до болка шунда.А и цицата с таратора :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на 19 си и мъжката кожа старее по- бавно, явно ген! Слагай тогава, за да е навреме, може и да подейства лечебно и да се изгладят, когато вече са дълбоки едва ли ще има толкова добър ефект.

Доколкото виждам имаш издължено лице, скули може да си направиш при това положение, а и щом ще уголемяваш устни! Може да пуснеш малко коса, ако нямаш достатъчно можеш да присадиш в клиника в Турция! Какво е шейпинг на лице?

Исках да,се снимам о забелязах, че си прав - на константа осветеност не се забелязват толкова, но когато десният ми профил е по-осветен - се получава светлосянка и изпъкват, след малко ще ти пратя снимка...Имам коса :Ф, просто преди две седмици се обръснах и още не е порастнала..Шейпинг е структуриране и форма на лице, искам още малко да се издължи лицето ми...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този цвят и самият факт, че е прилепнала в корема и има коланче, не й стои хич добре роклето. Трябва да облича рокли, които и издължават силуета, а нв такива, които я правят по-закръглена отколкото е.

На мен ми се струва, че тя напоследък се опитва да си изгради някакъв нейн си стил с тези рокли. Също така мисля, че напоследък не ѝ пука особено за това дали е едра или не, то и тя самата го подметна. Само по клиповете се прави слаба, за да е в по-добър вид като се размята с брадви и се върти предизвикателно по столове. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах, но нищо различно не забелязах, тя даже и хиалурон не си е слагала никога, доколкото знам. Лицето й никога не е пипано. Ако говориш за зъбите, уникални са. :Vishenka_05:

 

Е, как бе, виж я преди:

 

8.jpg

 

И сега:

 

goliam-gaf-s-novite-faseti-na-kameliia-organizmat-i-ne-gi-ponese-i-zapochna-da-fafli-1.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да,се снимам о забелязах, че си прав - на константа осветеност не се забелязват толкова, но когато десният ми профил е по-осветен - се получава светлосянка и изпъкват, след малко ще ти пратя снимка...Имам коса :Ф, просто преди две седмици се обръснах и още не е порастнала..Шейпинг е структуриране и форма на лице, искам още малко да се издължи лицето ми...:)

Супер, чакам на лично, да не е спам ;d Ще обсъдим и шейпинга!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че тя напоследък се опитва да си изгради някакъв нейн си стил с тези рокли. Също така мисля, че напоследък не ѝ пука особено за това дали е едра или не, то и тя самата го подметна. Само по клиповете се прави слаба, за да е в по-добър вид като се размята с брадви и се върти предизвикателно по столове. :D

На участието, което бяха дали на по-предна страница, изглежда доста добре и е стилна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам странното предчувствие, че след някоя и друга година Благой ще я зареже и Деси ще се наложи да отглежда и второто си дете сама...

Кое му е странното? Това е най-вероятното стечение на обстоятелствата. Все пак, надявам се да не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми прави впечатление назолабиалната бръчка (от носа към устата). Докъм 2010 й бяха брутално дълбоки, след това почна да хака филъри там, явно тая снимка от миналия месец е правена тъкмо, когато хилуаронът се е разградил. Щото по клиповете няма такива картинки...

Това е от много с*****и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно е голям повод за гордост да имаш повече плочки на корема си, отколкото в една средностатистическа българска баня. Фокси изглежда доста по-добре, младее в сравнение с фаянсовия инжинер.

Никаква естетическа красота у Димитров, отгоре като дядо, отдолу като 30 годишен. Някак дядка с плочки ми е комично...не е като да няма средства за боя за коса, хеурон и присаждане на коса!

Защо да си присажда коса, боядисва и тъпче с хиалурон като се чувства добре така. Не всеки е дълбоко комплексиран като днешните "звезди".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе този път като дойдеш в Несебър се обади

 

От 17-ти до 24-ти съм там. Ще ходя и до Бургас, че са ме налазили едни "галенини", да ходя да ги видя....

 

 

Цветан от Видин да се учи. Димитровградският е с поне едно 15 години по-дърт от него.

 

Всъщност са 19. Но пък да да го смеря в естета щом е клатил Фатмето едно време. Пустиняк с пустиняк се събира.

 

А Деса наистина е станала д`звер! За панаира ще е точно като здраво ранена мома тук. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...