Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Предлагам за всеки следващ път, в който Нено пусне Казни ме и Едерлези, да получава тридневен бан. Това си е чист спам. Хиляда пъти сме ги гледали и само натоварва зареждането на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

https://www.vbox7.com/play:d1929a9f

Евала на Бони и Глория жените си пеят, а това чучало Камейсън та се разпискала, всякаш я бъркат да не казвам къде....голямо пищене, голямо нещо... :1000 (6): :roll1: :1000 (29):

И за финал по темата за Деса, че пее "Хабиби" убийствено.. :Vishenka_05:

Жалко, че Кама не може да пее, че е трагичен случай. :3fdb8960598fa63e:

Каза Ненка краварката :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не ги разбрах кралските и десовите, каква е тази мания, да пускат нещо на Кама и да реват, че не става, като въобще не слушат какво се пее. Пичове, вашите такива хитове немат, па вие си говорете колкото искате още 20 години, как Кама не става. Знам, че сте гледали всичките до един какво е качила Камелия на стената си от събота 29.07.2017 във Видин. Дерзайте, това е нивото в лето 2017-то. Дайте сега вашите двечките да се преброим пак. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям комплекс ви е неможенето на Гаргата в пеенето и по всякакъв друг начин се опитвате да я изтъквате.Я краката и,я цицата,я шундата.

Истината е братлета...не става тая за певица.И толкова да ви личат комплексите ...не е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи гледам да съм коректен, да не се заяждам с тия поне на Глория, но пуста му злобичка, винаги изниква на хоризонта. На Деса са занулени завинаги. Има няколко от тях, дето опитват, но трафика ги смазва. Не могат да са обективни. Но няма лошо, Кама мачка наред от 20 години. Това е норма, а не изключение. Това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:fd57d5e9

На това пеене ли му викате бе :1000 (29): такъв тип песни по селските събори край Дунавски (Северняшки край) там по кръчмите...типично по техенски, Кама не пее, а цвили.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро ще дойде Деса във Видин и "десовите", са ми лесни. Въпрпосът е заради 2-3 келеша на Глория, които само ми ходят по цепките от години да ставам свиня?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи гледам да съм коректен, да не се заяждам с тия поне на Глория, но пуста му злобичка, винаги изниква на хоризонта. На Деса са занулени завинаги. Има няколко от тях, дето опитват, но трафика ги смазва. Не могат да са обективни. Но няма лошо, Кама мачка наред от 20 години. Това е норма, а не изключение. Това е положението.

Къди мачка бе?? Без Пайнер.няма хит. А има участия защото ее под 2500 лв!!!! Бунак

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро ще дойде Деса във Видин и "десовите", са ми лесни. Въпрпосът е заради 2-3 келеша на Глория, които само ми ходят по цепките от години да ставам свиня?

 

Пил ли си тая вечер? Защо погна Глориевите изведнъж?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:d1929a9f

Евала на Бони и Глория жените си пеят, а това чучало Камейсън та се разпискала, всякаш я бъркат да не казвам къде....голямо пищене, голямо нещо... :1000 (6): :roll1: :1000 (29):

Глория ги бие отвсякъде. Но това не е единствения "батъл"

 

 

Тук и трите са пушка.

 

Никога не ги разбрах кралските и десовите, каква е тази мания, да пускат нещо на Кама и да реват, че не става, като въобще не слушат какво се пее. Пичове, вашите такива хитове немат, па вие си говорете колкото искате още 20 години, как Кама не става.

Камелия си е Камелия, някои не го отричат. Просто Защо повярвах звучи доста по-приятно на запис, отколкото на живо изпълнение, ако трябва да се сравняват двата варианта запис/лайв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къди мачка бе?? Без Пайнер.няма хит. А има участия защото ее под 2500 лв!!!! Бунак

 

Бе я се разкарай бре тролче нещастно! Къде въобще ми се буташ ти след Варна? Млъквай там, че и Галена е занулена това лето.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи нема тук бременна и небременна. Обсъждаме пеене и музика. Взел съм си нов телефон даже вчера. Ще има перфектни кадри..... и звук.... :phpgrin2:

Дам пеене .Дай да видим клипче на твойта как пее...

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:fd57d5e9

На това пеене ли му викате бе :1000 (29): такъв тип песни по селските събори край Дунавски (Северняшки край) там по кръчмите...типично по техенски, Кама не пее, а цвили.. :3fdb8960598fa63e:

Мило, ти няма ли да си ъпгрейднеш фонда от провокации - всеки път едно и също, първият път не ти се получи, та сега ли - на стотният? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам за всеки следващ път, в който Нено пусне Казни ме и Едерлези, да получава тридневен бан. Това си е чист спам. Хиляда пъти сме ги гледали и само натоварва зареждането на форума.

+66981819844984

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам пеене .Дай да видим клипче на твойта как пее...

 

Какво пеене бре? Какво бееееееееееееееееееееее, нема клип от Варна! Срам те е бе, срам, срам, срам и затова плюеш всичко. Да не се говори колко е свиня Деса и колко вече не може да пее. Скоро ще се обягни и няма да има алиби, че е бременна. Тогава какво ще говориш за проваленият и загубен глас на Деса? Ти да не мислиш, че не я виждаме от години как играе театър и само се оправдава? Не може бе, не може вече, не може като преди. Деса става музикален инвалид....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...