Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Интересно

 

Интересно е, че синът му Фики няма да напуска „Пайнер“, тъй като имал изгоден договор и е един от малкото изпълнители, които прибират 50% от хонорара си,.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно

 

Интересно е, че синът му Фики няма да напуска „Пайнер“, тъй като имал изгоден договор и е един от малкото изпълнители, които прибират 50% от хонорара си,.

 

Запомнете тази статия. Тя не е на жълтата "Хотарена", а на в."Галерия", където главен редактор е Кристина Патрашкова. Знаете какво съм писал за Фики тук, когато подписваше с Пайнер. А то е, че след 5-та година и края на договора му с Пайнер баща му го прибира при себе си. Обаче, шефовете на баща му (Касъмовите), са се скарали и с Джина Стоева и с Бони и с кой ли не от бившите си. Имам едно 6-то чувство, че ще се прави чалга инженерство по същия начин, по който се прави политическо инженерство. А опитът от политическото инженерство е, че когато не се понасяш с някой, начинът да се събереш с него така, че да не е прецакан имиджа и на теб и на този, с който си се скарал е да създадеш нещо ново, в което всички да се включат от някакви уж принципни подбуди. А реално става въпрос за пари. Пример от политиката - "Обединените патриоти". Не изключвам и възможността Касъмовите да се оттеглят от водещата позиция и да играят зад кадър, като напред избутат за лице на новия си проект Тони Стораро, който може да бъде обединяваща фигура. Оставът въпросите:

 

1. Кои са свободните на пазара, с които си струва да се преговаря?

2. Ще се промени ли името на ФЕН ТВ, на Тони Стораро ТВ, за е бетон далаверата?

3. Какво прави Митко Пайнера, за да задържи Фики, след като нема турнета и концерти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 5 часа Джена и Преса минаха 100к. Очаквам над 350 к за първото денонощие. Да видим дали ще се ограничат само до много мощен първоначален интерес или ще се наложи като стабилен хит парчето. Аз май залагам на второто към момента, гледайки и коментарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 5 часа Джена и Преса минаха 100к. Очаквам над 350 к за първото денонощие. Да видим дали ще се ограничат само до много мощен първоначален интерес или ще се наложи като стабилен хит парчето. Аз май залагам на второто към момента, гледайки и коментарите.

И то в слабия часови диапазон откъм гледания, и с лайковете са добре. Според.мен ще имат половин милион за 24 часа или малко по-малко, но над 450 със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то в слабия часови диапазон откъм гледания, и с лайковете са добре. Според.мен ще имат половин милион за 24 часа или малко по-малко, но над 450 със сигурност.

 

Следобедите не са толкова слаби. Слаба е втората част на нощта + сутринта. Неслучайно започнаха да правят премиерите в 13:00, включително Азис тогава я пусна. 450 ми се струва твърде оптимистичен вариант, но дано направят поне 400, че да се затворят устите на погребващите чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ние го отложихме още с "Пада звезда" :Д

Не съм очаквал, че Джена така ще троши тази година, браво на нея. Май 2014 се повтаря, но този път се надявам с Преслава да си разделят "Идол" и "Певица".

Хаха мечти, тази година в пайнер топ 3 е:

1.Галена

2.Емануела

3.Джена

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, благодаря ти за думата "полюция", наистина нямаше да се сетя да я използвам, но тя прекрасно описва напъните ти в този форум да привличеш вниманието на Фокси в този форум. Дори Милица се отказа, но ти продължаваш да опитваш, което е похвално. Дай. Боже преди да се пенсионираш поне веднъж да направиш успешна провокация, за да спреш да ни тровиш поне като станеш на преклонна възраст. Петко ли си, Метко ли си - слабо ме вълнува, ти си един буквеник и страхливец да си покаже носа във форума, но иначе на думи - голям ербап. Абсолютно същия безтопковец като онзи горе, с тази разлика, че той поне се е показал и нв се,срамува от фасада си. Ама така ще е като цялата улична паплач се пренесе по форумите и такива като теб, които никой не забелязва, си избиват комплексите за малоценност тук. Вечно недоволен, предричаш провали, хейтещ Камелия и останалите, за какво си тук изобщо?! Хейтър! Как пиша - слабо се вълнувам и за паплачта тук - пак е малко с 3 грешки, те името си не могат да напишат правилно, тръгнали да ме коментират. С безцелното съществуване на половината спокойно мога да си избърша задника.

Гей съм и хич не ми пука, пак подчертавам, при това нах-обичания, мразения, известен, интелигентен, красив, проницателен, самоироничен, талантлив в този форум. Това, че малките ви мозъчета дават на късо при самоиронията ми - си е ваш проблем. Разбира се, че съм безгрешен и перфектен, все пак Господ ме създал по свои образ и подобие.

 

:roll1: :roll1:

 

Очаквах малко по-широкоскроен коментар. Даже се надявах някак си да избягаш от лустрото, в което си се вкарал.

Вместо това, Смит избухва и започна да атакува отсрещната страна, точно както са описали в дебелите книги за поведенческа психология, когато някой провокира другиго.

Има доста още да събираш опит, за да не си толкова предсказуем.

 

Страдаш от липса на внимание и самоизява. Проектираш твоите липси върху мен. Аз не търся внимание, Смит. Ти си този с необятната нужда от себедоказване.

 

Не ме интересува гей ли си. Не ме интересува дали си известен, интелигентен, красив и прочее. Дай във всеки пост да започваме с описание на сексуалната си ориентация и да преминем през личните си премеждия и ако остане място и не е твърде дълъг коментарът - да коментираме и по темата?

 

Това, върху което ти насочвам вниманието е, че прекаляваш.

 

Не знам кой какво е показал. Никога не съм се покривал. Фокса искаше да знае кой съм - и научи. Ти също знаеш кой съм (ако съдя по глуповатото изброяване на сходни имена). А ако не знаеш, не е загуба.

 

Новата на Преса и Джена не е лоша, но някак е незапеваема от първо слушане. Дано се наложи покрай сушата в чалгата.

Гери-Никол пак е първа по Набиращи. Явно Сузанита отприщи мястото.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преса и Джена не е лоша, но някак е незапеваема от първо слушане. Дано се наложи покрай сушата в чалгата.

 

Точно моите мисли, наистина не е особено запеваема. Ама след няколко слушания почва да ти се набива. И да, със сигурност ще наложи. В тая криза, щом "Пада звезда" стана хит, прави сметка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally-Pressyfan', вярно ли че с пирон си написал на колата на Галена: "Тук Преси пази!" ? :3fdb8960598fa63e:
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Очаквах малко по-широкоскроен коментар. Даже се надявах някак си да избягаш от лустрото, в което си се вкарал.

Вместо това, Смит избухва и започна да атакува отсрещната страна, точно както са описали в дебелите книги за поведенческа психология, когато някой провокира другиго.

Има доста още да събираш опит, за да не си толкова предсказуем.

 

Страдаш от липса на внимание и самоизява. Проектираш твоите липси върху мен. Аз не търся внимание, Смит. Ти си този с необятната нужда от себедоказване.

 

Не ме интересува гей ли си. Не ме интересува дали си известен, интелигентен, красив и прочее. Дай във всеки пост да започваме с описание на сексуалната си ориентация и да преминем през личните си премеждия и ако остане място и не е твърде дълъг коментарът - да коментираме и по темата?

 

Това, върху което ти насочвам вниманието е, че прекаляваш.

 

Не знам кой какво е показал. Никога не съм се покривал. Фокса искаше да знае кой съм - и научи. Ти също знаеш кой съм (ако съдя по глуповатото изброяване на сходни имена). А ако не знаеш, не е загуба.

 

Новата на Преса и Джена не е лоша, но някак е незапеваема от първо слушане. Дано се наложи покрай сушата в чалгата.

Гери-Никол пак е първа по Набиращи. Явно Сузанита отприщи мястото.

 

Муах, хич не ти е смешно, даже иконките показват слабостта ти, защото знаеш, че съм прав. Колко скучна самозащита, клиширана. Редно е след като си отваряш устата махленски да коментираш някого - да видиш първо себе си, да прецениш възможностите си. Това е от проста съобразителност и възпитание - неща, които липсват при теб. Но те разбирам, от толкова напъни за печелене на вниманието на Фокса, а сега и на моето - си забравил и загубил всякакви човешки черти и си св превърнал в едно зомби, обсебено от Кама, Фокси, гледания и хейтърско отношение. Как всички в тоя форум имат по 2-3 любими песни тази година, само ти - не. Само ти - вечно нвдоволният от чалгата, от песните, от изпълнителките, от живота си. Що се отнася до мен - аз съм преминал през ада и перфектно съм си направил изводите за човешкото поведение. Благодаря ти, че си показваш слабостите тук, надявам се и аз да стана една от тях. Занимавам аудиторията с това, че харесвам пишки, защото така съм преценил и понеже не един човек ме копира в този форум - нека хората не се страхуват да изразят себе си, независимо от сексуална ориентация и позиция в обществото.

Впрочем от 4 години ти за първи път изрази емоция с този престорен смях в началото на поста, досега все броеше гледания и жлъчеше по Кама...Аз, за разлика от теб, обичам да се доказвам и надграждам. Личи си в постовете ми, във външният ми вид, въобще в цялото ми поведение. А ти си прикрит, скучен и безинтересен, дори се чудя дали не си бот - липса на емоции, на анализи, на доводи и факти. Естествено няма как да пропусна и егоистичното ти самозабравяне - да се сравняваш с Фокси, който е нива над теб във всяко едно отношение. С теб или без теб - все едно във форума, никога не си бил централна фигура или някой да ти е подражавал, да е казвал, че те харесва като човек...Скучен си Недко и със стерилно поведение, а така не се гради положение във йерархията на една затворена общност като Рамания. Нито постовете ти, нито ти предизвикваш емоция у хората или поне такава, че да те забележат и да отбележат присъствието ти, камо ли някой да,те търси като анализатор...Ти не анализираш, ти просто винаги си антипод на Фокси, а тайно бленуваш да аи на негово място и всички да ти се възхищават...

Радвам се, че никога не съм бил стерилен за хората - и в живота, и тук, винаги предизвиквам емоция у хората. Карам кръвта у хората да бушува, събуждам ги от сън...Имам харизма, благодаря ти, Господи, че си ме дарил с нея.

 

 

Относно песента на Галин и Лорена - вече трупа повече гледания в канала на Хит, отколкото в този на Пайнер. Лорена я е изпяла страхотно - много й се кефя на тази жена. Истинска фурия!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С теб или без теб - все едно във форума, никога не си бил централна фигура или някой да ти е подражавал, да е казвал, че те харесва като човек...Скучен си Недко и със стерилно поведение, а така не се гради положение във йерархията на една затворена общност като Рамания.

 

Ами, не, аз го харесвам. Общувал съм с него на ЛС и е готин тип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, не, аз го харесвам. Общувал съм с него на ЛС и е готин тип.

Добре - един го харесва, за сметка на целият форум, който харесва Фокси и на който Фокса е отворил очите с неща от кухнята. Какво може да предложи Недко тук, освен гледания, които можем и сами да си броим - нищо. С какво ще го запомним - със скандалите с Фокса. Всичко тук около него - е пряко свързано с Фокси, без Фокси Недко не може - нямана кого да опонира. Егати скучната, паразитивна и хейтърска "кариера" в този форум. Личи си кой на кого къса нервите, личи си кой умее да провокира и кой е храст със смеещи се иконки. Наистина тъжно животът ти в Рамания да се върти само около Фокси и Кама. Аз, ако бях така - спокойно бих си теглил ножа.

И всъщност Недко и компания са от мъжете, които най-много НЕ харесвам - безтопковци, виреещи само в Интернет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре - един го харесва, за сметка на целият форум, който харесва Фокси и на който Фокса е отворил очите с неща от кухнята. Какво може да предложи Недко тук, освен гледания, които можем и сами да си броим - нищо. С какво ще го запомним - със скандалите с Фокса. Всичко тук около него - е пряко свързано с Фокси, без Фокси Недко не може - нямана кого да опонира. Егати скучната, паразитивна и хейтърска "кариера" в този форум. Личи си кой на кого къса нервите, личи си кой умее да провокира и кой е храст със смеещи се иконки. Наистина тъжно животът ти в Рамания да се върти само около Фокси и Кама. Аз, ако бях така - спокойно бих си теглил ножа.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Абе, Сенуж, какво изчаткваш? Остави хората да си се развиват и да бъдат такива, каквито са. Само някой да ти каже нещо на въпреки (а поведението ти тук го провокира) и веднага почваш да нападаш, че чак анализи на личността да правиш.

 

Успокой топката малко. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Абе, Сенуж, какво изчаткваш? Остави хората да си се развиват и да бъдат такива, каквито са. Само някой да ти каже нещо на въпреки (а поведението ти тук го провокира) и веднага почваш да нападаш, че чак анализи на личността да правиш.

 

Успокой топката малко. ;)

Това, че са лабилни и не могат да се владеят - е проблема. Аз само ги обучавам как да бъдат борбени в реалният живот, а не плоски безтопковци с клиширани, уж обидни, мнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария с нова песен от Криско, ще излезе Септември месец.

Дано да е по-добра от първота.

 

Чух малка част от песента на Емилия и Стораро и е много яка. Дано тези дни я пуснат.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само ги обучавам как да бъдат борбени в реалният живот, а не плоски безтопковци с клиширани, уж обидни, мнения.

 

Благодарим ти, Учителю наш. :notworthy: :notworthy: Ти баща, ти майка. Господ тебе здраве да ти дава.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юнона сигурно прелита от радост , за първи път в живота си е в набиращи популярност май .. :D

Напъните 10 години дадоха резултат. Недко да,се учи от Юнона - след 5-6 години и негов напън за провокация може да,се окаже успешен, да продължава да опитва и да не се отказва!!!

Юни изкара хит, а Анелия - не, случаеност?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напъните 10 години дадоха резултат. Недко да,се учи от Юнона - след 5-6 години и негов напън за провокация може да,се окаже успешен, да продължава да опитва и да не се отказва!!!

Юни изкара хит, а Анелия - не, случаеност?!

Наистина не очаквах толкова добра песен от нея , браво на женицата ..

А този Денис все още си остава в 10 глуха, горкия .. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...