Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Невероятна беше Преслава тогава! 2007 и е най-добрата година с най-яките песни!

Коментирай ''Моя нов любовник'' :Vishenka_05:

Иначе и Райна мачка с прием там.

2007 в топ 3 бяха Преси, Анелия и Райна.

 

И Емилия имаше уникални песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заглавието не трябва да е "ГАЛЕНА, ОБЛЕЧЕНА ЗА 200 000 ЕВРО В НОВИЯТ СИ КЛИП", а "ГАЛЕНА ВОДИ ФЕНОВЕ НА ФРЕНСКАТА РЕВИЕРА И ГИ СНИМА В КЛИПОВЕ, ЗА ДА ПЛЮЯТ КОЛЕЖКИТЕ Й ПО ФОРУМИТЕ" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2007 в топ 3 бяха Преси, Анелия и Райна.

 

И Емилия имаше уникални песни.

Абсолютно!

Райна тогава смаза с хитове и албум и накрая взе само ''Мис Планета''! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Обаче Преслава мачка с неадекватност на промоцията на ''Не съм ангел''. Какви са тези движения ? Сигурно тогава е почвала да взима бяло. :3fdb8960598fa63e:

 

Яни в Папараци след малко :phpgrin2:

Какво ще дават за дукесата ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата опорна точка е да гласувате по 100 пъти в Сигнал за Петя, за да изкарвате "Пада звезда" по-голям хит от "The Boss" ли? :o

 

Блажени са вярващите. :rolleyes:

От едно Айпи може да се гласува веднъж. :3fdb8960598fa63e:

Иначе, както се оформя "Пада звезда" е по-голям хит от всичко самостоятелно на Галена от "Стара каравана", тъй като нямам спомени нейно нещо да е било 11 СЕДМИЦИ В ТОП3, :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От едно Айпи може да се гласува веднъж. :3fdb8960598fa63e:

Иначе, както се оформя "Пада звезда" е по-голям хит от всичко самостоятелно на Галена от "Стара каравана", тъй като нямам спомени нейно нещо да е било 11 СЕДМИЦИ В ТОП3, :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

То по тая логика "Пада звезда" е по-голям хит и от "Моето слабо място". Въобще Преса удари кьоравото с тая звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я разкажи, че аз пропуснах. :(

 

Борис Дали и Яница бяха седнали на кафе и Борката й стискаше пъпките, а Яни му викаше "Внимавай да не останат дупки, че ненапразно ми викат Лунния пейзаж".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убеждавам те!

 

Гло е омръзнала на масата от 2005-2006та. Ивана от 2009та...

Да, не умират от глад, но популярността им тотално се изгуби. Хитове имат 1 на 5-10 години. И то сезонни успехи.

Можеш ли да сравниш приходите на Ивана през 2004та, 2010та и 2017та. Низходяща. Направи същата съпоставка и за Гло.

 

Тези концерти по залите се правят за авторитет, но да не мислиш, че Гло изкарва и половин хонорар от едно дискотечно участие. Разходите са доста - превоз, наем на зала, реклама.

 

Бизнесът е изнесен изцяло по клубове. Ако не беше така всички щяха да правят концерти в Две могили пред 400 души.

 

Затова и актуалните, с новите дискотечни хитове, се канят най-често.

Дори изпълнители от старата генерация да имат тук-там участия със сигурност не са по-оборотни от големите на деня.

Няма за кога да го отменят. Освен това ще е много лош знак. По-лош и от празна зала.

Отивай! Нека да се порадваме на провала им. Дано пък да се отрезвят. :mf_surrender:

 

Аз се замислям какво ще пеят. Те половината са с флопнали песновки.

Масата публика не е в дискотеките. И точно там е грешката на Пайнера, че изнесе бизнеса в клубовете - а в клубовете с такъв тип песни фенове не се правят. Разбира се по този начин обърнаха гръб на една огромна фенска маса. Масата публика - хора от всякакви възрасти няма начин да заобичат новите певици, защото пеят простотии, за разлика от Глория, Ивана, Кама и т.н.

И разбира се , че е по-добре да правиш концерти на вход, който не е 5 лева, а 5-10-15 лева и да видиш 400-500-800 човека дошли трезви заради тебе, а не просто излезнали вечер да поркат младежи - както е по клубовете. А и по клубовете горе долу бройката е същата, само че....

Няма как всички да правят концерти, защото на новите не им стиска да пеят на вход - там няма как да се пазарят за хонорар, няма как да смъкват, защото са обречени да умрат от глад.

И още нещо, Глория изкарва пари от концертната си дейност, все пак процент не отчита от нея. Отделно на изпълнители като Глория, Камелия, Ивана организаторите на събори, празници на градове или общини плащат без пазърлък надолу/нагоре реалния хонорар.

Така че това с бизнеса в клубовете е пълна пародия на бизнес - печелившият е само Пайнера. Клубът е критерий за този, който няма кариера. Точно заради клубовете се пускат песни на конвеир,глупави текстове и има една излишно скъпа надпревара и за какво?! За това че еди коя си е обявено, че пее срещу 6-7 бона, но при няколко запазени участия в един и същ клуб цифрата пада на 4 примерно?! Това не е сериозно и това не е бизнес между певица, продуцент и собственик на клуб - един е прецаканият, но няма избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

То по тая логика "Пада звезда" е по-голям хит и от "Моето слабо място". Въобще Преса удари кьоравото с тая звезда.

Разбира се, МСМ не е имало за 3 месеца 5 милиона :3fdb8960598fa63e:

Реално след 5-те й огромни хита от 2014 насам - Ако утре ме губиш, Моето слабо място, На тебе не отказвам, Няма да ти пиша и С теб или с никой, се нареждат Пада звезда и Нашето любов е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я разкажи, че аз пропуснах. :(

 

Нищо особено не беше, първо влезе в един фризьорски салон, след това отиде при някакъв композитор, накрая влезе в един магазин. Но беше много сладка. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе доста е странно, че TheBoss не може да мине песента на Преслава в Сигнал. "Звездата" е на три месеца, Галена излезе преди няма и две седмици...

Сигурно е заради заглавието,щото то е #thebo$$, а сигурно много от хорато го пишат #theboss, даже и the boss, без #.

 

Обаче Смит взимай си хапчетата,не ми пука дали ще получа бан или не,но такова същество като теб не съм видял честно. Веднъж плюеш някой а другия харесваш, в случая Галена - Преслава(преди месец прави анкета как Преса заз

лезе а Галя и другите я мачкат), сега говори че 'Пада звезда' е по голям хит от всичко на Галена от 'Стара каравана насам' и я нарича Жалка, както казах взимай си хапчетата на време друг път, а за бана също, не ми пука xd стига ми да си чета темата!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно е заради заглавието,щото то е #thebo$$, а сигурно много от хорато го пишат #theboss, даже и the boss, без #.

 

Обаче Смит взимай си хапчетата,не ми пука дали ще получа бан или не,но такова същество като теб не съм видял честно. Веднъж плюеш някой а другия харесваш, в случая Галена - Преслава(преди месец прави анкета как Преса заз

лезе а Галя и другите я мачкат), сега говори че 'Пада звезда' е по голям хит от всичко на Галена от 'Стара каравана насам' и я нарича Жалка, както казах взимай си хапчетата на време друг път, а за бана също, не ми пука xd стига ми да си чета темата!

Жалка е жалка, факт, и никога не съм я харесвал, особено след интервюто в което парадира с това, че е родила, за да прави сечено на Преслава,

А що се отнася до втората и без хитове, и без скъпи клипове, пак мачка смядовската простакела с увиснали цици, да ги ремонтира й препоръчвам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потребителят -А е обсебен от певици зодия Везни, какъвто е Асцендента му: Яница-лампионът, Райна-екскурзоводката, Кали-трите висши образования, Магда-Красьочернева, Сашка Васева-пайетата-между веждите.

 

После ми кажете, че в Астрологията нямало истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потребителят -А е обсебен от певици зодия Везни, какъвто е Асцендента му: Яница-лампионът, Райна-екскурзоводката, Кали-трите висши образования, Магда-Красьочернева, Сашка Васева-пайетата-между веждите.

 

После ми кажете, че в Астрологията нямало истина.

Вярно е.

Коментирай, че обезчестяването ми започна с чаша вино в ръка, стил:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потребителят -А е обсебен от певици зодия Везни, какъвто е Асцендента му: Яница-лампионът, Райна-екскурзоводката, Кали-трите висши образования, Магда-Красьочернева, Сашка Васева-пайетата-между веждите.

 

После ми кажете, че в Астрологията нямало истина.

:roll1:

Няма ли други топ икони с тази зодия ? Соня Немска не беше ли също ? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е.

Коментирай, че обезчестяването ми започна с чаша вино в ръка, стил:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

heartless да коментира. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...