Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега изгледах интервюто с Орхан и дъщеря му по Нова. Ми тая Сузанита много зле е изглеждала преди 3 години, тя сега все едно е друг човек. Да не би да си е правила пластики?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...819071518226769 Деси Слава във фолкмаратон през 2002

Интевюто е от 2003-та, будалите пак са объркали. И какво е това интервю - 5 минути, а Деса мънка ли мънка, поне е доста сладка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах интервюто с Орхан и дъщеря му по Нова. Ми тая Сузанита много зле е изглеждала преди 3 години, тя сега все едно е друг човек. Да не би да си е правила пластики?!

Нормално е да се променят децата в пубертета, та и след него!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах интервюто с Орхан и дъщеря му по Нова. Ми тая Сузанита много зле е изглеждала преди 3 години, тя сега все едно е друг човек. Да не би да си е правила пластики?!

 

Тя все едно си е сменила самоличността в клипа. :mf_surrender: Изобщо не ми се вярва, че е само работа на мнооого добри гримьори. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! :) Много повече отколкото от Тита и Дара със сигурност. ;)

Моите приятели, които са около 30, се кефят точно на Никол-Гери, Тита и Дара, също така ги е срам, че някога изобщо са слушали чалга!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите приятели, които са около 30, се кефят точно на Никол-Гери, Тита и Дара, също така ги е срам, че някога изобщо са слушали чалга!

 

Всеки има различен кръг от хора и познати и така, както нашите вкусове се различават, по същия начин и на компаниите, в които движим.

 

Факт е обаче, че тия тийн сензации, колкото по-голям си, толкова по-малък е шансът да ги слушаш. Моите наблюдения са, че хората ги знаят кои са, защото медиите не спират да говорят за тях, но след 35-40 години почти никой не се кефи на бийтовете тип Тита и Гера-Никол.

 

Тя и чалгата в последните години има същия проблем, но в по-малка степен, защото разнообразието на мелодии там сякаш е по-голямо, а и хората са носталгично настроени към певците от старата генерация, дори и към такива като Анелия и Преслава.

 

Като цяло: слаба година за попфолка и супер силна за конкурентния жанр. Няма лошо, нека има малко обрат, нека по-слабите се надъхат и си дадат зор да са по-силни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излиза новата песен на Константин?! :girl_witch: Някой запознат? :whistling: В него ми е надеждата за хит. :Vishenka_05:

 

Щял да прави римейк на тази песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щял да прави римейк на тази песен:

 

 

Добре, че беше твоята "светла" личност, че да науча... Задала съм въпрос и не ти искам отговор, след като не си в час. ОК?! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че беше твоята "светла" личност, че да науча... Задала съм въпрос и не ти искам отговор, след като не си в час. ОК?! :gun_bandana:

 

Я да се скриваш в дупката, от която изпълзя, и тихичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах интервюто с Орхан и дъщеря му по Нова. Ми тая Сузанита много зле е изглеждала преди 3 години, тя сега все едно е друг човек. Да не би да си е правила пластики?!

Пубертета прави чудеса! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Галин трябва да е много прост, за да не си е научил урока с последните какафонии, които пусна. Ако има акъл, ще смени плочата. Видя се, че всяко следващо копие на "Фараона" е все по-малко успешно от предното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...