Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Анелия си прецака годината.

За 9 месеца - 2 популярни - За мене край си, За патрона

1 хитова - Не лъжи жена

2 провала - На Маями и Не деля

Развитието на мегахита "Дай ми още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега Вярвай е много добра, но май ще я зареже....

Естествено, че ще я зареже - все пак не е див гюбек в колаборация с представител на малцинствата, за какво да я клипира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана спаси кариерата си два пъти. С Така ме кефиш/Проба-грешка до Предадох те беше един ренесанс в нейната кариера след това от Генерал до Дай ми още втор успешен етап. Да видим от тази малка криза как ще излезе. Вярвам че ще се справи. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с кой от всичките проекти, които пусна Галена се очертава слаба година?

 

- Моро му абсолютен женски хит, най-големият за тази година, редом с тези на Емануела. Типична поп-фолк песен, без да е някой скъп клип, но отново е с марката "Галена" и въпреки това, всичко изглежда много стилно и изчистено. Десетки клипове от участия показват, че песента и до днес се помни и хората я пеят с цяло гърло. Една от нейните емблеми. Сигурен съм, че ще се утвърди това във времето .

 

- TheBoss. Най-лесното нещо, което може да направи е да си поръча нещо супер комерсиално, което ще си бъде готов хит за лятото, но отново не изневери на себе си и направи най-различният и хубав експеримент за тази година. (за други не се сещам) Клип на световно ниво, най-добрият за годината.

 

Два проекта напълно различни един от друг, но за сметка на това, много добре оценени.

А и хубавато при Галена е, че изненадите тепърва предстоят.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с кой от всичките проекти, които пусна Галена се очертава слаба година?

 

- Моро му абсолютен женски хит, най-големият за тази година, редом с тези на Емануела. Типична поп-фолк песен, без да е някой скъп клип, но отново е с марката "Галена" и въпреки това, всичко изглежда много стилно и изчистено. Десетки клипове от участия показват, че песента и до днес се помни и хората я пеят с цяло гърло. Една от нейните емблеми. Сигурен съм, че ще се утвърди това във времето .

 

- TheBoss. Най-лесното нещо, което може да направи е да си поръча нещо супер комерсиално, което ще си бъде готов хит за лятото, но отново не изневери на себе си и направи най-различният и хубав експеримент за тази година. (за други не се сещам) Клип на световно ниво, най-добрият за годината.

 

Два проекта напълно различни един от друг, но за сметка на това, много добре оценени.

А и хубавато при Галена е, че изненадите тепърва предстоят.

Какво се обясняваш като то се вижда. Галена и тази година е топ. Със сигурност само спечели от Босът. Сравнено с 2015 година може и да е слаба годината, но Галена тогава пусна 6 песни.А снощи на Босът се викаше и пееше повече от всяка една на Борис или Стан.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се обясняваш като то се вижда. Галена и тази година е топ. Със сигурност само спечели от Босът. Сравнено с 2015 година може и да е слаба годината, но Галена тогава пусна 6 песни.А снощи на Босът се викаше и пееше повече от всяка една на Борис или Стан.

"На входа с пирон и чук" мисля, че ще мина Босът по гледаемост :3fdb8960598fa63e: Иначе и на мен много ми харесва, рядко се случва с песен на Галош.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че обсъждате дали Жалка е топ тази година е сигнал, че са й отхлабени позициите.

 

Моро му е в топ 5 на годината, но и бързо омръзна. Гръмна силно в началото, но това е положението.

 

Само аз ли слушам поп песните тази година - Вида лока, Черешката, Мафия, Напрао ги убивам, Непознато място, Няма да си тръгнеш с друг, Късай... Базука. :o Доста ги изкарах.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Най-големия летен хит! :3fdb8960598fa63e:

 

Жалко,че клипа на Андреа и Сузанита не се показва,рано или късно ще повлияе на гледанията. :gun_bandana:

 

 

Вече е отразено. Днес има с над 100к по-малко от вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...