Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Самият факт, че обсъждате дали Жалка е топ тази година е сигнал, че са й отхлабени позициите.

 

Именно.

 

Посочих факта, че годината е слаба за Галена в сравнение с предните пет и 99% от феновете й като попарени се изредиха да ми обясняват как не било така, а те самите не си вярват. Същото твърдение щеше да предизвика единствено смях, ако беше казано в предни години.

 

Кога за последно Галена НЕ е държала хита на лятото? Кога за последно голям нейн хит се е сгромолясал само 2 месеца след излизането си и дори песента на Яница от същия период прави повече гледания от сума ти време насам? Ама "Моро му" щяла да остане във времето... Песните, които остават във времето генерират по няколко милиона гледания на година ГОДИНИ след премиерата си, а тази зацикли като хомодевственик пред миризлива вагина. Пеела се по участия. Много ясно, че ще се пее, минали са само 4-5 месеца от излизането й. То само това оставаше - да не се пее. :mf_surrender:

 

Може би просто й е такъв периода на Галена. Всеки има слаби моменти. И Преслава не е била абсолютен багер всяка една година от лидерството си, но след това е компенсирала. Вярвам, че и Галена ще го направи, тя го може и знае как. Но, че има спад при нея е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Именно.

 

Посочих факта, че годината е слаба за Галена в сравнение с предните пет и 99% от феновете й като попарени се изредиха да ми обясняват как не било така, а те самите не си вярват. Същото твърдение щеше да предизвика единствено смях, ако беше казано в предни години.

 

Кога за последно Галена НЕ е държала хита на лятото? Кога за последно голям нейн хит се е сгромолясал само 2 месеца след излизането си и дори песента на Яница от същия период прави повече гледания от сума ти време насам? Ама "Моро му" щяла да остане във времето... Песните, които остават във времето генерират по няколко милиона гледания на година ГОДИНИ след премиерата си, а тази зацикли като хомодевственик пред миризлива вагина. Пеела се по участия. Много ясно, че ще се пее, минали са само 4-5 месеца от излизането й. То само това оставаше - да не се пее. :mf_surrender:

 

Може би просто й е такъв периода на Галена. Всеки има слаби моменти. И Преслава не е била абсолютен багер всяка една година от лидерството си, но след това е компенсирала. Вярвам, че и Галена ще го направи, тя го може и знае как. Но, че има спад при нея е факт.

Допускаш ли, че е възможно разместване на пластовете между Г и П, в полза на П? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допускаш ли, че е възможно разместване на пластовете между Г и П, в полза на П? :3fdb8960598fa63e:

 

Не. П трябва да набара егати хитовете и то няколко на брой, за да си върне лидерството. А виждаме, че става все по-трудно с намирането на хитова песен.

 

Г не е вчерашна, хитрата й смядовска природа ще й подскаже накъде духа вятъра и бързо ще се вкара пак в ред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. П трябва да набара егати хитовете и то няколко на брой, за да си върне лидерството. А виждаме, че става все по-трудно с намирането на хитова песен.

 

Г не е вчерашна, хитрата й смядовска природа ще й подскаже накъде духа вятъра и бързо ще се вкара пак в ред.

Очаквах да кажеш "да" :gun_bandana: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах да кажеш "да" :gun_bandana: :1000 (29):

 

И да се върне времето отпреди 10 години ли? :Vishenka_05: И с теб да празнуваме, палейки огън и печейки шишчета в някой парк на Пазарджик. :1000 (29):

Не става, Кели, времето не се връща назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да се върне времето отпреди 10 години ли? :Vishenka_05: И с теб да празнуваме, палейки огън и печейки шишчета в някой парк на Пазарджик. :1000 (29):

Не става, Кели, времето не се връща назад.

Нищо не се знае. :3fdb8960598fa63e: Виж Джена държи два от най-големите хитове на тази година, а до преди 3-4 месеца никой не я броеше за жива, след като в продължение на 2 години пускаше само провали.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"На входа с пирон и чук" мисля, че ще мина Босът по гледаемост :3fdb8960598fa63e: Иначе и на мен много ми харесва, рядко се случва с песен на Галош.

Трудно, за месец ще има по малко гледания от боса.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно, за месец ще има по малко гледания от боса.

Как реши това? За 7 дни трябва да направи към 590 000 гледания, което не е непостижимо със сегашния темп.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Объркал съм тага.

Боже, и Кама отзад.

Има ли го някъде цялото, има ли интервю?

Бях с останал с впечатлението, че само Глория е гостувала в това предаване от фолка.

Десислава е просто комична с тая перука, но пее по-добре от сега. Това трябва да е 1998. Явно са давали поле за изяви и на прохождащите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Рени ми хареса на таз вечершното и участие. От 16-те песни, 5 бяха на плейбек - нормално според наблюденията ми и от другите изпълнители. Допадна ми идеята да пее 16 минути сред хората. Трябва да отбележа, че ми хареса много в тяло. Не знам дали е отслабнала, или е от дрехата, но определено изглеждаше страхотно - за нея. И биса си беше бис, и публиката пееше и танцуваше.

 

https://www.facebook.com/ReniOfficialMusic/...74349299243524/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Рени ми хареса на таз вечершното и участие. От 16-те песни, 5 бяха на плейбек - нормално според наблюденията ми и от другите изпълнители. Допадна ми идеята да пее 16 минути сред хората. Трябва да отбележа, че ми хареса много в тяло. Не знам дали е отслабнала, или е от дрехата, но определено изглеждаше страхотно - за нея. И биса си беше бис, и публиката пееше и танцуваше.

 

https://www.facebook.com/ReniOfficialMusic/...74349299243524/

 

Горката. Прием нулев. Даже и на старите песни, и на сръбските.

 

Иначе пее си жената, ама Вип Брадър й смачка името.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен лично The boss ми писна много бързо дали 2-3 дни я въртех. И "Моро му" не съм я слушал много. Урагана повече ми харесваше от Босът и по-дълго я имам слушано. Без награди, нямат мотивация чалгарките да се състезават. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...