Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Горовим за присъствие в топа на чалгата, ПИЧ. :3fdb8960598fa63e: Тя и Рени пя на концерт пред 3-4000 души тая пролет в Пловдив, ама отдавна е в девета глуха като актуалност и масови хитове.

 

Никой не може да е на върха 20 години, че и 10, примерно. Всеки си има своите пикови моменти и звездни мигове. Това е докато се гради име и имидж, докато станеш добре познато лице и името ти помага. В първите няколко години на доказване са препоръчителни много проекти, ефектни и комерсиални - да привлекат внимание и да се борят да го задържат. Но след като се утвърдят и зад гърба си са оставили дири и заслуги, те вече са изпълнили мисията си. Глория и Ивана, както и Рени и Камелия са наложени отдавна имена и дори не искат да се конкурират с младите, те са си взели своето. Няма как да станат любимките на тийнейджърите, защото те самите са на 40+, преди 15 години бяха, да. Това доказва и, че са много по - предпочитани за празници на градове и концерти - просто таргет групата се променя. Всяко време си има своите кадри и модерни течения, но те са си изградили стил и е достойно за уважение само това, че продължават да творят в държава, в която всичко е скъпо.

 

Рени направи стабилна няколко годишна пауза, няма спонсор и рекламен гръб от голяма компания и прави песни повече за нейната публика. Спокойно можеше да направи завръщане с готов хит от Оцко, можеше и за Кости да се изръси, но тя пусна супер музикантско парче на мъжа на Есил, после умерена приятна песен с текст от Есил. Сами по себе си не се вписват сред клубните хитове на деня. По покана на DJ Крмак направиха дует, по негова идея и текст, а след това пусна и нейно модерно предложение за България, което на мен и самата нея дори не ми харесва колкото "Губиш ти", даже е много далече. Просто е трудно изпълнител от старото поколение да нацели масов хит за дискотеките с изградени вече вкусове, изисквания и разбирания. Именно за старите изпълнители се казва, че не могат да правят бързи песни, толкова добри, колкото по умерените и бавни - просто не им отива всичко. "1,20" бе поредната песен, нека, хайде звучи модерно там, и Силвър, гледам че се хареса на няколко мои приятели, на които не съм я пускал даже, но по Фен доста я въртяха. Чак с "Най - красивия боклук" мога да кажа, че се забеляза, че се зае по - сериозно да предложи нещо ново и съвременно от нея и се доближи до комерсиален хит, звучащ в крак с времето си, но по ред причини неин проект дори да заслужава повече не може да си го вземе. Сега, отново за отбрана аудитория от ценители си пусна поп парчето.

 

Глория си прави песни в неин стил, та макар и приличащи си по нещо, те са за свое удоволствие и по неин вкус, за верните и фенове. Ивана даже не е пускала нещо ново повече от година, Тони Дачева също. Нормално да не са актуални, времената се менят и това е естествен кръговрат. Зад борда, пред борда, тези изпълнители са взели толкова много фенска любов и истерия, колкото никоя от топ имената. Преди бяха звезди и хората ги издигаха в култ, правеха им подаръци, подаряваха букети и развяваха плакати, купуваха албуми и следяха пресата, за да си правят книги с изрезки. Отличаваха се, искаха да са като тях и бяха модел за подражание на малките момиченца и беше сладко да гледаш как се правят на какички - сега са малки к**вички. Сега ти си поредната, която е в дадената дискотека, другата събота ще е пък друга и така. Файда като си на "трона" и като пълниш клубовете в Събота, когато хората и без това си ходят кой да се напие, кой да ловува, кой се наиграе, а ти и още 7 не можете да съберете и 500 човека на нормален концерт с билет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ами специално първата изобщо не е от певиците, които са разчитали на тях двамата, за разлика от такива като Мария, Андреа, Цура Янева и Галена, които в един период пускаха само техни песни .. мисли малко като пишеш.

Точно Преслава ли не е певица,която не разчита на комерс песни? Дали песента й ще е комерс Драганински хит или комерс Кости хит няма огромна разлика.Факт е,че преди "На тебе не отказвам",най-големите хитове на Преслва бяха именно песните от Кости и Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво иронизираш момчето? Галена не открадна ли точно нишката на Андреа със скъпите продукции, по-нестандартен имидж, добри клипове, фенси визия и силни хитачки?

:1000 (29):

Е ти не описа ли формулата за успешен изпълнител? Особено последното с хитовете е върха на нелепото в този коментар. :1000 (29): То е супер лесно да се правят хитове - само виждаш как някоя го прави и открадваш идеята :1000 (19):

Защо ли пропусна, че "по-нестандартната" визия на Андреа сме я виждали в Камелия преди първата да се появи на сцената?

Добрите клипове са много относително.Галена напрани фурор с "Тихо ми пази",който е един от най-евтините клипове в жанра. При Галена винаги водещото е идеята, а не скъпите декори и ефекти. А и тя никога не е имала визия подобна на Андреа. Нито Андреа има клипове, които да са предизвиквали фурор без да са скъпи, а заради оригинална идея. В годините,когато Андреа беше актуална Гага властваше в модната индустрия. Всичко по-брутално като визия пре всяка по този период беше ала Гага.

Галена никаква ниша не е "откраднала" на Андрейка. Просто е по-умна и създаде добър екип, разнообразява с автори и се вслушва в професионалистите. На Галена нишата е разнообразието и като автори, и като режисьори, и като визия. Не изстиква един автор до край, както направи Андреа с Кости.Смешно е да се твърди,че хитовете са й само от Кости и Оцко. Това твърдение отговаря точно за Андреа. Галя има хитове с всеки автор,с който е работила и никога не е разчитала на някой определен да й бута кариерата напред. Кости като се изчерпа и Андреа зацикли заедно с него. Та кой каква ниша има се вижда в момента.На Галя нишата продължава да й носи успех, а на другата каквато и да е нишата отдавна се скъса. Някой може и да се опитват да изкарат,че Андреа сама се е отказала да е в топ-а, но истината е, че тя просто се изчерпа. Иначе нямаше да се моли на Сузанита за хит, ако не иска да е отново актуална. Нито щеше да поръчва статии колко е велика.

Край по темата от моя страта.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Е ти не описа ли формулата за успешен изпълнител? Особено последното с хитовете е върха на нелепото в този коментар. :1000 (29): То е супер лесно да се правят хитове - само виждаш как някоя го прави и открадваш идеята :1000 (19):

Защо ли пропусна, че "по-нестандартната" визия на Андреа сме я виждали в Камелия преди първата да се появи на сцената?

Добрите клипове са много относително.Галена напрани фурор с "Тихо ми пази",който е един от най-евтините клипове в жанра. При Галена винаги водещото е идеята, а не скъпите декори и ефекти. А и тя никога не е имала визия подобна на Андреа. Нито Андреа има клипове, които да са предизвиквали фурор без да са скъпи, а заради оригинална идея. В годините,когато Андреа беше актуална Гага властваше в модната индустрия. Всичко по-брутално като визия пре всяка по този период беше ала Гага.

Галена никаква ниша не е "откраднала" на Андрейка. Просто е по-умна и създаде добър екип, разнообразява с автори и се вслушва в професионалистите. На Галена нишата е разнообразието и като автори, и като режисьори, и като визия. Не изстиква един автор до край, както направи Андреа с Кости.Смешно е да се твърди,че хитовете са й само от Кости и Оцко. Това твърдение отговаря точно за Андреа. Галя има хитове с всеки автор,с който е работила и никога не е разчитала на някой определен да й бута кариерата напред. Кости като се изчерпа и Андреа зацикли заедно с него. Та кой каква ниша има се вижда в момента.На Галя нишата продължава да й носи успех, а на другата каквато и да е нишата отдавна се скъса. Някой може и да се опитват да изкарат,че Андреа сама се е отказала да е в топ-а, но истината е, че тя просто се изчерпа. Иначе нямаше да се моли на Сузанита за хит, ако не иска да е отново актуална. Нито щеше да поръчва статии колко е велика.

Край по темата от моя страта.

Камелия копираше визиите си от Риана и Гага.Андреа няма хитове само от Кости и Оцко,например "Най-добрата".Единственият клип на Галена,който е наистина на световно ниво е "Да ти олекне",защото Галена колкото и скъпи дрехи,клипове и тн да носи и/или прави и да се прави на класна дама селското от нея си лъха,а като за завършек ще кажа,че всеки знае как Галена стана известна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Галена се научи от Андреа на високобюджетни клипове.Всички знаем кои песни й бяха хитове преди това.Ако не беше Андреа да вкара Оцко и Кости в Пайнер,80% от последните 7 години произведения на Галя и Преса нямаше да съществува.

Дали тя ги вкара или някой друг щеше да то направи е без значение. Какво го изтъквате това, все едно е голяма заслуга за Андреа. Факт е, че преди Андреа и Оцко и Кости са правили десетки хитове за Ара, особено Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво иронизираш момчето? Галена не открадна ли точно нишката на Андреа със скъпите продукции, по-нестандартен имидж, добри клипове, фенси визия и силни хитачки?

Когато Камелия пускаше такива клипове, Андреа се чекнеше пъ хотели и паркинги голичка. После гледахме визиите, тоалетите дори стилистите й, в клиповете на Андреа.

Преди Андреа да почне със скъпите клипове, Галена вече имаше доста такива - 100 пъти, Дявола ме кара да преди хубавите клипове на Андреа. Общо взето и двете тръгнаха с яките клипове някъде около 2009-2010. Камелия - 2007.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро изтрити клипове:

 

Райна - Виновен

Райна - Много се лъжеш

Карлос - Друга порода

Кали - Няма страшно

Валя - Чуждо тяло

Преслава - Пиши го неуспешно

Анелия ft. Галин - Аз съм дяволът

Мария ft. Елена - Тихо

Устата ft. Владо Димов - Не говори за мен

Джена - Дразни ме пак

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро изтрити клипове:

 

Райна - Виновен

Райна - Много се лъжеш

Карлос - Друга порода

Кали - Няма страшно

Валя - Чуждо тяло

Преслава - Пиши го неуспешно

Анелия ft. Галин - Аз съм дяволът

Мария ft. Елена - Тихо

Устата ft. Владо Димов - Не говори за мен

Малина - Не те забравям

Джена - Дразни ме пак

Тук е! Една от най-любимите ми балади.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези смешници от Пайнер, даже сами започнаха да се затриват и хептен ще се "самоубият" с концерта си по случай "смъртния си ден" (уж рожден) пред 100 циганина и 50 заблудени неопределени. :mf_surrender: :gun_bandana: :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслинка не е ли била на сватбата на Мангала? Пропусна възможността си да го направят за последно в кенефа, 5 минути преди да каже "да" (или след, че като я знаем каква е мръсница ..) :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам точна информация Галена и Преслава защо са се скарали!

Преслава и Фики имаха връзка и на Галена това не се понравило ,защото тя си падаше по Фики, но нямаше как да се случат нещата знаете много добре защо и Галена си е казала защо пък Преслава да го има след като аз немога да го имам. И така решила да направи нещо по въпроса и постоянно му предлагаше различни момичета и накрая на едно тяхно съвместно участие Галена предложи на Фики именно Гюлджан и така Преслава и Фики се разделят , а Галена остава доволна от всичко това и за да не излезе наяве това нещо Галена реши да използва годишните награди за да си прекратят отношенията с Преслава.

Това ми подшушна близък човек до тях , ако наистина е така Галя Смядовска е голям идиот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сред гостите имаше много от колегите на Фики - Цветелина Янева, Деси Слава, Емилия, Илиян, Кали, DJ Дамян и Ваня, Есил Дюран, Борис Дали, Биляна, Пепи Христозова, Ави Бенеди, оркестър “Орфей“ и музикантите от орк. “Кристали“.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам точна информация Галена и Преслава защо са се скарали!

Преслава и Фики имаха връзка и на Галена това не се понравило ,защото тя си падаше по Фики....

Това ми подшушна близък човек до тях , ако наистина е така Галя Смядовска е голям идиот.

 

Кажи им на тези твои близки, да не фантазират. Преслава и Фики никога не са били гаджета. Фики е прекалено малък във всякакъв аспект, за амбициите на Преслава. Галена си е подредила живота така, че няма и да си помисли да кръшка на Галин, защото знае какво направи той за нея преди 10 години. Никакъв Фики не е в системата, на техният спор, който започна на едни награди, когато наглата Преса уж подели една награда с Галена, но статуетката остана у Преслава. Истината е, че Галена бе прекалено търпелива и изригна чак на 10-а година от началото на проблема. Това е, друго няма....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро изтрити клипове:

 

Райна - Виновен

Райна - Много се лъжеш

Карлос - Друга порода

Кали - Няма страшно

Валя - Чуждо тяло

Преслава - Пиши го неуспешно

Анелия ft. Галин - Аз съм дяволът

Мария ft. Елена - Тихо

Устата ft. Владо Димов - Не говори за мен

Джена - Дразни ме пак

Анелия и Галин ??? Че тя излезе преди година, нали ставаше дума за песни с изтекли права?? Да не се окаже Фокса прав, че Пайнер трият клипове заради купените гледания в канала им. Жалка фирма, ако съм на някой като Анелия и Мария които не спират с продукциите и накрая ми изтрият клипове ей така, директно напускам това подобие на музикална компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам точна информация Галена и Преслава защо са се скарали!

Преслава и Фики имаха връзка и на Галена това не се понравило ,защото тя си падаше по Фики, но нямаше как да се случат нещата знаете много добре защо и Галена си е казала защо пък Преслава да го има след като аз немога да го имам. И така решила да направи нещо по въпроса и постоянно му предлагаше различни момичета и накрая на едно тяхно съвместно участие Галена предложи на Фики именно Гюлджан и така Преслава и Фики се разделят , а Галена остава доволна от всичко това и за да не излезе наяве това нещо Галена реши да използва годишните награди за да си прекратят отношенията с Преслава.

Това ми подшушна близък човек до тях , ако наистина е така Галя Смядовска е голям идиот.

Оф иди се прегледай или спирай наркотиците. Баш така ще е. Галена ако е искала да се ебе с Фики е щала да го направи още преди Преса да си го и помисли. Все пак помним как изглеждаха и двете тогава - Галена същинска богиня, а Преса - тапициран скелет със солети вместо крака и ръбесто лице. Носа и стигаше до брадичката , нито задник имаше, нито каквато и да е женска форма. Нормален човек не би ебал тая торба с кокали. Сега вече е е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Аз го писнах одеве и в темата за турнето и в САЩ, но това за менторството в "Гласът на България" и следващата година е... :thumbup:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще мачка отново !!!

Дано да е снимала песента от Оцко, която има от много време.

Дразни ме днеска ще чукне 6 млн. Кпалица :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Фики не е бил нечие гадже, не означава, че не ги е мятал и двете пачавури :1000 (6):

 

Възможно е , но в случая едната е по-голяма лисица(Галена) , а другата уж вечно била лошата,кривата и незнам си какво друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам точна информация Галена и Преслава защо са се скарали!

Преслава и Фики имаха връзка и на Галена това не се понравило ,защото тя си падаше по Фики, но нямаше как да се случат нещата знаете много добре защо и Галена си е казала защо пък Преслава да го има след като аз немога да го имам. И така решила да направи нещо по въпроса и постоянно му предлагаше различни момичета и накрая на едно тяхно съвместно участие Галена предложи на Фики именно Гюлджан и така Преслава и Фики се разделят , а Галена остава доволна от всичко това и за да не излезе наяве това нещо Галена реши да използва годишните награди за да си прекратят отношенията с Преслава.

Това ми подшушна близък човек до тях , ако наистина е така Галя Смядовска е голям идиот.

 

Бахаххахахахаххааха

Фани се стегни

 

Това, че Фики не е бил нечие гадже, не означава, че не ги е мятал и двете пачавури :1000 (6):

 

Ти не се ли затри някъде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...