Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обръщаш се към мен като идолизирания идол който виждаш в любимките си. Първо не отива на един мъж да приема идентичността и маниера на изказ от една жена, второ не знам кой е човека с който ме сравняваш защото ако ти си без идентичност и си прозрачен като платно, а си мислиш че си кораб..еми не, не всички са като теб. Някой си е той. Денислав се казвам и не ми е приятно, че водя дискусия с теб но изпитвам нужда да те провокирам за да видя реално колко умствен багаж притежаваш и дали съм прав със атаката си. И да, прав съм. Трето аз се обръщам към с директна атака, но не с лошо а със провокация да проведем ИСТИНСКА дискусия засягаща чалгата, но не по феминизирания начин който водят 99% от хората в форума. Не знам дали си ме разбрал, а и не ме интерсува. Важното е че все някой ще схване и тва ми стига.

Е, хубаво, нека я проведем тая дискусия. Не знам как искаш да ти отвърна, като без по никакъв начин да съм те провокирал, влизаш в темата и ме обиждаш. Отделно постът, който изглежда така те е жегнал, е буквално за това колко хубави песни има Мария през годините. Това ли е нещото, което искаш да дискутираме, или друго, че нещо не ми стана ясно от поста ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, хубаво, нека я проведем тая дискусия. Не знам как искаш да ти отвърна, като без по никакъв начин да съм те провокирал, влизаш в темата и ме обиждаш. Отделно постът, който изглежда така те е жегнал, е буквално за това колко хубави песни има Мария през годините. Това ли е нещото, което искаш да дискутираме, или друго, че нещо не ми стана ясно от поста ти?

Търся контакт със силни личности и знам, че дори в чалга форум има такива хора. Последното нещо което ме вълнува е Мария или която и да е певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търся контакт със силни личности и знам, че дори в чалга форум има такива хора. Последното нещо което ме вълнува е Мария или която и да е певица.

Пиле, той с теб диалог не търси, защо се заяждаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търся контакт със силни личности и знам, че дори в чалга форум има такива хора. Последното нещо което ме вълнува е Мария или която и да е певица.

Като е последното нещо, какво правиш в темата и защо използваш Мария като причина да обиждаш другите? Това силна личност ли те прави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е последното нещо, какво правиш в темата и защо използваш Мария като причина да обиждаш другите? Това силна личност ли те прави?

Факта че прецених че искам теб да опонирам и да цитирам точно теб с атака трябва да го приемаш като това че те приемам за силен човек и искам по някакъв начин да обменя нещо с теб, а не да отвръщаш със кофти маниер и пренебрежение. Как да ти кажа, умен човек ще реагира по различен начин и аз търся точно тва различното. Сори ако нещо съм те засегнал или съм ти изглеждал в очите като кисел човек който просто иска да изпрати негативна енергия, а просто ми е хубаво да се конфронтирам със силни личности, защото от самия "двубой" и двете страни научават много. Сори пак, не си такъв човек ама идеята на форум идва точно с тая цел...както и да е, заеби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта че прецених че искам теб да опонирам и да цитирам точно теб с атака трябва да го приемаш като това че те приемам за силен човек и искам по някакъв начин да обменя нещо с теб, а не да отвръщаш със кофти маниер и пренебрежение. Как да ти кажа, умен човек ще реагира по различен начин и аз търся точно тва различното. Сори ако нещо съм те засегнал или съм ти изглеждал в очите като кисел човек който просто иска да изпрати негативна енергия, а просто ми е хубаво да се конфронтирам със силни личности, защото от самия "двубой" и двете страни научават много. Сори пак, не си такъв човек ама идеята на форум идва точно с тая цел...както и да е, заеби.

Нямам нищо против комуникацията и съм сигурен, че щях да отговоря по друг начин, ако не ме беше засегнал. Не смятам, че по някакъв начин съм показал дали съм или не съм интелигентен, още повече в разговор за песните на Мария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против комуникацията и съм сигурен, че щях да отговоря по друг начин, ако не ме беше засегнал. Не смятам, че по някакъв начин съм показал дали съм или не съм интелигентен, още повече в разговор за песните на Мария.

 

Споко, ти си си ОК. Денката от време на време го тресат разни психо полюции (още от малък е така, с времето обаче поотминаха). Всякакви кадри са нужни на тоя напоследък заспал форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провокирал ли съм те, шеф Петров, че от нищото да ме наричаш "нискоинтелигентен"? Може шума около Мария да ме е накарал да се досетя за дискографията ѝ, но по никакъв начин не ме е накарал магически да я захаресам. Това са песни, които слушам буквално от 3-годишен, вече 17 години. Дали за 2 дни съм решил, че са ми любими? Айде без глупости, че да не почна и аз с обидите. Не си ти този, който ще ми дава квалификации.

А не си ли нискоинтелигентен? От теб освен да броиш гледания - друго не сме видяли. :3fdb8960598fa63e:

И уж "конструктивните" "анализи" със заучени фразички не са нещо, с което дори бих си забърсал. А толкова си приличаш с броящият кафеви въглища - КалиПресифен, чак се чудя как не сте се взели още?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не си ли нискоинтелигентен? От теб освен да броиш гледания - друго не сме видяли. :3fdb8960598fa63e:

И уж "конструктивните" "анализи" със заучени фразички не са нещо, с което дори бих си забърсал. А толкова си приличаш с броящият кафеви въглища - КалиПресифен, чак се чудя как не сте се взели още?!

Интелигентността си я показвам на други места, а не в рамания. Щом от предмета на разговор единствено, което ме вълнува, са числа, за това ще говоря. А нещо, за което изобщо пък няма да говоря с теб, е интелигентност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интелигентността си я показвам на други места, а не в рамания. Щом от предмета на разговор единствено, което ме вълнува, са числа, за това ще говоря. А нещо, за което изобщо пък няма да говоря с теб, е интелигентност.

Ама кой те излъга, че търся диалог с теб?!

Просто изложих констатацията си, под която ти за пореден път затвърди мнението на Денис, неуверен си в себе си, лабилен си и вследствие на това се обясняваш като ученичка. А нали няма нужда да обяснявам за един вече пълнолетен индивид колко лошо е това...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, ти си си ОК. Денката от време на време го тресат разни психо полюции (още от малък е така, с времето обаче поотминаха). Всякакви кадри са нужни на тоя напоследък заспал форум.

Ти ме разочарова с тоя пост, честно. Мислех че можеш да вникнеш. Грешка ми е че не започвам плавно към темата, а рязко и никой не схваща какво искам да кажа. Правилна информация, грешно предадена. И нищо не ме тресе, аз по-добре не съм се чувствал никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме разочарова с тоя пост, честно. Мислех че можеш да вникнеш. Грешка ми е че не започвам плавно към темата, а рязко и никой не схваща какво искам да кажа. Правилна информация, грешно предадена. И нищо не ме тресе, аз по-добре не съм се чувствал никога.

 

Ами не съм ти в главата, за да мога да вникна. Включваш се отникъде и нападаш човек, дето нищо не ти е направил, а само е изразил мнение относно песни, които му харесват, и го наричаш "прост". После пък го обявяваш за "силен". Нормално е да изглеждаш луд в очите на другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук жестоко сте объркали понятията певица и човек. Разбирате ли, утре може да излезе, че някоя от тях е по-черна и от Дявола и е лош човек, достоен да го заплюеш, но това пак няма да даде право на никой да отрече хитовете и успехите й от преди това. Не харесвам много от певиците като хора, но обожавам песните им. Мария имаше златни моменти в жанра със златни песни-емблеми. Това че българската публика е неблагодарна и не помни си е лично нейн проблем. След 10 години някой ще принизи и Преслава, Камелия, Ивана и Галена до някакви новоизлюпили се с временна популярност, но това не би следвало да отмие цели дискографии, хитове и не може всъщност. Така че нека не се обиждаме на слепци. Ужасно е грозно и то във форум, който до вчера лижеше краката на любимките си, днес едва ли не да се отрича от жанра или да се присеща, че имало много кражби, кавъри, вулгарност и т.н. Точно като корабът взе да се пълни с вода... Малко е мишкарско. Тази музика 20 години е музиката на България и тези певици, творили в тези години са звезди, ако ще утре да продават на Женския пазар краставици и домати или да си легнат с някой, който да ги осигури. Едното няма нищо общо с другото! Като дори не изразявам мнение в момента, това са фактите. И за протокола, не търся диалог с никой. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

#TheBoss е чукнала 7 млн. :Vishenka_05:

Обаче Галена и с най-скучните си и meh песни вади хит. Недоумявам как тази песен и буламача "Една жена" станаха такива хитове, ама... Надявам се скоро да пусне нещо силно и ПОПФОЛК, но също и както вече няколко пъти казах - албум, че много й стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галена и с най-скучните си и meh песни вади хит. Недоумявам как тази песен и буламача "Една жена" станаха такива хитове, ама... Надявам се скоро да пусне нещо силно и ПОПФОЛК, но също и както вече няколко пъти казах - албум, че много й стана.

На мен и двете си ми харесват. На последната текстът е много силен. Музиката е изтъркана и куплетите са много по-силни от припева, но има много енергия в нея и то основно заради изпяването на Галена. Най-скучната й песен в последните години е "Да ти олекне" , за която искрено се радвам,че не стана хит. А #TheBoss ми е любимата песен това лято,но аз като цяло харесвам подобен тип песни и може би заради това ми хареса толкава много. Далеч е от Пей, сърце и Хаваната по хитовост, но и като звучене. Надявам се да не спре да прави такива песни. Сега и аз искам от нея чисто поп-фолк парче от типа на Moro Mou, Дай ми, Спри ме,Пак ли,Кой. За Moro Mou всеки път като отида на дискотека( а като виждам сторитата на приятели,популярни личности) се убеждам, че това е най-големият хит тази година след Мотел и следващият златен хит на Галена.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една жена" е хубава песен, харесва ми, но клипа е по-силен от песента. Еднакво супер силен клип и песен Галена не е имала от "Хавана Тропикана" и затова смятам този проект като върха и'. И аз би искал албум и не само от нея а и от другите певици с повече нови песни по възможност с клипове. Дано албума на Кама излезе по-скоро, и дано не разочарова и не отложи албума за по-нататък.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преслава остават на върха в попфолка

 

photo_verybig_50047.jpg

 

Джена и Преслава записаха поредна победа с актуалния си хит "Тук жена му пази". Дуетът получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и продължава да е начело на класацията "50-те Най...".

На втора позиция се нарежда друг дует - Андреа ft. Сузанита с парчето "Строго забранено".

В челната тройка на чарта остава Емануела със сингъла "Без чувства".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50047

 

uZ1eQg3.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...