Jump to content



Online: Галена и Фики - Изневериш ли ми


Препоръчани коментари


продуцент: ПАЙНЕР ООД
музика: Kyriakos Papadopoulos
аранжимент: Даниел Ганев
текст: Мариета Ангелова
режисьор и сценарист: Николай Нанков
оператор: Радослав Гочев
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всъщност ми харесва, от онзи запис от дискотеката звучеше ужасно, така е доста по-слушаема. Има нужда от такива песни, разнообразието в попфолка е забележително тази година. Клипът е супер як, но това е ясно, на Галена е все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки че съм фен на Галена и обичам баладите, това не е моят тип балада и вероятно няма да я слушам много. Всъщност баладите й не ги харесвам много, може би само "С кое право" и "Сама".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена стана синоним на думата качество и клас. Всички проекти й са на много високо ниво. Най-сетне една качествена песен от всички бози, които се изляха в последно време. Така става, когато си разбираш от работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена стана синоним на думата качество и клас. Всички проекти й са на много високо ниво. Най-сетне една качествена песен от всички бози, които се изляха в последно време. Така става, когато си разбираш от работата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е перфектно. Напомня ми на една от любимите ми балади особено там където пеят ''да не спира да боли'', но не мога да се сетя за коя става въпрос.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева малко увисва след силните куплети. Клипа можеше да е маааалко по-раздвижен, от зор да се направи нещо стилно и семпло са отишли в скучна крайност.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна! Много по-добре звучи от записа в Мегами. Клипът е много семпъл и красив. Самото изпяване също допринася да се хареса още повече песента.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса, и предният им дует не ми хареса. Трудно ми е да изтърпя Фики и изпълненията му, а Галена също умее да увива като имам. Дори на Кристали повече би ми харесала балада.

Галена с гелосаната мазна коса да не се показва никога. Така и не разбрах каква е тая мода да излизат така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, макар и пята много пъти. Клипа е много зле, не знам какво гледате вие, но аз виждам един черен фон, малко море от време на време и мазната коса на Галена, да не говориме, че е 1:1 с "Страх ме е" на Янева.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...