Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По-лошото е, че не е нагласено. Кефят му се девойките и младежите, нали и те са като него - "училището не е за тях". :gun_bandana:

Това няма нищо общо... Не всички не четем книги и не учим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това няма нищо общо... Не всички не четем книги и не учим.

 

Има, има, по идолите им ще ги познаете. ;) Човекът не може да чете на български език, не знае кой е президентът ни. Гротеска пълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, има, по идолите им ще ги познаете. ;) Човекът не може да чете на български език, не знае кой е президентът ни. Гротеска пълна.

И много по-големи простаци са били харесвани, нали?

Луна спечели скункс :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И много по-големи простаци са били харесвани, нали?

Луна спечели скункс :1000 (29):

 

Не знам кои са тези по-големи простаци. Сещам се за Златка например, която супер много се промени след Брадъра към добро. Разбра, че трябва да развива общата си култура и т.н. А Джино повтори хиляди пъти как нищо не е научил за себе си и как не го е срам от незнанието му, което е фрапиращо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е формат за поведение, не "Стани богат". Не одобрявам в никакъв случай това, че Джино не чете и се "гордее" с това, но пък е изключително възпитан и реагира адекватно във всяка ситуация, а това е нещо, което не се учи. Не ми е идол за подражание, също както при Тото виждам лошите му черти, но когато ги сложиш на кантар с добрите, вторите надделяват. Честита победа и се радвам, че мнозинството от гласувалите е било разумно да не повярва на съшитите с бели конци интриги на Диньо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее, аз се надявах измежду тия да спечели Фънки! А сигурно пак тоя зализаният ще спечели.

И аз. Най-различния и готин участник изобщо в целия сезон, Динко също беше готин.

Само аз ли не разбрах, защо Джино е постоянно намусен и гледа като прясно изнасилен ПОСТОЯННО. Във всички ситуации...

Все тая.

А изказването на Луна беше потрес :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбрах, защо Джино е постоянно намусен и гледа като прясно изнасилен ПОСТОЯННО. Във всички ситуации...

Все тая.

А изказването на Луна беше потрес :D

Щото си мисли, че така е готин явно. Не го ли виждаш къв е комплексар, нищо не е взел от тая Америка - зализан, черен, злата, пухчета - пълен селяк..., че и прост на всичкото отгоре.

Как може някой да симпатизира на човек, който казва, че не четял книги, щото не се занимавал с училище. Той има точно 50 думи в речника си. К'ъв идол е тоя, каква звезда, какви 5лв. какъв характер показа, какви отношения в къщата, каква позиция в скандали и обсъждани теми?

Имаше един коментар да връчат награда и на дивана в къщата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият адекватен образ във формата възтържествува над селянията и простотията. В такива моменти се заблуждавам, че за България има надежда. За жалост рядко се случва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в такива моменти осъзнавам, че България е зачеркната от картата на света. Самият факт, че бесния ямболски селяндур и зализаната чалгатреса с трите изречения останаха след Захажаева и Фънки е показателен колко точно сме обречени. Пълен цирк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото си мисли, че така е готин явно. Не го ли виждаш къв е комплексар, нищо не е взел от тая Америка - зализан, черен, злата, пухчета - пълен селяк..., че и прост на всичкото отгоре.

Как може някой да симпатизира на човек, който казва, че не четял книги, щото не се занимавал с училище. Той има точно 50 думи в речника си. К'ъв идол е тоя, каква звезда, какви 5лв. какъв характер показа, какви отношения в къщата, каква позиция в скандали и обсъждани теми?

Имаше един коментар да връчат награда и на дивана в къщата. :1000 (29):

В миналия сезон не беше толкова намусен и гледащ като прясно изнасилена овца, в тоя е направо сраснат с диваните и пердета. Хубаво, че Ямболията го стресна малко, та да му чуем меденото гласче на Джинко Ташев поне последните 2 дни.

Ако предния сезон имаше някаква причина да спечели, то тук-не.

Моите победители са Фънки, Захажаева и Динко, но най-вече Фънки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е формат за поведение, не "Стани богат". Не одобрявам в никакъв случай това, че Джино не чете и се "гордее" с това, но пък е изключително възпитан и реагира адекватно във всяка ситуация, а това е нещо, което не се учи. Не ми е идол за подражание, също както при Тото виждам лошите му черти, но когато ги сложиш на кантар с добрите, вторите надделяват. Честита победа и се радвам, че мнозинството от гласувалите е било разумно да не повярва на съшитите с бели конци интриги на Диньо.

Кратко и ясно. Подкрепям напълно. Джино е по-малкото зло от другите. Фалшив или не, рицар на печален образ или не - всякакви клишета могат да се измислят, но заслужава повече от другите. Що се отнася до грамотността и начетеността - тя няма да го направи повече човек, но ще му помогне, и ако поиска, може да навакса пропуснатото винаги. Другите със сигурност няма да наваксат обаче с обноски. А тези, които уж много са чели и не знам какво, не видях това как им е повлияло благотворно. Цял сезон простотия, агресия, алкохол, инфантилност, каруцарщини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кратко и ясно. Подкрепям напълно. Джино е по-малкото зло от другите. Фалшив или не, рицар на печален образ или не - всякакви клишета могат да се измислят, но заслужава повече от другите. Що се отнася до грамотността и начетеността - тя няма да го направи повече човек, но ще му помогне, и ако поиска, може да навакса пропуснатото винаги. Другите със сигурност няма да наваксат обаче с обноски. А тези, които уж много са чели и не знам какво, не видях това как им е повлияло благотворно. Цял сезон простотия, агресия, алкохол, инфантилност, каруцарщини.

Никога не съм предполагал, че ще съм за Джино! Но след излизането на Луна, се пренасочих към него - може да е тъп, но поне не е нагъл пияница и наркоман, нито псевдоспасител. Истинската победителка си остава Лунето! Само за нея ще се говори и занапред, другите никой няма да ги помни, че са участвали.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...