Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защо да не му върви на Джордан? Хитове му стават песните.
Отначало имаше хъс и песните му се открояваха. Сега се сливат с другите. Язък, че има такъв глас.

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на следващата година ще "представя" годишната класация, базирана на класацията на popnable всяка седмица и по-точно на позициите, а не на бройката гледания. Топ 10 обаче вече е ясен - на 95% съм сигурен, че никоя песен не може да събере достатъчно точки, за да мине 10-тото място. Топ 10 в попфолка за 2017 изглежда така:

 

1. Анелия - Дай ми още

2. Азис - Мотел

3. Емануела - Виновна

4. Алисия feat. Тони Стораро - Добре ти беше

5. Джена - Коя

6. Емануела - Почти перфектен

7. Алисия и Илиян - Нито дума

8. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

9. Деси Слава - И на всички като тебе

10. Роксана feat. Румен Борилов - Хиляда пъти

 

Единствената песен, която има (тънък) шанс да влезе в топ 10 на мястото на мангалите е... "Дразни ме". :1000 (19):

Като гледам Анелия и Десислава продължават да разбиват през цялата година с песни от миналата. Присъствието на Емануела точно с тази песен е абсурдно, но тук бяхте установили каква е причината за тази аномалия.

Много искам Кама да стане номер 10 и за първи път от години да ги видим с ДС една до друга при хитовете. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на следващата година ще "представя" годишната класация, базирана на класацията на popnable всяка седмица и по-точно на позициите, а не на бройката гледания. Топ 10 обаче вече е ясен - на 95% съм сигурен, че никоя песен не може да събере достатъчно точки, за да мине 10-тото място. Топ 10 в попфолка за 2017 изглежда така:

 

1. Анелия - Дай ми още

2. Азис - Мотел

3. Емануела - Виновна

4. Алисия feat. Тони Стораро - Добре ти беше

5. Джена - Коя

6. Емануела - Почти перфектен

7. Алисия и Илиян - Нито дума

8. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

9. Деси Слава - И на всички като тебе

10. Роксана feat. Румен Борилов - Хиляда пъти

 

Единствената песен, която има (тънък) шанс да влезе в топ 10 на мястото на мангалите е... "Дразни ме". :1000 (19):

Мотел е най-силната чалгия на 2017, кви са тия глупости? Нашите в Германия бяха като излезна и са я чули, че и даже са я слушали постоянно. Дай ми още не може по нищо да се мери с Мотел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мотел е най-силната чалгия на 2017, кви са тия глупости? Нашите в Германия бяха като излезна и са я чули, че и даже са я слушали постоянно. Дай ми още не може по нищо да се мери с Мотел.

 

Той съставя класацията на база позициите на песните в попнейбъл. Всяка позиция носи съответни точки, затова така. Критерият не е гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той съставя класацията на база позициите на песните в попнейбъл. Всяка позиция носи съответни точки, затова така. Критерият не е гледания.

:1000 (19): Поради същата причина “Не се изтриваш” ще е сред най-гледаните песни на годината, а в класацията максимумът ще е около 30-то място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия нещо се е побъркала напоследък.Като излиза на концерта пише,че била излизала черешката на тортата,после публикува снимка на среден пръст и всичко е точно сега това.Явно има някакъв филм с някоя от колежките,но да “напада” по този начин приляга по-скоро на годините на дъщеря и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия нещо се е побъркала напоследък.Като излиза на концерта пише,че била излизала черешката на тортата,после публикува снимка на среден пръст и всичко е точно сега това.Явно има някакъв филм с някоя от колежките,но да “напада” по този начин приляга по-скоро на годините на дъщеря и.

Моралистаката да млъкне, моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички песни на Сопрано са страхотни.

Не знам дали това го казваш с ирония, но лично аз съвсем сериозно харесвам всяка една песен на триото, която съм чул. :)

И не знам защо във форума, а и в коментарите под клиповете им, момичетата отнасят такова плюене...

И мен "Кан-Кан" много ме забавлява. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали това го казваш с ирония, но лично аз съвсем сериозно харесвам всяка една песен на триото, която съм чул. :)

И не знам защо във форума, а и в коментарите под клиповете им, момичетата отнасят такова плюене...

И мен "Кан-Кан" много ме забавлява.

Не,напълно съм сериозен.Винаги съм ги защитал,но какво да очакваме от мозъци пропити с чалга и неоценяващи истинското изкуство.В една нормална държава чалгарките щяха да са чистачки на изпълнители като Сопрано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече прави по 100к, май няма да мине "Пате" и "#MeGusta".

120 месец след премиерата е невероятно!

Да не говорим, че Галин стабилизира яко последния трак след като го изпълни с Тото.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...