Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Не се изтриваш" не върви пред "Пате" и "Ме густа". Колко пъти е нужно да ви се повтори, че да разберете, че е това е истината? B) Отидете на дискотека и ще се убедите. Месец след премиерата продължавам да не мога да проумея какви бяха тези гледания на Преса в първите 1-2 седмици с една съвсем обикновена и скучна песен, която през януари-февруари вече никой няма да помни. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Четох в Сигнала по темите някаде, Весо фена се жалваше че го биел :lol:

 

Ето, намерих го

 

f8c93e929bf5ccca.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох в Сигнала по темите някаде, Весо фена се жалваше че го биел :lol:

 

Ето, намерих го

 

f8c93e929bf5ccca.png

Колкото и се мразеше с Мария,крадеше и пощата ли какво беше,а след това се снимаха заедно.Този е пълен ненормалник

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и се мразеше с Мария,крадеше и пощата ли какво беше,а след това се снимаха заедно.Този е пълен ненормалник

 

Знам мила, против насилието съм, ама този е страшен нахалник. :mf_surrender:

Сигурно не го набиват за първи път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам мила, против насилието съм, ама този е страшен нахалник. :mf_surrender:

Сигурно не го набиват за първи път.

Същият май беше прекратил участието на Галена в София това лято, с закани че ще хвърли камъни по нея. :1000 (29):

 

-

 

Галена подготвя нови изненади за меломаните

 

"Тя обещава много изненади съвсем скоро и издава, че по новия си видеоклип за първи път ще работи с режисьора Валери Милев."

 

Този на кои клипове е бил режисъор до сега?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същият май беше прекратил участието на Галена в София това лято, с закани че ще хвърли камъни по нея. :1000 (29):

 

-

 

Галена подготвя нови изненади за меломаните

 

"Тя обещава много изненади съвсем скоро и издава, че по новия си видеоклип за първи път ще работи с режисьора Валери Милев."

 

Този на кои клипове е бил режисъор до сега?

Първите на Гери-Никол,Престъпно е,Неповторим,Дай го двойно,Минута живот..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите на Гери-Никол,Престъпно е,Неповторим,Дай го двойно,Минута живот..

 

 

Този шедьовър е първия поп-фолк клип на Валери Милев. :whistling:

 

И единствения заснет на кинолента в жанра. Първия високобюджетен клип в попфолка. С Галена може да направят нещо добро. Проблема в последните години в клиповете му са, че изпълнители като Преслава, Коце не снасят над 5000 лв за клип. Резултата е плачевен... Отпуснат ли му кинти и музата му се отпуска :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И единствения заснет на кинолента в жанра. Първия високобюджетен клип в попфолка. С Галена може да направят нещо добро. Проблема в последните години в клиповете му са, че изпълнители като Преслава, Коце не снасят над 5000 лв за клип. Резултата е плачевен... Отпуснат ли му кинти и музата му се отпуска :3fdb8960598fa63e:

Това обеснява защо филма,който беше заснел е станал толкова зле. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И единствения заснет на кинолента в жанра. Първия високобюджетен клип в попфолка. С Галена може да направят нещо добро. Проблема в последните години в клиповете му са, че изпълнители като Преслава, Коце не снасят над 5000 лв за клип. Резултата е плачевен... Отпуснат ли му кинти и музата му се отпуска :3fdb8960598fa63e:

На Андреа "Докрай" доколкото си спомням също е заснет на кинолента.

Да вземам да добавим факта за "Жадувам" в постиженията "Първа в това". :whistling:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обеснява защо филма,който беше заснел е станал толкова зле. :gun_bandana:

Виж му клиповете на Каризма - Мистър Килър, Ще избягам ли от теб, Минаваш през мен.

Не съм гледал филма му, но бюджета е важен, а Бългаия не може да си позволи често подобни суми за клипове или филми...

За жадувам вървеше ПР, чее 100 бона. Съмнявам се да е повче от 50, но след този клип, често се ползваше подобен ПР от много изълнители, дори и Андреа, но тя никога не е крила , че Деска и е била любимка и слабост :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този шедьовър е първия поп-фолк клип на Валери Милев. :whistling:

Обожавам тази песен, обожавам този клип (един от най-най-добрите е!)!

 

Между другото, сега съм на механа и за любителите на "войната" Деси Слава - Камелия да споделя, че хората както се кефеха на "Луда по тебе", така се кефеха и на "Мъжете всичко искат" и " Две сърца"! И двете певици просто оставиха вечни хитове в поп-фолка, както го направиха и Глория, и Ивана! Тук си го оплювате, но това е - без тези 4 изпълнителки, жанрът нямаше да има тежестта, която имаше! И Камелия съвсем не е бездарна! Да, не е най-добрият голямата певица, но има приятен глас! И Десислава не е толкова проста, колкото я изказват! Да, няма голямо дар слово, но не е малоумната, за която я мислят доста хора! Айде, малко уважение към тези 4 певици и другите, които спомогнаха поп-фолкът да се утвърди като най- слушанията жанр! Без тях, не знам дали щеше да съществува поп-фолкът... Стига с тези простивопоставяния! Всички от онова поколение записаха със златни букви успехи за целия жанр, нещо, което днешните с лекота рушат...

 

Аз не мразя Камелия! И ти, Десов фен не го прави! И двете са от златното поколение, което трябва да бъде уважавано! Оставете простотиите, хората си казват думата по заведенията, а тя е, че и Десислава, и Камелия, и Глория, и Ивана направиха нещо изключително значимо, за да има и добра дума за иначе пропадоя жанр поп-фолк!

А любителите на простотиите, продължавайте да плюете другите, различни от любимката ви, това няма промени значимостта на 4-ъе златни!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж му клиповете на Каризма - Мистър Килър, Ще избягам ли от теб, Минаваш през мен.

Не съм гледал филма му, но бюджета е важен, а Бългаия не може да си позволи често подобни суми за клипове или филми...

За жадувам вървеше ПР, чее 100 бона. Съмнявам се да е повче от 50, но след този клип, често се ползваше подобен ПР от много изълнители, дори и Андреа, но тя никога не е крила , че Деска и е била любимка и слабост :Vishenka_05:

Ами ако харесваш ужаси пусни си Погрешен завой 6 мисля че беше.Целия клип е сниман в България,даже някои кадри са от Банята където е сниман и И на всички като теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Андреа "Докрай" доколкото си спомням също е заснет на кинолента.

Да вземам да добавим факта за "Жадувам" в постиженията "Първа в това". :whistling:

HD клиповете с заснемат с нова и модерна технология, но в онези години, за да имаш клип на високо и световно ниво, това беше начина.

Затова ме съмнява Докрай да е заснет на кинолента. Не сме ли го отбелязали. Трябва да добавим и това за вокалите в Жадувам и Казваш, че ме обичаш. Хубаво е любимката ни да е първа в почти всичко :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам тази песен, обожавам този клип (един от най-най-добрите е!)!

 

Между другото, сега съм на механа и за любителите на "войната" Деси Слава - Камелия да споделя, че хората както се кефеха на "Луда по тебе", така се кефеха и на "Мъжете всичко искат" и " Две сърца"! И двете певици просто оставиха вечни хитове в поп-фолка, както го направиха и Глория, и Ивана! Тук си го оплювате, но това е - без тези 4 изпълнителки, жанрът нямаше да има тежестта, която имаше! И Камелия съвсем не е бездарна! Да, не е най-добрият голямата певица, но има приятен глас! И Десислава не е толкова проста, колкото я изказват! Да, няма голямо дар слово, но не е малоумната, за която я мислят доста хора! Айде, малко уважение към тези 4 певици и другите, които спомогнаха поп-фолкът да се утвърди като най- слушанията жанр! Без тях, не знам дали щеше да съществува поп-фолкът... Стига с тези простивопоставяния! Всички от онова поколение записаха със златни букви успехи за целия жанр, нещо, което днешните с лекота рушат...

 

Аз не мразя Камелия! И ти, Десов фен не го прави! И двете са от златното поколение, което трябва да бъде уважавано! Оставете простотиите, хората си казват думата по заведенията, а тя е, че и Десислава, и Камелия, и Глория, и Ивана направиха нещо изключително значимо, за да има и добра дума за иначе пропадоя жанр поп-фолк!

А любителите на простотиите, продължавайте да плюете другите, различни от любимката ви, това няма промени значимостта на 4-ъе златни!

Колкото и да съм съгласен с теб за повечето от написаното... Колкото и да не искам да омаловажавам имена като Глория И Ивана, не мисля, че двете имат място до ДесиСлава и Камелия. Двете се доказаха твърде много през години, в които Ивана и Глория лежаха на стари лаври. Камелия и ДесиСлава продължават да тежат като имена не само за жанра си, имат нови хитове, борят се с най добрите. Доказаха се като самопродуциращи се. Почти 20 години са сред най обсъжданите и популярни имена в бг. Доказаха се по формати и пред друга аудитория освен тази, която ги е слушала. В този форум налагаме Ивана/Глория/Деса/Кама като голямата четворка, но ако обективно анализираме 4те имена с най успешни кариери то до Деса и Кама, можем да сложим само Азис и Софи Маринова. Това са лица, които вълнуват и през 2-3 години регистрират тотални хитове. Нещо, което Ивана и Глория от 10 години нямат... Да, заслужават уважение и признание, но нека не преекспонираме успехите им. Те са легнди и са оставили много след себе си, но нямат място до 4те, които споменах по горе. Твърде много омаловажавате Софи и Азис в този форум...

 

Ами ако харесваш ужаси пусни си Погрешен завой 6 мисля че беше.Целия клип е сниман в България,даже някои кадри са от Банята където е сниман и И на всички като теб.

Гледал съм го. Бях забравил, че е негов. Флма н тстъпва на 4та, 5та или седма част. За първи филм с никсък бюджет си е ок. То поредицата сие нискобюджетна по принцИП...

Черен сняг също е заснет там :Vishenka_05:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте какво прави кака ви Кама в Щатите

В тази връзка - клиповете на Преса от Америка кога? :3fdb8960598fa63e:

А на твоята любимка Галош не искаш ли да видиш клипове? :)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...