Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"В пет ми звънни" за малко да ѝ опропасти кариерата. Слаб, незапомнящ се трак, който всички чакахме с нетърпение половин година след най-силната ѝ песен в кариерата, а то се оказа дъвка с косъм. Ако беше пуснала нещо като "Хубаво го запомни" още април, щеше да продължи бруталната си инерция.

 

Радвам се, че тази година е и по-успешна, и по-продуктивна за нея. 4 месеца е максималната пауза, която трябва да си позволява.

Абсолютно. Според мен миналата година и изигра лоша тези дълги паузи между песните. Аз не мога да разбера защо ''В пет ми звънни'' не стана такъв хит защото е брутална! И все пак май ''Фуклата'' си остава най-слабата песен, но пак не е провал каквито са били песни на топ изпълнителки като ''Без теб'', ''В твоя ум'', ''Само мой'' и ''Да ти олекне''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В момента повечето хора предпочитат Яница пред Андреа, няма ли хитове в момента хората я забравят. Знае го и тя това и прави жалки опити като дуета с Сузанита за да възроди кариерата си. По същият начин беше и Камелия, правеше се на интересна по интервютата, сега има хит и няма я никаква.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше жури още преди 5 години в "Гласът..", далеч преди Кама да се намърда ;)

 

Да кажа ВЕДНАГА, че Камелия беше в сезона с най-голям възможен рейтинг, далеч преди Преслава и Пайнер да сънуват, че това е възможно. Явно Кама е по-голяма звезда от Преса. И този път не кирливи тинейджъри броящи в нета реват как "Шушана" в нейно изпълнение е хитът на годината, а пипълметричните агенции го показват в извадките си. Очевидно това в САЩ не е случайно, а просто закономерност. Това е положението....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа ВЕДНАГА, че Камелия беше в сезона с най-голям възможен рейтинг, далеч преди Преслава и Пайнер да сънуват, че това е възможно. Явно Кама е по-голяма звезда от Преса. И този път не кирливи тинейджъри броящи в нета реват как "Шушана" в нейно изпълнение е хитът на годината, а пипълметричните агенции го показват в извадките си. Очевидно това в САЩ не е случайно, а просто закономерност. Това е положението....

Знаем ги твоите извадки ... същите като на БТВ, които ежедневно обявяват в емисиите си, че са най-гледаната медия, а независими източници сочат двойна преднина на Нова ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаем ги твоите извадки ... същите като на БТВ, които ежедневно обявяват в емисиите си, че са най-гледаната медия, а независими източници сочат двойна преднина на Нова ..

 

..... а пипълметрията на Нова ТВ е толкова тиха, че не смее и за БИГ Брадър да отвори уста. Приемете, че БТВ размаза Нова ТВ така, както Кама - Преслава. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охо,да не влизам няколко дни и пак сте споменавали Андреа,няма лошо де.Всички знаем,че нито Галена,нито Яница могат да са й конкуренция и двете следват строго линията на Андреа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охо,да не влизам няколко дни и пак сте споменавали Андреа,няма лошо де.Всички знаем,че нито Галена,нито Яница могат да са й конкуренция и двете следват строго линията на Андреа. :Vishenka_05:

аре у лево ! Свинята само може да мечтае за успехите на Галена

 

Най хубавите клиповее на Андреа са студийни

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

аре у лево ! Свинята само може да мечтае за успехите на Галена

 

Най хубавите клиповее на Андреа са студийни

 

Бягай в Гриндър и не ме цитирай.Моторист без каска

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2015 г. ти напусна своите музикални продуценти. По-трудно ли е без голяма компания зад гърба?

Не, дори ми е по-лесно. Работя по-малко като обороти, а печеля повече. Най-хубавото е, че имам спокойствие. Преди ми налагаха неща, които не са правилни и ме дърпаха надолу. Хората у нас са свикнали да робуват, да им налагат правила... С колежките съм в отлични отношения. Всеки сам си избира и си носи последствията от този избор.

 

Я гледай ти как са и се отворили очите на Андра.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто напусна Пайнер няма хитове, участията и намаляха и хонорара и падна. Няма какво да лъжем.

Всичките й чалга песни,които пусна извън Пайнер станаха големи хитове с изключение на "Всичко ми взе",която изветря доста бързо,но пак се забеляза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките й чалга песни,които пусна извън Пайнер станаха големи хитове с изключение на "Всичко ми взе",която изветря доста бързо,но пак се забеляза.

Та тя направи три песни. Така го казваш ящвсе едно цял албум е пуснала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен с гърди и скъпи клипове явно друго няма с какво да се похвали :roll1:

Колкото и пари да имаш, гласови данни и акъл не се купуват. :1000 (19):

Преди и скъпи клипове не можеше да си позволи! Има напредък. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто напусна Пайнер няма хитове, участията и намаляха и хонорара и падна. Няма какво да лъжем.

Абсолютно вярно! Камелия втора стана..

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...