Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пророк Мохамед за новата песен на Теда, която стартира с 220К за първия ден:

 

Да ти кажа и аз имам подобни очаквания, ако не ги повтори, поне да не се срине драстично. Мисля, че дълго време ще прави добри гледания. Песента е идеална за диско и за младата аудитория.

 

Една седмица по-късно парчето праска по 200К на ден. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена днес или утре ще е :3fdb8960598fa63e:

Сигурно утре. Тези дни ще снимат новогодишната програма за Шоуто на Слави.Дано да представи песента и там. Голяма реклама би било, ако я промотира и там. До доста по-голяма възрастова група би достигнала.

 

Между другото Глория става все по-красива! Страхотна празнична фотосесия са направили.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална! Може би най-добрата бърза песен на Емилия заедно с Да бях от гадните!

Сещам се , че цяло лято гърмеше по клубовете и я въртяха по няколко пъти на вечер-голям хит,а мисля,че дори и не получи номинация за "Песен на годината". :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава първия месец 7 милиона, а сега за 21 дни има едва 1.7 млн. :mf_surrender:

 

Да не би да е спряла да се показва?

 

 

Да не би пък нещо друго да е спряла? Кранчето например? :whistling: Като обяснявахме двама-трима човека, че тази песен не става и е поредната пепина еднодневка, някои хора да имаше как да ни пребият с камъни. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би пък нещо друго да е спряла? Кранчето например? :whistling: Като обяснявахме двама-трима човека, че тази песен не става и е поредната пепина еднодневка, някои хора да имаше как да ни пребият с камъни. :girl_witch:

Не се изтриваш>Боса,който толкова сляпо се опитваше да защитиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питат Галена в Автограф: "Как продължаваш оттук нататък с песните ти?" и Емануела отговаря: "Естествено, че си продължава да си е номер 1" :Vishenka_05:

 

Дали няма да има дует догодина от двете :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пророк Мохамед за новата песен на Теда, която стартира с 220К за първия ден:

Една седмица по-късно парчето праска по 200К на ден. :3fdb8960598fa63e:

Чалга хитът на декември месец :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...