Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Снощи като се прибрах писах на склада на Пайнер, днес са ми писали, че утре ми пращат албума на Райна, в четвъртък ще си го взема от Еконт. :P

Като го получиш, ни изненадай с трак листа защото Пайнер дори рекламата още не са качили!

Дано скоро излезе и поп-фолк песента! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като го получиш, ни изненадай с трак листа защото Пайнер дори рекламата още не са качили!

Дано скоро излезе и поп-фолк песента! :3fdb8960598fa63e:

 

Ами той албумът излиза след 4 януари за цялата страна, може би затова няма реклама още.

Бил е пуснат доколкото знам първите 40 бройки в София, до 16:00 часа е можел да се купи.

Най-верните фенове са си го купили още тогава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами той албумът излиза след 4 януари за цялата страна, може би затова няма реклама още.

Бил е пуснат доколкото знам първите 40 бройки в София, до 16:00 часа е можел да се купи.

Най-верните фенове са си го купили още тогава.

Жестока!

Райна е първата поп-фолк изпълнителка смазала с pre-order на албума си!

Сигурно значи на 4-ти ще качат всичките ТВ версии. Дай боже хит!

Т'ва видео и е по-добро от доста поп-фолк клипове дето е пускала в последните години.

Чакаме и чалга проекта, де. Може и там да изненада.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока!

Райна е първата поп-фолк изпълнителка смазала с pre-order на албума си!

Сигурно значи на 4-ти ще качат всичките ТВ версии. Дай боже хит!

Т'ва видео и е по-добро от доста поп-фолк клипове дето е пускала в последните години.

Чакаме и чалга проекта, де. Може и там да изненада.

 

Фолклорните й клипове са винаги много красиви.

 

Райна ще бъде и първият гост в "Автограф" за 2018 в новата рубрика въпроси от феновете.

 

Има голям интерес към Райна от хората- повечето искат дует с Борис Дали, питат за фолклорния и попфолк албум, за DVD-то.

https://www.facebook.com/PlanetaHDtelevisio...757515957604014

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока!

Райна е първата поп-фолк изпълнителка смазала с pre-order на албума си!

Сигурно значи на 4-ти ще качат всичките ТВ версии. Дай боже хит!

Т'ва видео и е по-добро от доста поп-фолк клипове дето е пускала в последните години.

Чакаме и чалга проекта, де. Може и там да изненада.

На тая песен има страшно яко хоро. :D Тази версия обаче е прекалено бавна май и ще е голямо влачене. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На тая песен има страшно яко хоро. :D Тази версия обаче е прекалено бавна май и ще е голямо влачене. :1000 (29):

 

Важното е, че албумът ще е при мен. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава защо е отпоследвала Галин в инстаграм :1000 (29):

 

Преслава има ново гадже, което вероятно не държи тя да следва подобни "метросексуални" типове, па били те и колеги... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има ново гадже, което вероятно не държи тя да следва подобни "метросексуални" типове, па били те и колеги... :whistling:

От друга страна Галин е гей, така че много се съмнявам да е заплаха за мъжа на Преслава. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От друга страна Галин е гей, така че много се съмнявам да е заплаха за мъжа на Преслава. :1000 (29):

 

Да, но новият на Преса е все още селянин и продължава да е син на баща си, който пък се занимава със земеделие. В градовете хората са по-склонни да толерират различните, но на село и в малките градове, а това е 2/3 от България тази тема е табу. Нали си представяш кога баща му ще му даде пари за нова лачена лимузина, ако на събора му доведе педали?

 

:1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока!

Райна е първата поп-фолк изпълнителка смазала с pre-order на албума си!

Сигурно значи на 4-ти ще качат всичките ТВ версии. Дай боже хит!

Т'ва видео и е по-добро от доста поп-фолк клипове дето е пускала в последните години.

Чакаме и чалга проекта, де. Може и там да изненада.

Коментирай, че първите 50 броя от албума, доставени в 13:00 са били изкупени до 16:00 същия ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качили са нови песни в канала:RetroHit

 

Преди няколко дни от Планета бяха писали на стената в YouTube да очакваме изненади от YouTube канала им и вероятно този канал е изненадата. Възможно е и заради този канал да трият стари клипове от PlanetaOfficial.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качили са нови песни в канала:RetroHit

 

Преди няколко дни от Планета бяха писали на стената в YouTube да очакваме изненади от YouTube канала им и вероятно този канал е изненадата. Възможно е и заради този канал да трият стари клипове от PlanetaOfficial.

 

Не мисля, че е на Пайнер канала, защото качват и певици, които не са вече в фирмата! :3fdb8960598fa63e:

 

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каналът не е на Пайнер, според мен. Първо, че клиповете са със старите плочки, а те ги режат и променят по принцип, второ че качват клипове на Петра, Вероника и т.н., а Пайнер неведнъж са показвали, че след като един изпълнител ги напусне, вече не съществува за тях.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката е най-красивата, която съм виждала на фолклорен албум. Райна е много красива!

 

Всичките й обложки на фолклорните й албуми са красиви- нали ги имам, а DVD-та още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...