Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

1.Спамът на Фиклена ли визираш като "Галеновите" ? Това си е спам на един човек, а не масов.

2. Платена популяризация не е платена ротация. А платена реклама ва водката и цигарите.

3. Няма как всяка година да е като 2015 г. Няма как докато си има и лични поводи да очакваме да пуска 6 песни и да е на макс винаги.

4. Какви награди пак са ти в устата? За награди май само форумните фенове се сещаме. Ако се разчиташе на едни статуетки да движат кариери, нямаше да има нито разнообразие, нито препълнени участия. Галена ако беше толкова комплексирана на тема награди ( както твърдите няколко човека тук) щеше да обиколи всички тв предавания да се хвали,че е получила международна награда за Най-добър бг изпълнител ( както прави Андреа например). А тя дори не се похвали с това в профила си.

5. Галена още през 2009 си рапира в "На две големи". А през 2010 си има поп дует с Кристо.През 2012 си направи РнБ ремикс на Дяволът ме кара. Не помня тогава някоя от Тита или Гери-Никол да ги е имало на хоризонта. Цялата музика в световен мащаб се промени и масово хората се кефят на такива песни. Това,че Гери-Никол и Тита също правят песни, които са модерни в цял свят , да не би да забранява да попфолк изпълнителите да правят и те? Доста голяма част от младата аудитория започнаха да слушат Галин именно заради такива проекти , а от известно време наблюдавам,че и Галена харесват в такива проекти. Точно същата аудитория, която се кефи само на актуалните поп звезди. Много се кефят се,че Гери-Никол е била на участие на Галена и споделят навсякъде клипчета. Фенски страници правят и то точно в периода от #МамаУраган насам. Това означава,че линията, по която се движи Галена е успешна и привлича и аудитория, която тя до този момент не е имала.

6. Как реши,че само Пей, сърце и Моро му са успешни? #МамаУраган, #TheBoss са си хитове както и да го погледнеш! Новата започва да набира скорост. Баладата с Фики влиза в топ 10 на най-гледаните балади в ерата на youtube, а е на няколко месеца. Мина ми пък е най-гледаната песен от коледните/новогодишните тв версии на новите песни. Това все успешни проекти.

7. Кои са тези 10 по-успешни песни от Моро му? Точно хита на годината си е от Пайнерските. Песен на 10 месеца, която още тресе клубовете и дж-те намаляват музиката, за да се пее от хората на припева и без да е участие на Галена. На концерта се пееше с пълно гърло и коментарите валят, че е хита на година в youtube от фенове на различни изпълнители. А тези 5 по-успешни от нея ги виждаш само ти.

8. Не виждам как направи връзката между Костов и Галена. Те се движат в различни ниши. А и Галена е една от малкото, заради които попфолка е дават за добър пример по отношение на качество, разнообразие и попиване на световните тенденции за музика,визия, реализация на проекти. Не виждам да има друга освен нея, за която да сипят похвали хора, които никога не са работили с нея, а са екипи на нейните колежки. Явно е и достатъчно популярна и то с добро в близките страни,за да получава предложения за дуети с чужди звезди и договор с международни компании.

 

Хубав ден и намалете алкохола по празници, за да не се получават такива непели коментари, като този на Слави!

Типичното комплексарско фенско поведение. Нямаме аргументи и се опитваме да омаловажим чуждото мнение като продукт на пиянска вечеринка. Оставете хората да имат различно мнение от вашето. Това че 6 месеца си повтаряте че Моро му е хита на годината си е ваш комплекс и заблуда. Моро му гръмна за 2 месеца и видяхме как рязко падна като гледания. Смешно е дори да имате претенция да е хит след като Преслава за 3 месеца ще я задмине. Когато Пей сърце къртеше с гледания, те ви бяха основен критерий, за да ни я набивате в лицата. Сега всячески се опитвате да омаловажите статистиката на Не се изтриваш , но не минавате. А ти защо си мислиш, че си по малко психопат от Фиклена? Той поне е забавен в инфантилността си, а ти си за диагноза. Тръгнала да обижда хората , защото имат различна гледна точка.... другото от поста ти не заслужава внимание. Не съм длъжен да ти обяснявам кой е по силен и защо. Виж интервюто на Азис за Нова , и ще разбереш грешките и липси те на Галена. Човека с едно парче какво постига, вече и интелектуалци го признаха. Цаката е да не бягаш от себе си, да не се правиш на друг. Сегашните песни на Галена са копия на хитовете но Гери Николай. Не е проблем да прави Рнб, но да търси собствена ниша, а не да гони чуждата. Деса още 2003 ги светна с рап и рнб

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Келиии, помним ли този паметна констатация? :3fdb8960598fa63e:

Мигом си я припомняме :Vishenka_05:

 

2 години!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти , Галена пусна песента точно преди голямото пътуване а и не е Попфолк парче

 

Няма да повтарям като папагал

Заради това паднаха и гледанията на Преслава, иначе щеше да стигне 10 милиона до 31. :3fdb8960598fa63e:

Оправдания, оправдания... когато една песен става, хората си я пускат, гледанията се трупат ("Не се изтриваш"). Като не става, има някакъв първоначален интерес, ако е от голямо име, после бързо секва (#ПростАШКо шоу).

 

Между другото изписването на името на песента на английски #JustShow е тотален пример каква е кариерата на Гальочка в последните 2-3 години - претенция до безкрай (изписване на английски), а всъщност тъпотията и безвкусицата си личи отдалеч (нелепата граматическа грешка от превода дума по дума, трябва да е Just A Show).

 

Искам си тази Галена! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

много сладка ! да участва пак ще има по голям рейтинг от Кама

 

Рейтинг? Във време когато Пайнера се моли на Кама и Андра? Заврете си рейтинга...... знаете къде....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради това паднаха и гледанията на Преслава, иначе щеше да стигне 10 милиона до 31. :3fdb8960598fa63e:

Оправдания, оправдания... когато една песен става, хората си я пускат, гледанията се трупат ("Не се изтриваш"). Като не става, има някакъв първоначален интерес, ако е от голямо име, после бързо секва (#ПростАШКо шоу).

 

Публикувано преди 2 дни:

 

 

Преслава наистина няма да успее да направи 10 милиона до 31 декември, но на 1 януари със сигурност ще ги има.

Проста сметка - остават 6 дни и ~870k до целта. Към момента прави по около 120k на ден, съответно ако няма големи сривове или пикове, на 31 ще е на около 9.8 милиона. Да обаче знаем как се повишава гледаемостта на Нова година - песните правят двойно, ако не и повече на обичайното си за деня. Следователно Преси ще започне новата 2018 с 10 милиона на последния си хит. Нещо, което Гальочка няма да постигне с последната си боза и до края на 2018 :rolleyes:

 

Следователно-неследователно празниците не попречиха на Тита да прави по над 300К на ден. Оправдания, оправдания... Когато една песен има staying power и не е писнала за месец, си прави добри гледания и 2, и 3, и 6 месеца след премиерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, това казвам и аз - на Тита празниците не ѝ попречиха, защо на Галена да ѝ пречат? Това, че са попречили на Преслава не го мисля, казах го, за да иронизирам изказването, че таймингът е проблемът при Галена, а не това, че песента просто няма потенциал.

 

И не се отричам от преценката си, че на 1 януари "Не се изтриваш" ще има 10 милиона, виждали сме как скачат статистиките на Нова година. Спадът е напълно нормален, предвид, че песента не е вайръл хит като "Хабиби" или тези на Гери-Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, това казвам и аз - на Тита празниците не ѝ попречиха, защо на Галена да ѝ пречат? Това, че са попречили на Преслава не го мисля, казах го, за да иронизирам изказването, че тайминга е проблемът при Галена, а не това, че песента просто няма потенциал.

 

И не се отричам от преценката си, че на 1 януари "Не се изтриваш" ще има 10 милиона, виждали сме как скачат статистиките на Нова година. Спадът е напълно нормален, предвид, че песента не е вайръл хит като "Хабиби" или тези на Гери-Никол.

 

Така е, празниците не са проблемът. Един ден, в който хората са пътували, айде, може до някаква степен да е повлияло, но толкова дни е абсурд.

 

А това, което си написала е, че "......иначе Преслава щеше да има 10 млн. до НГ", което на мен ми прилича, че всъщност се отричаш от първоначалното си твърдение. Или и това е иронизиране?

 

Не виждам как ще направи 700К в оставащите три денонощия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има кога ще направи 10 милиона, като песента си е балон. Имаше интерес в началото и впоследствие намаля значително. Приемът на концерта беше нулев, сякаш пее песен излязла на същия ден, никаква реакция. Щом е желаела да заложи на Шушана, само по себе си говори, че не вижда надежда в своите си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има кога ще направи 10 милиона, като песента си е балон. Имаше интерес в началото и впоследствие намаля значително. Приемът на концерта беше нулев, сякаш пее песен излязла на същия ден, никаква реакция. Щом е желаела да заложи на Шушана, само по себе си говори, че не вижда надежда в своите си песни.

+1 ИМАШЕ ИНТЕРЕС ЗАЩОТО ПРЕСА КАТО ПУСНА ПЕСЕНТА НЯМАШЕ КОНКУРЕНЦИЯ . ПОМНИТЕ ЛИ АНДРЕА С 'НАЙ-ДОБРАТА' КАК СПЕЧЕЛИ 6 ПОРЕДНИ КЛАСАЦИИ НА СИГНАЛ БГ ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има кога ще направи 10 милиона, като песента си е балон. Имаше интерес в началото и впоследствие намаля значително. Приемът на концерта беше нулев, сякаш пее песен излязла на същия ден, никаква реакция. Щом е желаела да заложи на Шушана, само по себе си говори, че не вижда надежда в своите си песни.

 

Това не е вярно! На концерта се прие невероятно, всички пяха, крещяха и танцуваха! Много по-добре се прие от хита на годината Моро Муу, която цяла година е зациклила на 11 милиона! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има кога ще направи 10 милиона, като песента си е балон. Имаше интерес в началото и впоследствие намаля значително. Приемът на концерта беше нулев, сякаш пее песен излязла на същия ден, никаква реакция. Щом е желаела да заложи на Шушана, само по себе си говори, че не вижда надежда в своите си песни.

 

Аз още не мога да си обясня как съумя да направи 1 млн. за два дни и след това сума ти време поддържаше толкова високи гледания, за да даде фира само 1 месец по-късно. И наистина приемът на концерта беше несъответстващ на фурора, който предизвика песента в youtube. :1000 (9):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" угасна по-бързо и от "Моро му", едната поне имаше страшен прием 9 месеца след излизането си и още е един от пироните на всяка дискотечна програма (съдейки по ходенето ми онзи ден), другото като гледам ще се окаже едно сезонен хит, макар и сериозен по размер. "Ме густа" и "Пате" са хитовете на есента в чалгата, и естествено "Шушана", но там е ясно.

 

"Тук жена му пази" се оказа пък тотален флоп, доби популярност заради имената. Към днешна дата песента е нула. "Пада звезда" е по-скоро сравнима с "Мина ми", отколкото с която и да е друга песен на Галена от годината. "Без теб" даже не я коментираме.

 

Дори и в най-слабата си година Галена е по-силна от Преслава. Просто силната есен на Преслава покрай наглия кавър на "Шушана" и "Не се изтриваш" изкривиха представите на хората.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, защо не ви харесва #Просто шоу? :mf_surrender:

Защото Галош е изкуствена, иска на всяка цена да се доказва и да се прави на нещо, което не е ;) Самата песен е тъпа и елементарна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Галош е изкуствена, иска на всяка цена да се доказва и да се прави на нещо, което не е ;) Самата песен е тъпа и елементарна.

То понеже Преса не е по- голям миндил!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Галош е изкуствена, иска на всяка цена да се доказва и да се прави на нещо, което не е ;) Самата песен е тъпа и елементарна.

На мен ми харесва много звученето. Уникално е :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...