Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Айде душички мои лицемерни защо не скачате срещу гърбавата Емилия,че е записала почти целия микс на Наско Ментата , а тук се спукахте да хулите Преслава,че записа Шушана , хайде да ви видя лицемери!

 

А да ти говори нещо, че микса е качен в същия канал, в който е качен и този на Ментата? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Айде душички мои лицемерни защо не скачате срещу гърбавата Емилия,че е записала почти целия микс на Наско Ментата , а тук се спукахте да хулите Преслава,че записа Шушана , хайде да ви видя лицемери!

Тука двойният стандарт и лицемерието им е като религия.Емилия го била изпявала по-добре и за това не я нападали :roll1: Всеки си има вкус - който харесва по-равно пеене слуша Емилия , който иска по-разчупено пеене слуша Преслава , но е комично едната да бъде обвинявана за записването на песента , а другата не видиш ли защото Сульо и Пульо харесвали изпяването на Емилия повече.

Не могат да преживеят , че Преслава тази година е абсолютен топ от където и да го погледнеш.A това с участията още в началото на годината се коментираше и когато хронорарът и беше 10к и целта , заради която беше вдигнат,но тук пак се изпускат факти , които не им изнасят..Както и да е,не им се връзвай.Вижда се коя държи хита на есен-зима + супер успешен кавър на мегахита "Шушана" пък те нека си лаят. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък микса на Емилия е уникален, пусни си го на колоните, направо страхотно изпяване от Емилия да ти е драго да я слушаш- такъв глас.

Преслава ряпа да яде пред Емилия.

 

То бива заспепени фенове на Преслава ама чак толкова. Както казах вече- феновете на Преслава и Шакира сте едно към едно- готови да убият за любимката си и не са реалисти, а всичко, което направи го величаят- на това му се вика за психиатрия хора. Никога не сте обективни, ама никога стане ли въпрос за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък микса на Емилия е уникален, пусни си го на колоните, направо страхотно изпяване от Емилия да ти е драго да я слушаш- такъв глас.

Преслава ряпа да яде пред Емилия.

 

То бива заспепени фенове на Преслава ама чак толкова. Както казах вече- феновете на Преслава и Шакира сте едно към едно- готови да убият за любимката си и не са реалисти, а всичко, което направи го величаят- на това му се вика за психиатрия хора. Никога не сте обективни, ама никога стане ли въпрос за Преслава.

 

В кое да сме заслепени бе човек даже напротив Преслава е лидера на 2017 и никой тук феновете на Ваната неискат да го признаят и после ние сме били заслепени , помисли малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кое да сме заслепени бе човек даже напротив Преслава е лидера на 2017 и никой тук феновете на Ваната неискат да го признаят и после ние сме били заслепени , помисли малко.

 

Никакъв лидер не е. Вие всяка година го казвате, че е лидер. То си пролича и в гласуването за наградите на Планета как вие гласувахте за нейни песни дето не бяха никакви хитове, а при Галена, което не беше хитово хората не гласуваха, а гласуваха, което наистина й беше хит. Затова казвам, че Преславови само преувеличавате тука и всичко, което излезе нейно за вас е хит- да, ама не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв лидер не е. Вие всяка година го казвате, че е лидер. То си пролича и в гласуването за наградите на Планета как вие гласувахте за нейни песни дето не бяха никакви хитове, а при Галена, което не беше хитово хората не гласуваха, а гласуваха, което наистина й беше хит. Затова казвам, че Преславови само преувеличавате тука и всичко, което излезе нейно за вас е хит- да, ама не.

Разбира се... Една песен и хит не я прави лидерката на годината. "Не се изтриваш" е топ, но имаше и други хитове през годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се... Една песен и хит не я прави лидерката на годината. "Не се изтриваш" е топ, но имаше и други хитове през годината.

Същото можем да кажем за Галена и "Моро му" ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз никога не съм казвала, че Галена е лидерката на годината.

Не беше насочено към теб, а към нейни фенове, които твърдят това.

 

п.с. Фиклено, ако клиповете те правеха лидерка, такива като Малина, Камелия, Андреа и Цура Янева, щяха да не слизат от върха, но по ирония на съдбата, никоя от тях не е била там и като цяло не се е ползвала с голямо одобрение и уважение .. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше насочено към теб, а към нейни фенове, които твърдят това.

 

п.с. Фиклено, ако клиповете те правеха лидерка, такива като Малина, Камелия, Андреа и Цура Янева, щяха да не слизат от върха, но по ирония на съдбата, никоя от тях не е била там и като цяло не се е ползвала с голямо одобрение и уважение .. ;)

Тръпнеш ли утре да видиш Яни пак полугола барайки се ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше насочено към теб, а към нейни фенове, които твърдят това.

 

п.с. Фиклено, ако клиповете те правеха лидерка, такива като Малина, Камелия, Андреа и Цура Янева, щяха да не слизат от върха, но по ирония на съдбата, никоя от тях не е била там и като цяло не се е ползвала с голямо одобрение и уважение .. ;)

Аааа добре, така може :)

Мачкам те, трия те, даже те забравих ... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв лидер не е. Вие всяка година го казвате, че е лидер. То си пролича и в гласуването за наградите на Планета как вие гласувахте за нейни песни дето не бяха никакви хитове, а при Галена, което не беше хитово хората не гласуваха, а гласуваха, което наистина й беше хит. Затова казвам, че Преславови само преувеличавате тука и всичко, което излезе нейно за вас е хит- да, ама не.

И ти си така стане ли въпрос за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръпнеш ли утре да видиш Яни пак полугола барайки се ?

Естествено, но си мисля, че утре няма да е най-добрия възможен ден за премиера на новия трак.

Възможно е обаче да има рекордна гледаемост.

-А.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, но си мисля, че утре няма да е най-добрия възможен ден за премиера на новия трак.

Възможно е обаче да има рекордна гледаемост.

-А.

Моля се най-сетне кралица Яни да има късмет! Заслужава да бъде на начална страница - заслужава 10 милиона! Дано това е новата ''Не си ти''!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше насочено към теб, а към нейни фенове, които твърдят това.

 

п.с. Фиклено, ако клиповете те правеха лидерка, такива като Малина, Камелия, Андреа и Цура Янева, щяха да не слизат от върха, но по ирония на съдбата, никоя от тях не е била там и като цяло не се е ползвала с голямо одобрение и уважение .. ;)

Моля?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че как знаете, че #ПростоШоу звучи добре в дискотека, кой е бил? :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

..... ако клиповете те правеха лидерка, такива като Малина, Камелия, Андреа и Цура Янева, щяха да не слизат от върха, но по ирония на съдбата, никоя от тях не е била там и като цяло не се е ползвала с голямо одобрение и уважение .. ;)

 

Одобрение? Уважение? Никога не са се ползвали? :1000 (29): И накрая отиват в САЩ, пред една и съща публика и..... започва един смях на тоя твой пост.... :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одобрение? Уважение? Никога не са се ползвали? :1000 (29): И накрая отиват в САЩ, пред една и съща публика и..... започва един смях на тоя твой пост.... :hahaha:

На чалгарското мислене никога няма да можеш да му обясниш че един изпълнител е не само глас, а съвкупност от доста неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НИКОГА Андреа не е била на върха - ок, беше супер скандална, с хитове, изискани клипове и т.н., но никога не е била лидер и масова любимка - винаги мненията за нея са били много разнопосочни. Също така нямаше огромна фенска маса, която да ходи само заради нея на концертите. То се видя, че беше със срок на годност 3 години. Напълня и залезе ;) Ако беше истинска любимка, щеше да задържи интереса много по-дълго. Показателно е, че към днешна дата никой не се сеща за нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Най-после да видим един хубав клип, аман вече от на Галоша боклуците. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...