Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защото искат да предложат нещо повече. Те и без шоу ще бъдат добре приети, защото песните им са хитове.

 

А 35 милиона за "Употребена" и 27 за "Хайде, опа" на колко гледания се равняват в днешно време? :3fdb8960598fa63e:

И как все най-бездарните искат да предложат "нещо повече" .. :1000 (29): Защо един път Деси Слава, Ивана, Глория или Преслава не излязат с танкове, пожарогасители, пърформънси, холограми, пистолети, леопарди, лепенки на зърната и не знам какво още :1000 (29):

 

Те бяха в канала на Кости, който е международен :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за биса, аз също харесвам "Най-добрата", но точно такива, бездарни и неуверени в себе си, като нея и Галена разчитат на пърформанси, танкове, хеликоптери, холограми и пр. и после били правели шоу .. защо един път не излязат без балет и всякакви глупости, а само с микрофон и след това да получат бис?

 

Към днешна дата - малко, защото всичко живо се отдръпна и вече не следи жанра, но тогава отзвукът си беше голям. Клипът с освиркването имаше над 300к гледания във Вбокс, което за онова време си беше страшно много - все едно сега 5 млн. в Тубата да кажем..

 

Точно шоуто е елементът, който прави всичко по-грандиозно и мащабно. Когато качат изпълненията на отделни изпълнители, има потребители, които заявяват, че Андреа им липсва, защото правеше шоу. Не може само една Галена.

В световен аспект, това се следи и се прави още по-голямо впечатление. Тук се опитваме да го снижим или за по-удобно да го заличим изобщо. И защо?

Пък и всеки си има свой подход към сцената, изпълнението си, точно това ги прави различни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима имаш световъртеж,че си мислиш,че светът се върти около теб?

Моля? Нищо подобно не си мисля... Ти подходи по този начин, като каза да млъкнем. Престани да се заяждаш на всяка крачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как все най-бездарните искат да предложат "нещо повече" .. :1000 (29): Защо един път Деси Слава, Ивана, Глория или Преслава не излязат с танкове, пожарогасители, пърформънси, холограми, пистолети, леопарди, лепенки на зърната и не знам какво още :1000 (29):

 

Те бяха в канала на Кости, който е международен :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Защото старите певици са с ненормални разбирания за света като цяло. Бионсе е по-добра вокално от която и да е Пайнерка, но също така и най-добрата в шоуто.

 

Брутална кариера създаде Андреа!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Нищо подобно не си мисля... Ти подходи по този начин, като каза да млъкнем. Престани да се заяждаш на всяка крачка.

Тогава защо се обаждаш? Постът ми беше адресиран към тези,които говорят простотии за Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо се обаждаш? Постът ми беше адресиран към тези,които говорят простотии за Андреа.

Ми така го разбрах, така прецених и се обадих. Забранено ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как все най-бездарните искат да предложат "нещо повече" .. :1000 (29): Защо един път Деси Слава, Ивана, Глория или Преслава не излязат с танкове, пожарогасители, пърформънси, холограми, пистолети, леопарди, лепенки на зърната и не знам какво още :1000 (29):

 

Те бяха в канала на Кости, който е международен :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Идолите и разбиранията им са различни. Едните са се учили и учат от сръбски изпълнители, като цяло от балканските, а Андреа, Галена и тези, които се опитват да направят нещо по-различно на сцената, гледат Бионсе, Рияна и т.н Толкова ли е трудно да си го направиш този извод?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Само не разбирам защо в последните клипове (освен със Сузанита) на Андреа все разтягат кадрите с нея? Иска да изглежда по-слаба ли какво?

Защото е по-дебела и от Ивана станала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Само не разбирам защо в последните клипове (освен със Сузанита) на Андреа все разтягат кадрите с нея? Иска да изглежда по-слаба ли какво?

Ти ако от секс символ напълнееш и всякакви медии и хора те изядат за това, няма ли да се комплексираш? Андреа и дебела, пак има повече сексапил и харизма от любимките ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е хубаво да се използва външния вид за подитравки. Някога и Преслава беше дебела, но я харесвах примерно.

Никой не се подиграва на това, че е дебела, а на това, че иска да я разтягат - показва, че има комплекси.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идолите и разбиранията им са различни. Едните са се учили и учат от сръбски изпълнители, като цяло от балканските, а Андреа, Галена и тези, които се опитват да направят нещо по-различно на сцената, гледат Бионсе, Рияна и т.н Толкова ли е трудно да си го направиш този извод?

Това е може би най-точното определение за разбиранията за сценично присъствие у нас. Бионсе сигурно се чувства много комплексирана като певица, за да се "мъчи" да прави грандиозно шоу на сцената. Само тук може да прочетеш, че е нещо лошо да излизаш с декори,балет и да се постараеш за публиката си, да и предложиш нещо различно от себе си и да влагаш време, нерви и пари в представянето си. А аз се чудя как да някои други не им е неудобно да излизат години наред по един и същи начин и да не отделят и 1 ден и 1 лев за публиката си, която иначе много обичат. Това е за критика, а не хора, които се стараят и работят.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се подиграва на това, че е дебела, а на това, че иска да я разтягат - показва, че има комплекси.

Комплексите не са хубаво нещо, но виж всички се стараят да прикриват ако не харесват нещо в себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вресла трябва да направи 530К в следващите 47 часа, за да достигне 10 млн. до края на 1-ви януари. На Мохамед му става смешно, като се замисли за това. И никой от феновете й не смее да се хване на бас, че това ще се случи. Мхмм...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е Мохамед? Онзи пророка ли... той му смешно щото вижда напред :3fdb8960598fa63e:

 

От три дни насам потребителка, която иска да е женската версия на Мохамед, с убеждение и сигурност заявява, че Преслава щяла да мине 10 млн. преди края на 1-ви януари. Отдавам го на алкохола. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От три дни насам потребителка, която иска да е женската версия на Мохамед, с убеждение и сигурност заявява, че Преслава щяла да мине 10 млн. преди края на 1-ви януари. Отдавам го на алкохола. :3fdb8960598fa63e:

Еее остава да почакаме и да видим. Коледа и чудесата минаха попринцип. Подсети ме на 2-ри :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...