Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...g7PkyY1dRIL6_DQ

 

Нали я записа за да си пуска плейбека? :3fdb8960598fa63e:

Е няма такова нешто. Брилянтно испълнение на живо и страшна емоция. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...g7PkyY1dRIL6_DQ

 

Нали я записа за да си пуска плейбека? :3fdb8960598fa63e:

Е няма такова нешто. Брилянтно испълнение на живо и страшна емоция. :bi:

 

Спокойно, специално го е заснела, за да не я тролят за записа. На Преслава номерата ги знаем прекрасно. Нема нужда да се оправдава с това клипче. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава винаги когато е лайв във фб от участия, пее на живо. Не е вчерашна.

 

Разбира се, така и трябва. :whistling: Измамата трябва да се поддържа хитро и продължително. С минимални усилия, с цел максимален ефект. :ar:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябвало да намерят начин да ограничат измамите на Наградите... Ами направо да се върнем във времената на Нов Фолк, когато попълвахме талони и ги пращахме по пощата. :1000 (29): Другия вариант е да се пращат отново SMS-и, но той е още по-безсмислен, защото надали някой ще тръгне да си харчи парите за такава глупост. Затова да вземат най-накрая да направят като Грамитата и Оскарите- подбор на специална комисия, която да определи и номинираните, и печелившите.

Мен ако питате обаче, по-добре е поп-фолка още малко да си почине от наградите. Нещата взеха да вървят добре след като системата се рестартира. Да не скачат отново да налагат бясно дадени имена, а да почакат да се оформят действителни най-големи фаворити, които да бъдат оценени с ясно изразеното желание на народа.

А и награди на Сигнал навярно ще има, това миналата година се превърна в събитие поради липсата на други. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябвало да намерят начин да ограничат измамите на Наградите... Ами направо да се върнем във времената на Нов Фолк, когато попълвахме талони и ги пращахме по пощата. :1000 (29): Другия вариант е да се пращат отново SMS-и, но той е още по-безсмислен, защото надали някой ще тръгне да си харчи парите за такава глупост. Затова да вземат най-накрая да направят като Грамитата и Оскарите- подбор на специална комисия, която да определи и номинираните, и печелившите.

Мен ако питате обаче, по-добре е поп-фолка още малко да си почине от наградите. Нещата взеха да вървят добре след като системата се рестартира. Да не скачат отново да налагат бясно дадени имена, а да почакат да се оформят действителни най-големи фаворити, които да бъдат оценени с ясно изразеното желание на народа.

А и награди на Сигнал навярно ще има, това миналата година се превърна в събитие поради липсата на други. :1000 (29):

Преси ще обере на Сигнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Сигнал аз ги виждам така:

Идол на годината (така ли се казваше категорията, че не помня? :D)- Емануела

Най-харесвана певица- Преслава/Галена, наистина не знам коя от двете би надделяла този път

Хит- Мотел

Клип- The Boss

Балада- Ангелите плачат

 

Други имаше ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Сигнал аз ги виждам така:

Идол на годината (така ли се казваше категорията, че не помня? :D)- Емануела

Най-харесвана певица- Преслава/Галена, наистина не знам коя от двете би надделяла този път

Хит- Мотел

Клип- The Boss

Балада- Ангелите плачат

 

Други имаше ли?

Пете може да надделее за хит, певица и идол, а последните две от 3 години все един и същ изпълнител ги взима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, тези дни си изтеглих дискографията на Емилия и реших да я изслушам от първия до последния албум. Стигам до "Самотна стая" и си припомних гениалния припев на "Само теб съм обичала":

Толкова огромно клише е, как да не ти е мило, като я слушаш. :1000 (29): :Vishenka_05:

Анелка от същия период не остава.по-назад с въпросната рима:

 

Ти не знаеш как съм плакала

Плакала за теб.

Ти не знаеш как съм чакала

Болката да спре.

 

:1000 (29):

Въпреки всичко песните бяха хубави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелка от същия период не остава.по-назад с въпросната рима:

 

Ти не знаеш как съм плакала

Плакала за теб.

Ти не знаеш как съм чакала

Болката да спре.

 

:1000 (29):

Въпреки всичко песните бяха хубави.

Залагам си главата, че и двата текста са дело на жената на Токича. Яко шуробаджанащина с нея - кой нормален човек би искал да ѝ напише текст, аз 3-ти клас по-хубави рими съм писал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина уникално банални и същевременно супер яки бяха тези песни... :1000 (29): Това си беше една много нежна и романтична вълна от поп-фолка, която се надявам все някога да се завърне.

Ето и още... :3fdb8960598fa63e:

 

Обичай ме,

бъди до мен,винаги до мен,

обичай ме

вярвай в мен,в моето сърце

 

---

 

Боли, как боли да ме молиш ти,

вече всичко свърши, няма как да ти простя.

Боли, как боли да ме молиш ти,

всичко ти погуби, няма как да ти простя.

Боли, как боли, да ме молиш ти,

вече всичко свърши, спомена остава да боли.

 

---

 

Всичко свърши, за мен забрави.

Всичко свърши, при нея ти върви.

Тръгна си от мене, за мен забрави ти...

По-щастлив ли беше, по-щастлив ли от преди?

Но не мога вече, нека тя да ти прости.

По-щастлив ли беше, по-щастлив ли от преди?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина уникално банални и същевременно супер яки бяха тези песни... :1000 (29): Това си беше една много нежна и романтична вълна от поп-фолка, която се надявам все някога да се завърне.

Ето и още... :3fdb8960598fa63e:

 

Обичай ме,

бъди до мен,винаги до мен,

обичай ме

вярвай в мен,в моето сърце

 

---

 

Боли, как боли да ме молиш ти,

вече всичко свърши, няма как да ти простя.

Боли, как боли да ме молиш ти,

всичко ти погуби, няма как да ти простя.

Боли, как боли, да ме молиш ти,

вече всичко свърши, спомена остава да боли.

 

---

 

Всичко свърши, за мен забрави.

Всичко свърши, при нея ти върви.

Тръгна си от мене, за мен забрави ти...

По-щастлив ли беше, по-щастлив ли от преди?

Но не мога вече, нека тя да ти прости.

По-щастлив ли беше, по-щастлив ли от преди?

Е на Емилия песента е класа, макар и с проставят текст, не е чак толкова банален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелка от същия период не остава.по-назад с въпросната рима:

 

Ти не знаеш как съм плакала

Плакала за теб.

Ти не знаеш как съм чакала

Болката да спре.

 

:1000 (29):

Въпреки всичко песните бяха хубави.

Всяка нощ за тебе плаках, ти не знаеш как те чаках :Vishenka_05:

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагам си главата, че и двата текста са дело на жената на Токича. Яко шуробаджанащина с нея - кой нормален човек би искал да ѝ напише текст, аз 3-ти клас по-хубави рими съм писал.

Песните си бяха топ. Защо завиждаш?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните си бяха топ. Защо завиждаш?

Че те все още са си топ, никой не го поставя под въпрос това. Сега ми е сантиментално да ги слушам, но текстовете са на много ниско ниво и никой не може да го оспори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прости текстове, обаче какви хитове бяха тези песни, превърнаха се в еблеми и за изпълнителите, и за жанра.

Бяха някак много магнетични и мелодични ... а и то понякога простичките неща се възприемат най-добре. Доста по-успешно от "кучките", които са на мода сега.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на Емилия песента е класа, макар и с проставят текст, не е чак толкова банален.

И трите песни са си ТОП, въпреки текста. :1000 (29): Големи класики, да вземат да си ги пеят по концерти.

 

А иначе първата плакала-чакала е собственост на Рени и не знам дали е на Токича:

 

Плакала съм нощем дълго

Чакала съм тебе мълком

Знаела съм ще се върнеш

Мъка в радост да превърнеш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я някой да каже за това списание "Plazza".

 

Значи има такова списание, но вътре не пише нищо за Рики, нито за Фонси, а пък съвсем нищо за Фокси. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха някак много магнетични и мелодични ... а и то понякога простичките неща се възприемат най-добре. Доста по-успешно от "кучките", които са на мода сега.

Те и хората бяха по-нормални тогава и затова, сега е толкова агресивно поведението във всички аспекти на общуването и при мъжете, и при жените. Връзки, приятелства, тук във форума да не говоря, че ми прилошава като се сетя... Така че не знам дали е носталгия, но колкото и големи хитове да има сега, колкото и текстовете да са по-интересни, видеоклиповете на високо ниво, аз си оставам с плакала/чакала ерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...